• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@lupinpupin Ver,ze neobrecela.Ucit v dnesni dobe na stredni skole neni uplne med...a tesim se,ze si od nich alespon na 6 tydnu odpocinu :wink:
27. čer 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jo tak ted mi doslo, ze jsi to dostala od zaku ke konci skolniho roku, ze? Ja celou zakladku chtela byt ucitelka, odradili me nasi, ze bych musela na gympl a pak na VS, tak jsem sla jinak. No a ted jsem rada, jednak platy nic moc a hlavne je to s nimi cim dal tim horsi, moc ucty k ucitelim a skole nemaji, tak to musi byt hodne narocne.
27. čer 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no ja uz se nemuzu dockat na zitrejsi testik za tebe. Jen nas tu povzbud a hod dalsi pekne //.
Ja se tesim, ze mam pulku cekani za sebou, ted vsak prijde ta narocnejsi - kazdym dnem cekat zda neco nepocituji a pak se bat kdy a zda dorazi MS.
27. čer 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova ahojky, jak ty to mas prosim te s neschopenkou? Na zaklade ceho te dr. nechal doma? (smeny / dojizdeni do prace ??)
27. čer 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ok, zkusim zítra ráno:slight_smile:
27. čer 2014 ve 22:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: konečně mohu psát z pc a ne z telefonu a tak se můžu konečně pustit do dvou témat, která jsou poněkud obsáhlejší :wink: a asi bych se zbláznila z toho, než to tam nadatluju. Takže 1) doufám, že se na mně nebudete dívat, že jsem se zbláznila - tak už se na mně díval manžel...upřímně řečeno mně překvapilo, jak tady píšete, že bylo snažení a v podstatě to oplodnění bylo třeba až za dva dny apod...včera jsem četla, že spermie putují k vajíčku 12-24 hod (což chápu že jim trvá, než se vůbec dostanou tam, kam maj)....já jsem přesvědčená o tom, že VÍM :sunglasses: které dny jsem otěhotněla...nebylo to tak, že bych se ráno probudila a věděla bych, že jsem těhotná...ale bylo ten den hned potom NĚCO jinak a pak mi nějak došlo nad těh.testem, že to bylo ono..a ty dny hned po té noci si dodnes pamatuju....máte to některá taky tak? Přitom je to asi blbost, když ráno ještě nemohlo být nic jasné?
27. čer 2014 ve 22:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ještě další věc....trochu přemýšlím nad tím, jestli to není už tak trochu nepatřičný mít dítě v 36 (37)? Já vím, že dnes má řada lidí v tomhle věku i první dítě...ono je to daný asi trochu tim, že manžel už má 16letého syna, kterého máme ve stříd.péči a pak máme spolu 11letou (a 2letou)dceru...tak už máme velký děti a najednou je mi tak nějak blbý jim třeba říct, že bychom měli další...i když vím, že dcera chce...a pak máme plno známých, co už maj právě děti ve věku 16 atd...tak mi to přijde, že by to bylo takový "překvapivý" :sunglasses:...já si připadám přece stále stejně jako ve dvaceti :grinning: , ale v zrcadle nastavené tou jedenáctiletou nemilosrdně vidím, že už jsem totálně out a pomalu jednou nohou v hrobě :sunglasses: (jedním z mých nejhorších prohřešků jsou boty jako cihly :grinning: )....tak nevím, jestli má pozitivní optika, že miminko je ten nejlepší nápad, není již trochu neobjektivní? :wink: já věřím, že tady snad nejsem jediná v tomhle věku (teda vím to o Donie, tak jsem ráda, že máš taky větší a jistě milé děti :grinning: ), přemýšlíte někdo podobně?
27. čer 2014 ve 23:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jéé...já jsem to pochopila, že to máš od manžela :grinning: akorát mi bylo divný, že máš těch kytek od něj tolik a tak zvláštně vystavených :grinning:
27. čer 2014 ve 23:12  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jsem zvědavá zítra na testík :slight_smile: jinak na foto jsem nezapomněla, ale zatím mi to stále nevyšlo...mám děti stále v patách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2014 ve 23:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 je to fakt, na hnízdění to asi fakt nevypadá. Já splnila den.max 2 dyl ne a šla čistě červená krev. Zkus fakt tu horkou vodu ať ti to zpustit. Se nechce potvora rozjet
28. čer 2014 v 07:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena ne možné to je.u Pati to bylo jiné, otěhotněla jsem i přes prášky, ale u dcery jsem 2 po oplodnění věděla, že je něco jinak.... Jen u toho 3 kdybych 1 den nesplnila, tak ani bych snad nedelala test. Bylo to jiný. Ale u dcery přesně jak popisuješ. Druhý den jsem se probudila, všechno bylo jiný a já věděla, že to je ono, že se zadarilo. Jen test to ukázal až 7 tt v době vynechání téměř 2 menstruace.... Tu poslední jak jsem otěhotněla nepočítám. Byla hodně divná. U 1 tehu jsem po 14 dnech na sobě něco pocitovala a bylo divný, že hnedvjsem měla podezření na těhotenství,když nikdy před tím jsem těhotná nebyla... Proste něco uvnitř tebe. Týden na to jsem vysadila prášky a za další týden i přes negativní testy tvrdila, že jsem těhotná. Kazdej se mi smál a když v den menstruace dálnice, tak všichni cumeli. Ale já věděla, že to tak bude.ta testovací čárka byla už po minutě tak silná a do 3 minut to bylo krásné..... Taky to vidím jako by to bylo včera. Tak tě zklamu, ale blázen nejsi, jsi žena a ypoznas to :grinning:
28. čer 2014 v 07:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena 2 lety ditko a k tomu mimco je akorát. Navíc po dětech jsi, já v tom nevidím problém. Pokud by jsi chtěla 1 problém by nastal, ovšem v téhle okolnosti bych řekla, že ne.nad tímhle nepremyslej. Já vím,nemůžu do toho moc kecat, 3 dítě čekám ve 30.... Ale....říkám, že nikdy není pozdě a ty si v klidu užiješ poslední miminko. Macecha měla 8 dítě v 41 a zvládla to a je zdravý. A proč by jsi nemohla ty.navíc by jsi měla 3 vlastní.... S manželem jsme se shodli teda,že jedinacka jsme nechtěli ani jeden, 2 děti dobrý. U toho 3 už váhal, ale já diky myomu neměla čas, tak jsme do toho praštili. I když si všichni klepou na hlavu je ni to úplně jedno. Ale fakt úplně. A 3 děti sevsnad zvládnout dají..... Jdi do toho,nepremyslej nad tím a cítíš se mládě na čísla nejoukej :grinning:
28. čer 2014 v 07:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy, tak hlásím, že jsem měla dnes v noci tlaky u levého vaječníku :wink:, jinak asi nic nového :slight_smile:... a jak jste na tom vy? nějaký nový test :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2014 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena Sice je mi "jen" 29, ale na druhou stranu deti jeste nemame... Kludne bych mela driv ale proste ve skole to moc neslo a po skole potrebujes praxi :slight_smile: ted konecne budu mit 3 roky (ze skoly jsem 4 roky a jeden rok po skole jsem nemohla najit praci). Proste deiv mit dite, vedela bych ze uz me potom tuplem nikam nevemou :frowning2: takze teprv ted chceme prvni a u toho jednoho rozhodne zestat nechci :slight_smile: takze predpokladam ze se potom priblizim k tomu veku co pises :slight_smile: a nebala bych se toho. 2 rodinne zname mely dite po 40. Jedne bylo tusim presne 40 a druhe bulo 45. Manzelova maminka byla tehotna myslim skoro v padesati a taky vse v poradku. Ale je pravda ze v 50 mi to uz prijde trochu moc... Musi zaopatrit dceru ktere je ted 18 a chodi na stredni a sama uz ma byt 3 roky v duchodu :slight_smile: to je fakt masakr
28. čer 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak blbe pocitam mame bylo 45 takze tem dalsim muselo byt o fous min protoze tam to tak blbe nevychazelo :slight_smile:
28. čer 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dneska to je uz doopravdy carka :slight_smile:. Testnu jeste v pondeli a volam doktorce :slight_smile:
28. čer 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@lupinpupin :slight_smile: gratuluju, moc ti to preju :slight_smile: a taky tise zavidim.... Je mela vcera jen polovicni carku na ovu testu tak snad jsem to nezmeskala (ve ctvrtek jsem nemohla testovat v praci jsme meli party a ja na to zapomnela :grinning:)
28. čer 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 ahoj, nevim co, to je, ale skoncilo to, jinak jsem mela narazovy spineni, v úterý to bylo hnědý, pak se to barvilo do cervena, a od včerejšího večera nic, ..vanu mam za sebou, a navíc mi je dobře, neni mi špatně, jen ve středu me bolelo bricho.. horkou vanu jsem si dala a ted se oblekam ,jedeme na motorku :slight_smile:
@lupinpupin
28. čer 2014 v 09:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
28. čer 2014 v 09:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no hura, hura a jeste jednou hura. Je pekne videt jak krasne sili. Tak si to hezky uzivej.
Ja jsem presne dnes v pulce meho cekani, tak snad se take pristi sobotu dockam
28. čer 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin nádhera. Vítej mezi těhotným opět :wink: a v pondělí volej. Já mám v pondělí kontrolní ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jak Ondrášek přibral.... Ovšem břicho tvrdne,občas bolí... No mám poslicky ve 31 tt a stupňuje se to.. Doufám, že ještě měsíc vydrží. Ještě se musí péct. Uvidíme jak dopadne na gynde, zda se něco děje s děložním čípkem. Ale ten snad drží.....
28. čer 2014 v 09:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 budu držet palecky, at je vše ok:slight_smile:už se ti to blíží :slight_smile:
28. čer 2014 v 10:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka diky a drzim palce.
28. čer 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak co test?
28. čer 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no jsem na tebe zvedava! Drzim palce at jsi mi v patach.
28. čer 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 diky za privitani. Tesim se az budu mit doktorku za sebou. Ted se furt hlidam jestli se neco nedeje....pak budu preci jen trosku klidnejsi. A treba mi da i neco na podporu....uvidime.
28. čer 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin nedělala, pac jsem vypila přes noc 2 litry vody, ráno po horké koupeli jsme na to vlitli, nespinim nic, a cipek mam sotva dosažitelný ,takže nevim ani jaký je.. ted jedeme grilovat a dam si vinko :slight_smile:
28. čer 2014 v 11:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jo, doufam, ze ti budu funet na zada :grinning:
Jak jste tu psaly, ze deti to zahadne poznaly dopredu, ze jste tehu, tak zrovna vcera Nicolka si z niceho nic vzpomnela na detskou vanicku a povidala, ze by se v ni chtela zkusit vykoupat. Tak jsem rikala, ze ji ma pujcenou kamaradka, kdyz ma miminko, tak hned povidala, ze chce taky miminko, aby mela tu vanicku a to vubec nevi, ze se snazime. Dnes mi prinesla jeden kousek pexesa a z tech vsech karticek si vybrala zrovna tu kde je cap jak nese miminko. Pripada mi dnes, ze mam citlive bradavky, to jsem nikdy nepozorovala, tak snad to bude neco znamenat.
28. čer 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia tak to vypada nadejne:slight_smile: nas zas holky premlouvaj, ze chtej malyho brasku:slight_smile:
28. čer 2014 v 15:55  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena tak to je dobry, kdyz mas holky, ze by se povedl kluk. U nas s tim zacala mala nekdy loni, kdyz hodne maminek ze skolky cekalo miminko, tak mala chtela holku a jak o tom furt doma mluvila, tak syn zase ze by brachu, kdyz uz segru ma. No tak to nevim jak to mame udelat :grinning:
28. čer 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek