• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lefik02 Já nevím, teplota je pořád nahoře, žádný pokles, ani špinění, nic. Spíš příchod MS si myslím. Uvidíme ve čtvrtek.
27. čer 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sotva jsem změnila práci k lepšímu a přestala na otěhotnění myslet tak se zadařilo. ale bohužel jsem se taky přestala hlídat a v době kdy jsem byla už těhotná a nevěděla jsem o tom, jsem měla ibalgin, víno a bůhví co ještě..
27. čer 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf možné to je, to byly křeče a bolest horší než při ms.
27. čer 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evaamy Jo jo, to tak bývá :slight_smile: Já se začla těšit na dovolenou, zaměřila se na ni a buch :slight_smile: Zadařilo se, jak jsem s tím vůbec nepočítala. A neboj se, já zas byla na oslavě kamarádky, už jsem taky byla těhotná a nevěděla o tom, ani jsem s tím právě nepočítala, takže vína bylo taky dost, ibalgin na bolehlav další den taky a mimi je v pořádku :slight_smile: Opatruj se :slight_smile:
27. čer 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf třeba ti nepřijde :slight_smile:kolik si dc?
27. čer 2014 v 10:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 27DC, cyklus mám tak 32 dní
27. čer 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra no, hihi, takže vina ti spise prospěla :slight_smile:
27. čer 2014 v 10:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 No to znám taky, v kříži mě bolí taky a dost, ale to je tím, že jsem přestala chodit na masáže a necvičím doma. Jak jsem chodila cca měsíc, tak jsem měla pokoj, pak asi ještě 3 týdny žádné bolesti a tento týden opět bedra bolí. :frowning2: Ale na prášek to není, dá se to přežít.
27. čer 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak asi si napnuta jak ja, ja spinim narazove už tři dny a navíc o 2 dny dřív nez mam ms, tj. V 26 dc a ted jsem 29:(
27. čer 2014 v 10:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ahojda, jse dnes tez 9DPO, kdy budes testit? Ja na sobe nic necitim nevidim, snad prvni mesic co nemam milion priznaku :grinning: a teplota 37,1 dnes :wink:... tak sem zvedava na sebe :wink:
27. čer 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danielka1985 Jo, víno je lék :grinning:, hlavně červené :slight_smile: na krvinky a pročištění :slight_smile:, akorát ho teď nebudu moct tak ještě rok :grinning:, jsme byli zvyklí si dát 2x týdně lahvinku k filmu a véču.. teď se starám, abych se nevyblila z podoby a furt spím :grinning:
27. čer 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 No napnutá jsem trochu, myslím si ale, že mrcha přijde. Testovat dříve určitě nebudu, jestli tak až po termínu.
27. čer 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Když mi tahle posledně střílelo do pobřišku, tak jsem už byla těhotná, ale je fakt, že jsem se vůbec necítila jako bych měla ms dostat, jinak mi právě vůbec nic nebylo :slight_smile:
27. čer 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jako já docela umírám.. v noci mě to budí, mám jen vybrané polohy, jak můžu ležet.. já to mám právě po cvičení mi přijde... před pár dny jsem cvičila a musela jsem udělat něco špatně, protože toto není normální....takže jsem si včera zkusila zase zacvičit a nějak mi to nepomáhá.. Záda jsem již dnes podruhé natřela Volaterenem a v práci sedím jak " defo " polohy nereálné... :unamused: :grinning:
27. čer 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ahoj, kdy jsi měla ovu ? Nevím,jestli to počítám dobře, pozitivní test jsem měla 18.6. - středa, takže se to počítá od čtvrtku 1DPO ? Jestli jo, tak jsem taky 9DPO. A testit před mrchou nebudu, toho zklamání už bylo dost. A příznaků mám hafo, takže asi zase nic z toho. To máš vysokou teplotu, já mám jen 36,8.
27. čer 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra No tak já se cítím na mrchu. :frowning2:
A jak je tobě? Ještě je ti špatně ?
27. čer 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 A zkoušela jsi nějaké masáže? Třeba si sama nějakou zaplatit.... nebo já to měla přes pojišťovnu.
27. čer 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ja vim na 100%,ze ovu byla ve st a nejpozitivnejsi test byl v utery vecet :wink: . Me laka testit driv, ale mam strach. Ja mam furt tKhle vysokou teplotu a bylo mi to k prdu zatim :frowning2:... jak kdo ji ma vysokou, v kolik meris? Ja cca kolek seste :wink:...
27. čer 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf U mě je to teď takové jak na houpačce, včera mě malé vzbudilo už v 5 ráno a pak jsem nemohla zabrat, ač jsem byla sebevíc unavená, ale nebylo mi nijak moc špatně, jedla jsem normálně a dneska jsem se relativně konečně vyspala a ráno jsem blinkala, teď se mi dělá trošku lépe. Nevím, jak zvládnu v pondělí nalačno k lékaři .-D, asi umřu .-) a úplně nejlepší je vzbudit se o půl 3-4 ráno, stát poloslepá před ledničkou, půlka věcí Ti tam smrdí a ty ani nevíš, zatímco si mneš oko, abys lépe "viděla", co si máš dát :grinning: a včera jsem si musela uvařit normální černý čaj s citronem, bo ty ovocné už mi lezou krkem, jak můžou některé maminy chlastat, kuřit a bůh ví co, tak já si dala prostě jednou normální čaj :grinning: A ty nesmutni :slight_smile:, už máte rezervovanou dovču? :slight_smile:
27. čer 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je tady nekdo jeste ve fazi snazeni? :slight_smile:
27. čer 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok Tak já většinou v 6:30. Ale mám jí nízkou i po MS, to začínám na 36,3.Taky mě láká testovat dříve, ale bojím se toho zklamání, už toho bylo dost. Naštěstí nemám testy koupené, takže mě to nebude lákat :slight_smile:
27. čer 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Uf, tak ty stavy ti nezávidím, i když, víš z čeho to je a je to radost. Na dovču jedeme 10.7. !! Zatím mi to nějak nepřijde, příští týden začnu dávat dohromady věci co mi ještě chytí, tak snad na mě ta cestovní horečka přijde. Tak ať se ti daří a ať ty nevolnosti co nejdřív přejdou a ty si můžeš těhotenství užívat naplno !!! :slight_smile:
27. čer 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no já na masáže nechodila nikdy jen v práci sem tam, máme masáže zdarma :slight_smile: asi si budu must na nějakou zajít, snad by mě to pomohlo :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Třeba pomůžou, ale je fakt, že mi pomohly na chvíli, protože doma se mi už cvičit nechce, takže to zanedbávám :frowning2:
27. čer 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Já mívám cestovní horečku většinou tak dva dny před dovolenou :grinning:, loni jsme balili už dříve, ale to bylo tím, že jsme tam měli i důležité věci na svatbu, takže jsem nechtěli nic zapomenout, normálně balím den, dva před odjezdem :slight_smile:, a to už mívám cestovní horečku a nejvíc těch příjemně nervózních endorfinků mám na letišti :grinning:, jak člověk čeká a je natěšený :grinning:, že vůbec někam letí :D nebo jak jsme s našima vyjížděli do Chorvatska, tak jak jsme vyjeli a pak čím blíž jsme byli k moři :grinning: :slight_smile: a kam jedete? A jinak taky doufám, že mě to pomalu už bude přecházet, jako je to mnohem lepší než před 3-4týdny, to jsem si myslela, že se vybliju z podoby :slight_smile:, teď už se to tak ustaluje :slight_smile:
27. čer 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak to budu držet palecky:slight_smile:
27. čer 2014 v 10:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Jedeme do Chorvatska, autem, takže zatím jsem v klidu. Vy jste měli svatbu v zahraničí u moře ?? Ty jo, to musela být romantika !!!!! :slight_smile: Tak ještě pár týdnů a přestane to snad. :slight_smile:
27. čer 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cherralie Je nás tady dost ve fázi snažení se.. :slight_smile:
27. čer 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra hihi, ty mas teda průběh :slight_smile:přijela jsem z nákupu :slight_smile:koupila jsem dárek k svatku na neděli, a jen co jsem přijela, tak už jedeme k babičce, takže test nestihnu asi dnes:(
27. čer 2014 v 11:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no děkuji, já tobě taky :slight_smile:
27. čer 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek