• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@majdlena jo 2 dny vydrží, vím z vlastní zkušenosti. No já vždy chtěla Ondru a myslela jsem,že u manžela neprojde,kvůli bejvalimu. Je to taky Ondřej. Ale mě se to jméno fakt líbí a jsem ráda, že mi to svolil. Má Patrika :grinning:
26. čer 2014 v 19:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ještě nechci gratulovAt, abych něco nezakrikla, ale vypada to super :slight_smile:
26. čer 2014 v 19:36  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no super, to je pěkné jméno.
26. čer 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
26. čer 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak jsem koukla jeste rano na tablet, ale jeste jsi asi chrnela, tak jsem si musela cely den pockat na tvuj vysledek. No napnuta jsem byla jak ksandy a moc jsem na tebe myslela.
Takze super, moc gratuluji a priznavam i ja, ze v dobrem zavidim. Vidis, nejsi posledni a to jsi mela strach. Bohuzel je nas tu vic, co stale cekame. :cry:
26. čer 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok prave, ze vubec nic neberu. Na jednu stranu dobre, ze do sebe nemusim nic rvat, event. pichat a vim, ze co citim nemuze byt reakce na to, ale zase si rikam, jestli jsem to nemela necim podporit. No, dr. mi nic nedavala a ja se nezeptala. Tak musim doufam, ze to bude takto stacit.
Stale me pobolivaji bud vajecniky nebo bricho, tak cekam co z toho nakonec bude. Kazdy den si rikam jestli uz by se nemohlo neco zacit projevovat, dnes jsem 5 den po, kdyz nebudu brat ten den zakroku.
26. čer 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj,testuju podle toho jak vstává malá.... Neboj určitě se taky všechny dočkáte //. No původně jsem si myslela, že budu poslední než přešlo šestinedělí, pauza a než se zadaří,tak jsem myslela že zavřu řadu a ono ne....
26. čer 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin kdyz to prijde,tak to prijde,hlasim ze zadne spineni a cipek mam vzadu a sotva na něho dosáhnu, jinak me tlačí podbřišek, takže půjdu hajat:slight_smile:
26. čer 2014 ve 21:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a kolik jsi dc? :slight_smile:
26. čer 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no holka s tebou to vypadá zajímavě. Chtělo by to pak udělat testik
26. čer 2014 ve 23:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 to mě mrzí s těma cystama....mě se zdá, že na to někdo tady doporučoval Inofolic... no a s tím IVF, ono to sice zásah do přírody je, ale když příroda není všemocná, tak je vždy k dobru si jakkoliv pomoci, pokud je tu ta možnost :wink: přeju hodně štěstíčka :slight_smile:
27. čer 2014 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak bud pozdejsi hnizdeni, nebo ovulka byla dyl a nebo uvidis co bude. Drzim palce. A v edeli testni :wink:
27. čer 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 ahoj, dnes 29dc a od 26 dc spineni s přestávkama a cyklus mam 28-30dc :(a jak je?
27. čer 2014 v 07:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tjn, ráno jsem mela na intimce 2 mini kapky,. .nevim, divné
27. čer 2014 v 07:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, jsem ted 29 dc ,jinak ráno, jen Mini kapky:(a už me zase nic netlaci, jsem nervózní
27. čer 2014 v 07:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak hurá, je patek:slight_smile:
27. čer 2014 v 07:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Ja to mela pred 2 tydny podobne. Mrcha prisla ve ctvrtek vecer s brutalni bolesti a to jsem byla 1. vecer s manzelem na prodlouzenem vikendu :frowning2:
27. čer 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka a to mas pravidelne? Ja od 26 dc, narazove spinim, ms mam pravidelnou ale, a navíc nikdy takhle dlouho nespinim :(
27. čer 2014 v 07:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak uvidis co se z toho vyklube.
27. čer 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tjn, jsem zvědavá, pac to narazovy spineni me nebaví, ted zase po utreni spineni, ale intimka furt čistá :(hrabe mi, at se to rozjede anebo skonci, si připadám jak tydyt, místo tamponu nosím intimky:(pac to na tampony neni:(
27. čer 2014 v 08:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 jj uplne stejne... MS mam az na vyjimky pravidelnou, tady se mi opozdila o den, ale tak 5 dni pred tim presne co popisujes, jednou ruzovoucky vytok, pak nic pak 2 kapky a zase nic, zadne bolesti a bazalni teplota vysoko 37,2 posledni 2 dny pred zacala klesat na 36.9 a pak prisla ta silena menstruacni bolest ze jsem nevedela co mam delat abych se tak nesklebila bolesti kdyz jsme se vecer prochazeli v Amstru :slight_smile: Takze zadne prochazky nebyli a sli jsme rovnou zpet do hotelu kde jsem usnula s rucnikem na brisku :grinning: a pak uz bylo lip...
27. čer 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jasný, ale ja zpoždění nemám, spise naopak spineni mam dřív a 3dny, uvidíme, jak prestane testnu ,ted jsem 14DPO i:(
27. čer 2014 v 08:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka amstr, dobrý, v holandsku jsem žila :slight_smile:
27. čer 2014 v 08:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, tak dneska mám za sebou docela bolestivou noc. Nejdřív mě 2x silně píchlo kolem pupíku až mě to vzbudilo a nad ránem jak jsem se protahovala, tak mě tak bolel celý podbříšek, až to se mnou škublo a musela jsem se stočit do klubíčka. Mrcha má přijít až ve čtvrtek, tak nevím,co to bylo. Ale i teď mě občas trochu bolí vaječníky a podbřiško. Ach jo, to je pořád něco. :frowning2:
27. čer 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ježíš, tak snad to nebude nic vážného.. :frowning2: to mě už třetí den bolí v kříži a tím, že v práci sedím, tak se vrtím jak neposeda... a fakt to bolí... :unamused: :unamused: a už nevím co mám dělat, každý den do sebe láduju prášky, což není nic moc zrovna.. :frowning2:
27. čer 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mě ty testy fakt budou bavit.. včera jsem se nemohla dočkat večera až budu testit.. to je sranda, nečekala jsem, že ěm to tak chytne... a ještě lepší je, když vidíte, že druhá čárečka se ukazuje... sice maličko, ale něco se tam děje, tak jsem zvědavá jak budu pokračovat dál a budu vyhlížet jen dvě čárečky a hups na tuleníčko :slight_smile: cítím v kostech, že to do třech měsíců vyjde :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lefik02 No snad ne, asi se blíží mrcha a bude jako minule docela bolestivá. Mě už z toho picne. :frowning2:
27. čer 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf nebo hnízdění protože já takhle umírala týden po ovu.
27. čer 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 Fakt? To bylo týden po ovu, ovulku jsem měla ve středu 18.6.. Ale teplota je pořád 36,8.
27. čer 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf a nebo jak píše @ivet1987 hnízdění??? :slight_smile: to by bylo možné, ne? :slight_smile:
27. čer 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek