• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
Holky, ja se zblaznim :unamused:ted jsem si taky nalepila ovu testy pekne k sobe na papir a dnes je tam cara jako blazen, takze to snazeni vychazi na vikend, presne kdyz manzel jede pryc. Tak jedine dnes, ach jo :unamused:
26. čer 2014 v 16:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena dej foto.... pokud máš pozitivní test dneska,tak na to hupsněte dneska a jestli bude manžel doma zítra,tak i zítra. Já mívám třeba ovulaci v den pozitivního testu.
26. čer 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no holka,tak to mam pekelne,zase nekolik hodin,tampon mam cistej jak lilie,a navic dnes jsem to mela dostat..asi hormonalni nerovnovaha...prubeh:v utery rano ruzovy vytok od odpo do vecera hnedy svetle ,pak vcera az odpo hnedocerveny,pres noc nic a rano lehke cervene krvaceni a dopoledne hnede a od obeda tampon,jak lilie cista...asi to teda dostanu pozdeji..pac nemam a nemela pms zadny jen vcera par hodin tlaky v podbrisku...asi zajdu na gyndu,ze mam nejakou poruchu
26. čer 2014 v 16:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a co zkusit test? Pokud tobylo teď hnízdění,tak zhruba za 3 nebo 4 dny by mohlo být něco už vidět na testu...
26. čer 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin uvidim,treba mrcha prijde:slight_smile:..a zadny ani cucik krve a to je divne..ale asi se mrcha zdrzela,mam zkusit v nedeli?
26. čer 2014 v 16:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 asi bych to na ni nechala....když by se mrcha nerozjela. Záleží jestlije fakt realné být těhotná....anebo si dát horkou sprchu, zda se mrcha nerozjede...ale to by bylo zas na prd pro příadné těhu...
26. čer 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin zkusim testnout v nedeli,a pak kdyztak zajdu na gyndu:slight_smile:no,realne to je,kdyz spime spolu ,jsem 13dpo
26. čer 2014 v 17:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to jo,ale vím, že si psala něco o postinoru...tak jsem něvěděla...
26. čer 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a co říká čípek? :wink:
26. čer 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to je samosebou, ze na to dnes hupsnem :dizzy_face: zkusim i zitra rano, si dam budika :grinning: foto hodim zitra, za chvili se zacne schazet rodinka a nechci pred nimi mamipulovat se sbirkou ovu testu...a nebo to jde nejak z telefonu? Jsem antitalent.
26. čer 2014 v 17:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena záleží co máš za telefon a jestli máš internet v mobilu....a nebo se můžeš přes telefon připojit na wifi :wink: . Normálně vlzeš na koníka a přidáš fotku jak normálně na PC
26. čer 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to jsou vice jak tri mesice,a tohle by mela byt treti menstruaci,a navic ty dve predchozi jsem mela jako vzdy stejne,a na cipek si nechci sahat,mam umele nehtiky:slight_smile:
26. čer 2014 v 17:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 aha... já myslela, že sis šla pro něj i ted...tak to jsem to asi blbě pochoila... Tak uvidíš jak to bude dál... Vydrž :wink:
26. čer 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin nene,nesla..tak se uvidi:slight_smile:
26. čer 2014 v 17:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak držím palce ať to dopadne tak jak si přeješ :wink:
26. čer 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin covece,vis,ze ja ani nevim?
26. čer 2014 v 17:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 teda holka, ty si záhada :sweat_smile:
26. čer 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. čer 2014 v 17:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak to musíš nějak rozmyslet... ať se nestresuješ zbytečně :wink:
26. čer 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin kdyby jo,tak bych si dite nechala
26. čer 2014 v 17:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 já spíš myslela rozmyslet, zda si mrňouska pořídit či ne..
26. čer 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@lupinpupin tak jsem si uz myslela, ze jsem na to prisla, ale nakonec jsem telefon neprokoukla, ja mam takovy blby. Tak zitra z pc.
26. čer 2014 v 17:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin já s Tynkou otěhotněla 28.5 a twrmim byl 3.3. A teď můžeš být tak 2-3 tt tak ten březen budeš mít termín...
26. čer 2014 v 17:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 otěhotněla jsem 12.6., to je před 14dny + 14dní před ovulací to jsou 4týdny... Podle termínu poslední MS bych dokonce končila 5tt,ale vím, že jsem o týden míň protože jsem měla dlouho ovulku....
26. čer 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ty já to taky měla u syna,když jsem otěhotněla s Tynkou, tak on ze mam v bříšku holčičku a já na něj koukám a ono bum,pozitivní test a fakt se holka narodila... Jen teď se teda... Občas říkal holku a nebo kluka. Ale spíš holku z toho,že jsembsi to myslela já, tak byl zmayenej.ale oni to fakt poznají, nevím jakmile jsi těhotná, nevíš o tom a oni to ví.... Z čeho nevím
26. čer 2014 v 17:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no právě...já na ni koukala jak blázen kde to vzala....druhý den jsme šli do školky a holčině co chodí sní, tak říká, že bude mít miminko...já se tlemila a říkala, že neví kde na to přišla. Pak ukazovala jako miminku do bříška naušničky...no já záchvaty smíchu. A ona to fakt věděla. Jen prostě netuším jak to prostě dovedou....zlatíčka naše.
26. čer 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena ale to stačí. Spermie vydrží i 2 dny a u mě teď posledně 3-4. Protože v době otěhotnění nic nebylo. Jsme se tulili hned po mesickach a já 4 den otěhotněla.
26. čer 2014 v 18:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já to taky nevím, ale fakt to poznají už na začátku. Je to šok,že to ví dřív jak ty.já taky na kluka cumela jak na exota a on měl pravdu ve všem. I v pohlaví. Tak čekáš 1 holčičku :grinning: no mě píše termín 30.8 a vím, že jsem otěhotněla o 9 dni dyl.můj termín je 8.9 ale stejně budu asi fakt rodit dřív. Už mi děloha tvrdne 4x za den a to už netvrdla a věci mám vyzehlene, postýlka připravena. Takže ve středu koupím jen nové vajíčko a mam vše hotové doufám, že malej ještě měsíc vydržím. Pak už budu 35 tt a to už jde.uvidíme co reknou v pondělí, zase ultrazvuk. Ale stejně dcera měla ve 32tt 1850 gramů, malwj mel ve 30 1100 gramů,ve 32 tt budeme rádi, že bude mít 1400... No uvidíme, ale bude malinkej.
26. čer 2014 v 18:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děvčátka vypadá to,že jsme se shodli na jménu.... Kluk se bu se budebjmenovat Ondřej :grinning: manžel má Patrika, tak já budu mít Ondrášek
26. čer 2014 v 18:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Ondra je moc hezky, taky by se mi libil, ale mame uz bratrance,tak uz to nejde. Me by se libil Jachym. Ja uz mam vse naplanovane, jen to mimi nilde :wink:
Tak snad potvory vydrzi aspon ty dva dny, kdyztak to jisti nedele. Zitra testuju dal a uvidim.
26. čer 2014 v 18:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek