• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lenkasaf děkují, snad ano.. uvidíme, poslední dobou mi přijde, že je to už nějak zajeté v režimu, že mě ty záda budou bolet... ale já jim to nedaruju.. :grinning: :grinning:
27. čer 2014 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenkasaf Noo, v Řecku, romantika to byla, spojili jsme si to s dovolenou a s líbankami, však na FB mám fotky :slight_smile: Tak pak na Vás budu myslet, ať dobře dojedete! :slight_smile: A kam tam do Chorvatska?
@danielka1985 Joo, né každý to má bez blití, ale já jsem ráda, že to lehce ustává, někomu bývá zle celé těhotenství :slight_smile:, ale člověk si pořád říká, že to stojí za to! :slight_smile: Tak testni zítra :slight_smile:
27. čer 2014 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra No už jsem se podívala, krása !!!! :slight_smile: Ještě nevím kam, prý někam k Zadaru,ale jedeme 3 auta, takže nevím,kde nakonec zakotvíme. Je mi to i jedno, hlavně že tam je moře a sluníčko. :grinning: Děkuji. :wink:
27. čer 2014 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf Děkujeme! :slight_smile: Jako vy jedete na vlastní pěst a ubytko sháníte až na místě? :slight_smile: Tak v Chorvatsku je všude krásně! :slight_smile: Hlavně si odpočiň(te) a užijte si to :slight_smile:
27. čer 2014 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra Jo, na vlastní pěst a ubytování budeme hledat až tam. Původně jsem měli mít už něco zamluvené , ale to nakonec neklaplo. Tak tam něco najdeme. A jak píšeš, hezky tam je a já budu spokojená,jak bude blízko moře, obchůdky, restaurace.. :slight_smile: Pohoda, hlavně vypnout a odreagovat se.
27. čer 2014 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky,jednou za rok je clovek proste musi milovat :slight_smile:
27. čer 2014 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Ahoj holky, tak kdo má před sebou 8. měsíc snaženíčka a pořád bez výsledků??? Už si tady připadám nějak sama, všechny holky na jiných fórech už se chlubí testama a ultrazvukama a já pořád nic :frowning2:
27. čer 2014 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga Ahoj, ja sice zacinam 7 mesic snazeni, takze vlastne spravne patrim do diskuse leden/unor ale emigrovala jsem sem prave z toho duvodu co pises... Pripadala jsem si tam jedina netehotna :grinning: tady se citim lip :slight_smile: Tady je nas snazilek jeste dost...
27. čer 2014 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice to je krasne....to ja bych obrecela :slight_smile:
27. čer 2014 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka To jsem ráda, že aspoň někdo, už jsem si začínala připadat jako z jiné planety. A prosím tě, máš nějaké doporučení...užíváš něco???
27. čer 2014 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka
@enalga holky, nejste sami, ja mela více jak 3měsíce pauzu:slight_smile:
27. čer 2014 ve 14:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra až prestAnu úplně spinit, možná se už před par hodinami podařilo :slight_smile:
27. čer 2014 ve 14:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 jé, holka, tohle si říkám už osm měsíců :grinning: " Snad se zadařilo" a pokaždé přijde ta červená potvora :frowning2:
27. čer 2014 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga já teď začínám 6. mesic ... No ono se zadari určitě v tu nejlepší možnou chvíli :slight_smile:)
27. čer 2014 v 15:10  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@cokoladaaa Je to úmorné, pořád dokola živit naději, která se dnem MS odejde.... Já tohle neznám, děti mám a všechny byly na " první dobrou" a teď takové peripetie :frowning2:
27. čer 2014 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga my se snažíme 9 měsíc a z toho už jedu 11 kolo s tou červenou potvorou a @mikracek je na tom stejně jen má míň kol... nejsi sama neboj... my tě v tom nenecháme :slight_smile: já teď bojuji s cystou na vaječníku a tak doufám, že od tohodle nebo příštího cyklu se zase bude mít smysl snažit... protože teď mi ovulka neprobíhá říkal doktor
27. čer 2014 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka
@enalga holky ja take zacinam 7.mesic. a nemyslim, ze bude posledni...
27. čer 2014 v 15:35  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 Já už byla na všech možných vyšetření, a jsem v pořádku, nemám ani cystičku, prostě úplně ok, cyklus pravidelný jako hodinky, ovulka probíhá taky v normě.... Držím pěsti, ať to vyjde brzy, chápu tě :slight_smile:
27. čer 2014 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena tak to si myslíme to samé .... :frowning2:
27. čer 2014 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga a na jakych vysetrenich jsi byla? Ja na zadnych, dr mi nabizel test pruchodnosti vajecniku, ale potom, co jsem o tom na internetu cetla jsem se rozhodla,ze to nechci. A jeate odber krve, tam si asi zajdu. Ja nyslim, ze u me je to psychika, 2xjsem otehotnela hned a pak jsme to jednou planovali a to trvalo 10 mesicu a vyslo to ve chvili, kdy me snazeni zrovna nebralo, pro ten vecer.
27. čer 2014 v 15:55  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga me doktor udelal jen standard prohlidku (UZ a ster) zadne dalsi vysetreni mi nedal :frowning2: a to jsem to zkousela jestli neudelame nejake vysetreni nakonec mi napsal jen zadanku na spermiogram a ten dopadl na jednicku :slight_smile:
Jinak si jen piju kontryhelovy caj a jim kyselinu listovou, mezim bazalni teplotu a kontrolovala jsem ovulku testama. Ted vypotrebuju posledni a dalsi uz kupovat nebudu, myslim ze uz to jsem schopna poznat sama :slight_smile:
27. čer 2014 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga no, me došlo, ze jsme se mazlili o ovulku.. a ted to je vše divné, spinim narazove od 26dc a když to prestane, tak mám pocit, ze dorazí později, ted jsem 29 dc a spineni bylo jen ráno a to mam pravidelny cyklus 28-30:(a jsem 14dpo
27. čer 2014 v 16:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga díky, taky ti přeju aby se na tebe štěstíčko už usmálo, to čekání je dlouhé, ale čím dýl čekáš tím míň už to řešíš... musím říct že tím že vím že je tam teďka ta cysta jsem naprosto v pohodě... samozřejmě nechci jít pod kudlu a tak doufám že zmizí sama.
holky ono to prostě nějak dopadne, mám pocit že nic se v životě neděje jen tak a proto se určo všechny dočkáme, otázkou je jen kdy a případně jestli nebudeme potřebovat pomoct... my už se k tomu začínáme blížit, na podzim to bude rok co se nám nedaří... tak uvidíme co pak, hlavně aby zdravíčko sloužilo, vám všem.
27. čer 2014 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jezura777 to jsi rekla moc hezky:slight_smile: a presne jsi vystihla me pocity. :slight_smile: chtela jsem se dal rozepisovat, ale je to zbytecne, rekla jsi vse:slight_smile:
27. čer 2014 v 18:29  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga my ted zaciname 10.mesic snazeni :slight_smile: neboj, nejsi v tom sama:slight_smile:
27. čer 2014 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak zitra zase testik jestli silime. Doufam ze ano...nejradeji bych sla uz spat :slight_smile:
27. čer 2014 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@danielka1985 no to je děs. Je to nanic jen špinit. To by nebavilo nikoho
27. čer 2014 v 19:51  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@evaamy :grinning: no dobrý. Ale porod v únoru je super. Tak jsem rodila dceru. Zase jsem to chtěla nechat na podzim,zimu ovšem bude srpnacek.. Bude to v pohodě.uvidis hlavně si těhotenství užívej
27. čer 2014 v 19:55  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin taky bych spala už od odpoledne :(
@verik2 no, je, dnes jsem myslela dopoledne, ze je konec, a ted zase po utreti krev, ale intimka je čistá. .nic mě neboli. .fnug at se to už rozjede:(
27. čer 2014 ve 20:27  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 to bohuzel teda nevypada na hnizdeni....co si dat horkou koupel? To mi pomaha na rozjeti. Bud hned druhy den se rozjede a nebo si dam dva dny horkou vanu a je to 100%
27. čer 2014 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek