• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@senoritapetra Ale ono se vi,cim to...malo progesteronu,snizena cinnost zluteho teliska...
13. led 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice v jiných diskuzích psaly holky že právě po mnohaletém užívání to trvalo takhle dlouho než to naběhlo, ale že se jim to časem srovnalo, tak přeju ti ať to přijde co nejdřív..
13. led 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice A to pozná gynekolog asi z krve, že? Nebo jsi měla i nějaké jiné testy? Doufám, že nevadí, že se ptám, jen mě to zajímá.
13. led 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se ta diskuze pěkně rozrostla, já jsem se zúčastnila na začátku a pak jsem se na chilku odmlčela a je vás tu docela dost :slight_smile: patřím taky k prosincovým snažilkám a MS měla dorazit v sobotu, na testu v pátek nic nebylo a pak jsem netestovala, protože stačila proběhnout ještě nějaká ta chřipka, břicho mě bolelo a občas i bolí jako těstně přes MS, tak se tak nějak bojím udělat ten testík :frowning2: snad vám sem budu moct brzy dát na podporu fotečku s //
13. led 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra to jsem si tak strašně slibovala, že až se budeme snažit, tak to nebudu vůbec řešit a necháme tomu volný průběh..a jsem tak netrpělivá, že to právě hrozně moc řeším. a to mám za sebou jenom jeden cyklus a musím přiznat, že na tu psychiku je to docela vysilující. Tak jsem si říkala, že přestanu testovat, tak uvidím jak to vydržím tenhle měsíc:slight_smile:)
13. led 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik tak jsem zvědavá a držím palce:slight_smile:
13. led 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Ano...krevni odbery v ruznych fazich cyklu...
13. led 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy Já jsem zaregistrovala, že v prosinci jsem se nějak uklidnila a teď jsem v pohodě téměř celý měsíc kromě týdne, kdy mám termín MS, to stejně prostě čekám, jestli dorazí nebo ne :slight_smile: ale netestuju, zatím odolávám :grinning:, pokaždé, co jdu kolem lékárny .-) a tento měsíc si zas říkám, že pokud to nevyjde, tak alespoň otestuju menstruační kalíšek :grinning:
13. led 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ aaggyy děkuji a kdy očekáváš tu potvoru ty?
13. led 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Tak přeji, ať se to hlavně brzy srovná a dá dopořádku (MUSÍ)! :-* Držím pěstí!
13. led 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik Tak to jsem napjatá i za Tebe! :slight_smile: Však uvidíš! :slight_smile:
13. led 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik no mně teď zrovna MS končí, první cyklus se nepovedl, tak jdeme na druhý pokus:slight_smile: a vy se snažíte od prosince? nebo už delší dobu?
13. led 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy já jsem si nechala na konci listopadu vyndat tělísko a od prosince jsme se plně snažili a první cyklus nám také nevyšel, měli by jsme hezký dárek pod stromeček a nic...
držím palečky, ať se zadaří :wink:
13. led 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n holka zklamu té,zvýšení BT o 0,3 až 0,5 stupně,ale ta se zvyšuje až 2 dny po ni.Při hnízdění vajíčka teplota naopak klesá na 1-2 dny a pak zase vylitne okolo 37 a musí zůstat 18 dní a více vysoká a pak se jedná o těhotenství....před blížící menstruaci mě tak 2 dny BT zase klesá.Pak je zase nižší a stoupání zase značí ovulaci,podle tvé křivky bych řekla,že to na 100 % dostaneš,tam fakt tak 8-11 den po oplodnění teplota musí klesnout a pak zase vyletí,kdybych věděla dala bych sem svůj graf,který se jevil jako anovulacni pak teplota stoupala,pak klesla,já 1 den spinila a zase letěla nahoru,teď už nevěřím jsem tak v 5 tt a je mi to nepříjemné a už to mám i potvrzené.Teď jak ti stoupla,tak 2 dny zpět ovulace,tak si to příští cylkus spočítejte a skoč na to,Ale nemyslel na to.Ale zatím to na nic nevypadá držím palecky
13. led 2014 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Já jsem ovu měla kolem 12 DC, to mám potvrzené i z testů. Možná ten graf klame, protože měřit jsem začala kolem 8 DC kdy jsem začala s nemocí kdy mi stoupla teplota na 38C ale den poté 36. Moje běžná teplota je nižší, kolem 36°C, takže se k 37°C ani nedostanu, mám to posunuté. Určitě jsem ale neměla ovulaci 2 dny zpětně,
No doufám, že se z toho něco vyklube.
13. led 2014 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak krevni testy dopadli na vybornou a me se strasne ulevilo! A bylo videt ze i doktorce se ulevilo. MS jinak zatim nikde a po spineni od vcerejska ani pamatky. Laka me udelat zitra testik, ale budu se snazit jeste vydrzet netestovat.
13. led 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to je v pohode...taky pisu z telefonu a tak to taky vypada :grinning:
jinak jestli to chapu dobre, tak si mela nejake testy uplne spatne a ten losledni ti vysel zase pozitivni? No to je teda bordel :grinning:
13. led 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra hehe,to ti verim ,jinak ten muj neco tusi,dneska jsme se rafli ale,a ja nemam ani klice od bytu a do toho se mi rozbilo auto,takze cestuji po navstevach:grinning:
13. led 2014 ve 12:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ok,pac kdyz to mam tak mam bud ovulku ci dva dny do ni
13. led 2014 ve 12:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmarsik ahoj,tak vitej do klubu,taky cekame jak se to vyvrbi
13. led 2014 ve 12:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin netestuj,ja uz na to taky prdim:slight_smile:
13. led 2014 ve 12:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jeden vysel duch,pak druhy negativni,pak dalsi ciste bily a druhy v tom baleni dve carky ale po stranach od zhora dolu,takze posledni baleni bylo vadne,proto uz nedoufam a cekam az do ctvrtka doraziS,akorat mam pak z toho nervy a navic dnes jsme se spolovickou rafli,ze jsem si zapomnela klice a navic mi nestartuje auto,takze mam den blbec,ted litam po navstevach nez ho to jeho urazene ego prejde a zavola
@lupinpupin
13. led 2014 ve 12:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak já jsem testovala akorát v ten pátek pro tu doktorku a to mi bylo stejně jasné, že bude v negativní, že to bylo moc brzy....
No budu se snažit vydržet do čtvrtka jestli nedorazí MS,ale jestli to vydržím to nevím :slight_smile:
13. led 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 aha...tak třeba byl špatný jen ten jeden a ten co je pozitivní,tak se potvrdí dalším...držím palce!
Koukám, že máš fakt den blbec...tak at se tvá polovička brzy uklidní a bude zase dobře :wink:
13. led 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin heh,ale laka te testik,ze?
13. led 2014 ve 12:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 přesně tak :slight_smile: hlavně, že je mám schované na záchodě :grinning:
13. led 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahojky,, tak jsem 6 dni po terminu MS a zacla jsem spinit. :frowning2:
13. led 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hihi,tak to si frajerka,ja radsi ani jeden:slight_smile:
13. led 2014 ve 12:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msadiq co testík?
13. led 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 viď :slight_smile: já je tam mám už od minula...jak jsem kupovala ovu testy,tak jsem brala rovnou i těhu testy :slight_smile: platím v lékárně poukázkama,tak aby mi to pěkně vyšlo :slight_smile:
13. led 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek