• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@monikaklosova Taky to tak mám ,mám první měsíc od vysazení a taky mě to přišlo.. Ale hlavu vzhůru a nám se na podruhé zadaří :slight_smile: A v Lednu se nám objeví //... :slight_smile: Já jsem dneska 4DC ..
9. pro 2013 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka jééé tak to jsme na tom skoro stejně.... tak to držím palečky. Na podruhé to zvládneme.... ježíšek nám nadělí :wink:
9. pro 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Jojo skoro jsme.. :slight_smile: Ale musíme doufat, a říkat si že teď se tělo srovnalo a trochu pročistilo a teď je tělo čistý a připraveno na těhotenství ;) Jak dlouho si brala HA?
9. pro 2013 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka jj to si taky říkam, snad si to říka i moje tělo ;) no začla jsem myslím v 19 a je mi 25 takže cca 6 let počítám že jsem brala...
9. pro 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova :slight_smile: Tak to je fajn... Pak si napíšeme že to dopadlo uvidíš :slight_smile: jinak no já jsem brala 9 let ...
9. pro 2013 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky v to věřím ;) budu na tebe myslet a držet palec za měsíc si budem ukazovat testy :wink: .... No HA u mě byla hlavně z pohodlnosti .... :frowning2: už ji nikdy brát nechci pro tělo to je svinstvo. Já mám na snažení čas tak cca do června července :D v řijnu mi končí smlouva v zaměstnání tak to musím do té doby stihnout .... tak snad jsme začli s dostatečnou rezervou.....
9. pro 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova No to mi povídej, mě končí smlouva v březnu tak že bych chtěla spíše si moc přála, aby to dopadlo do ledna protože aby mě vyšla ta ochranná lhůta... Nevím jak by to jinak bylo kdyby mě nevyšla ochranná lhůta...
9. pro 2013 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka no taky nevím jak to pak je :frowning2: s tou prací to je na prd, hlavně v dnešní době.... mě byla v zaměstnání taktně naznačeno ať se zařídím že další prodlužování už asi nepřipadá v úvahu... tak uvidíme.... naštěstí ještě zatím času dost tak snad to nějak dopadne :wink: Tak to ti budu držet palce co to půjde ať to klapne :wink:
9. pro 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Děkuji pak bych musela jedině počkat až do března nebo já nevím.. No uvidíme necháme to přírodě :slight_smile:
9. pro 2013 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@reynocek no pro mě je to krásné mít tolik dětí a klidně bych je i měla kdybych je dokázela pořádně finančně zajistit a dopřát jim.
9. pro 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@denculinka
holky když jsme se rozhodli pro první mimčo, tak po vysazení HA nám to hned na poprvé nevyšlo,ale druhý pokus vyšel. Ted jsme se dali do prvního pokusu...asi ho máme už spíš za sebou a tak si myslím, že bysme se těsně před vánocema mohli dozvědět jestli budeme 4 :wink:
9. pro 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak s tou prací Vám to nezávidím...já mám na dobu neurčitou a už by mě chtěli zpátky...trochu se obávám toho jak budou koukat když jim řeknu, že jsem zase těhotná... :confounded: no snad mi budou držet místo i nadále...
9. pro 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak snad budeme mít na druhý pokus taky úspěch ;) a s prací... škoda mluvit v dnešní době to neřeší ... a ani na neurčito nikdy není jistota to je fakt ....
9. pro 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jj, to doufam, ze se podari...respektive, ze se podarilo.... s paraci je to vazne na prd
9. pro 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin určitě budu držet palce :wink:
9. pro 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, dneska ovulační test negativní uplně, byl tam uplně slabej duch...tak ovulace už proběhla a uvidíme co bude dál... příští týden bude testování...
9. pro 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky chci se zeptat vás, co už nějakou dobu neberete HA, jak se na vás projevuje ovulace. Připadám si jako blázen, pořád se kontroluju kde mě co zabolí a píchne :grinning: Mám po 10ti letech první cyklus bez HA a už celkem dlouho mě bolí břicho. Ms začla 26.11 a od 5.12 jsem 3 dny cítěla na střídačku vaječníky - to jsem připisovala možné blížící se ovu.. Ale jelikož neznám délku svého cyklu bez HA, ani nevím, kdy ovu byla nebo bude a měřit zatím nechci. Teď mám pocit, že mám jakoby vevnitř tvrdé břicho, nevím jak to jinak popsat a cítím ho pořád. Není to bolest ale cítím ho. Jelikož se snažíme teprve první měsíc, nechci hned bláznit jestli to je těhotenství, spíše mě zajímá, jestli je možné, že mě bez HA takto bolí uprostřed cyklu břicho. Připadám si jako prvňáček poprvé ve škole, co má hloupé dotazy :grinning:, ale když něco nevím, raději se zeptám :slight_smile:
10. pro 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@v_alkyr_a mě první měsíc po vysazení bolelo (nebo spíše jsem cítila různé píchaní tlaky a všechno možné) skoro po celou dobu ;) nejdřív jsem si myslela že ovu pak že se třeba něco děje atd.... ale byla to nejspíš reakce těla na to že se vzpamatovává z vysazení HA ..... teď čekám až skončí MS a uvidíme jak bude probíhat druhý měsíc ;) co mě potěšilo že jsem MS dostala přesně v termínu jako při braní HA .... :slight_smile: jinak držím palce ve snažení :wink:
10. pro 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Taky si říkám, že se asi musím po takové době z těch prášků vzpamatovat. Ráda bych nic neřešila, ale nějak mi to nejde. Ale snad nejsem sama :slight_smile: Říkala jsem si, že se nebudu nic hrotit a nějakou dobu dám snažení volný průběh, ale prostě to nejde :grinning:
Taky držím pěsti, ať se co nejdŕíve zadaří :slight_smile:
10. pro 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@v_alkyr_a jj ono se lehce řekne neřešit a nemyslet na to .... ale nejde to ;) myslím že sama určitě nejsi :grinning:
10. pro 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Právě proto jsem se tady přidala... Že jsou tady na tom všechny holky asi stejně a budu si moct pokecat o všem co mě napadne:slight_smile:
10. pro 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky! Tak kdy zacnete testovat? Ja uz se nemuzu dockat. Zitra musim na gyn. hodne me picha v podbrisku a to tak ze nemuzu usnout, bojim se at nezanedbam nejaky zanet nebo neco. Tak at se na me radeji podiva. Jako priznak tehotenstvi me to prijde mic brzo, jsem 20 DC, asi 5 DPO :slight_smile: tak uvidime zitra!
10. pro 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka někomu může bolest v podřišku zpusobit uhnízdování vajíčka...ted to měla kamarádka...ostrá bolest v podbřišku,až se jí udělalo špatně a celý večer jen ležela...nemohla nic tak třeba to budeš mít také tak...
Jinak mě v sobotu doběhla ovulace a tak koncem příštího týdne bude testovačka...už aby to bylo a věděla jsem na čem jsem...a přála bych si teda abych našla // a nemuseli se zase nsažit... Ale už jsem ponaučená...nešla bych jen podle výpočtu,ale vzala bych si na pomoc ovulační testy...
10. pro 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lupinpupin taky se mi dnes udelalo spatne, kocovina jak vysita, musela jsem z prace domu a lezet a spat. Lezim do ted, srkam colu, je to lepsi. Ale motani hlavy, bolest hlavy a ten podbrisek porad boli.. Tak se budu tesit aby jsme meli // obe :slight_smile:
10. pro 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janiczka taky nám držím palce :slight_smile:
škoda, že když zítra jdeš k dr. tak že ti to nemůže potvrdit ona...to by asi ani na UTZ ještě vidět nebylo...
10. pro 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
v alkyr a Ahojky snazilky :slight_smile: Moni ja mela uplne stejne MS :slight_smile: a uvidime jak dopadneme po vanocich :slight_smile: jinak ja mam vysoky tlak a toci se mi hlava nekdy uz ted :frowning2: tak mam trosku strach z druheho tehotenstvi.... ale bude to krasne prekvapeni :slight_smile: vsem vam to moc preju :slight_smile:
10. pro 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Holky, tak se hlásím zase po delší době..Tenhle měsíc je nějakej divnej. Ovu testy všelijaký, když nejšpíš (pokud byla) byla minulé pondělí. Od té doby jsem měla snad všechy příznaky (bolest v podbřišku, nechutenství, únava) a já si říkala, že to určitě vyšlo. Teď od včerejška nic, občas mě teda píchne v podbřišku a jde to až do třísla, možná mám citlivější bradavky, ale jinak nic zásadního. MS má dojít příští pondělí a já si zase pro změnu říkám, že to určitě nevyšlo. Test jsem si dělala ráno a sněhobílo (no já vím, jsem trubka, je to moc brzo, ale poručte si, že :slight_smile: ). Do snažení jsem šla s tím, že to nebudu hrotit a teď takhle vyšiluju už 5 dní před očekávanou MS! Jsem na sebe naštvaná a nálada na bodu mrazu :(
@janiczka držím palce, ať je na kontrole vše ok a tento měsíc // :slight_smile:
11. pro 2013 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mathata Tak budu držet pěsti, aby se za týden ukázaly // :wink: Já jsem na tom stejně, až na to, že ovu mohla být tohle pondělí a já bych si test nejraději zkusila hned :D Já jsem strašně nedočkavý člověk a potřebuju mít všechno hned, takže čekat 14 dnů i více než se dozvím, jestli se zadařilo, je pro mě hrozné. Ale asi nejsem sama a jsme tady na tom všechny podobně, tím se trošku uklidňuju. Jinak bych si fakt připadala pošahaná :grinning:
11. pro 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mathata Ahojky, nezoufej, vše se dozvíš až bude pravá chvíle...vím dobře se to říká a špatně dělá...taky bych brala kdyby se těhotenství dalo testovat hned po ovulaci a né čekat pomalu 14dní... 5dní ti uteče jak voda a budeš testovat. Bud u držet palce aby si našla //
11. pro 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se pridavam ke snazilkam :confused: :sweat_smile: Za par dnu mi bude 30, HA Jeanine jsem brala asi 10let,predtim jsem uzivala Diane asi 3-4 roky. Posledni tri roky jsem si kazdy rok davala mesicni prestavku ( doporucil mi to muj doktor..pry aby jsem vedela, ze je vse o.k). PM jsem mela 18.11 a pak jak blazen zacala delat v pulce cyklu ovutesty - samozrejme vsechny negativni ( zacata jsem byt trosku nervozdni, zadnej hlen, zadna ovulacni bolest,nic atd... studuvala vsechno na internetu :cry: ).... 6.12 ( 19 PM ) jsem mela gyn. prohlidku, rano jsem mela ukazkovy hlen a doktorka mi i ukazala krasne vajicko zrale na ovulaci. Pry, ze ovulaci nektera i pozna, no tak ja ji poznala na 100%! Druhy den ukrutna bolest bricha,bolestiva prsa a den na to zvysena teplota az na 37,4....Snazila jsem bohuzel jen tri dny pred ovu , v den ovu a den po ni - Dva dny jsem byla mimo domov. Je to moje prvni snazeni, tak jsem sama zvedava, kdy se nam zadari :slight_smile: Drzim VAM VSEM palce a dekuji za to, ze si tu muzu cist zkusenosti, moc mi to pomaha!
11. pro 2013 v 15:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek