• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@lupinpupin a kdy si vlastně očekávala MS?
28. čer 2014 v 16:06  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga já se teda tím zatím tak netrapim - teda štve mě to, ale zatím žádná obrecena ms... Kdyby mi někdo řekl, ze to přirozene do roka klapne, tak bych byla úplne v pohode.... Takhle se proste bojím jestli je vse ok :(
28. čer 2014 v 16:09  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena Já byla jen na vaginálním UTZ, kde mi MUDr. zkoukla vaječníky a dělohu, nic nenormálního nenašla a poslala mně domů. pak jsem v rámci své diagnozy byla ještě na vyšetření prsů, tam bylo taky vše ok, tak nevím kde je problém. Asi taky v psychice, jinak to nevidím.
28. čer 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Já ti rozumím, taky jsem si to zpočátku tak nebrala, MUDr mi sice řekla, že rok je limit, ale psychice to nevysvětlíš... :frowning2: musíme být asi trpělivé, i když je to někdy dost těžký :frowning2:
28. čer 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin gratuluju :slight_smile:
28. čer 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek No já už jsem připravená na všechno, vedu si záznamy o snažení ( kdy se milovat, kdy je MS, kdy je ovulka...) a mám to předepsané až do ledna...to bude 14 měsíců od začátku snažení. Doufám, že dlouho už čekat nebudeme.
28. čer 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak snad dvojcatka? :slight_smile: ja jsem se hlavne bala, ze kdyby ta mladsi byla kluk, tak ta starsi bude zklamana, prala si segru a rikala, ze o kluka se nebude starat. Ted uz jsou sehrany a pripada mi, ze toho kluka chtej na pokusy, ;) a co bys radeji Ty? Manzel si preje pro me kluka, abych pry videla, jak je to krasny byt mamou kluka ;)
28. čer 2014 v 17:13  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Moc krásné, blahopřeji :slight_smile: máš nějaký návod, jak bychom i my, co se nám už dlouho nedaří, mohly najít //? :slight_smile:
28. čer 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena samozrejme, ze se rika, ze hlavne at je to zdrave, to je jasny, ale priznam, ze kdybych si mohla vybrat, tak bych holcicku, ale to asi vetsina zen. Kluka bych urcite taky, ale tim, ze uz jednoho mam, tak bych radeji ted tu holku, ale jinak je fajn mit od kazdeho, aby si clovek uzil oboje pohlavi a vedel jake to je. Kazde je v necem jine.
Kdyz jsem cekala prvni tak nas vubec nenapadlo premyslet co chceme - proste dite. Jen ze mi vsichni podle bricha prorokovali kluka, tak me to na sale pak vubec neprekvapilo. Dopredu jsme to nevedeli.
28. čer 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga na utz jsem tedy byla taky, v ramci bezne prohlidky. Ja mam pocit, ze se trapim cim dal min, ze zacatku roku mi to vadilo vic, unor, brezen. Videla jsem v Tvem.profilu zminku o rozvodu, bylo by to tedy se soucasnym partnerem prvni spolecne? Jsem presvedcena, ze svuj graf nevyuzijes zcela;)
28. čer 2014 v 17:22  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ja jsem si teda taky trosku vic prala dve holky a ted zas bych uz taky trosinku radsi toho kluka;)
28. čer 2014 v 17:26  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena Ano, to by bylo se současným budoucím manželem první společné miminko, proto po něm tolik toužíme. Partner ještě vlastní dítě nemá a moc by si ho přál, a na mně na počtvrté taky padly touhy.... A čím déle čekám, tím hůře mi je. A partnerovi také :frowning2:
28. čer 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky - diky za odpovedi na me vecerni uvahy:slight_smile: stejne je to zahada, jak jsme to mohly vedet rano potom, kdyz jeste nic nebylo jasne? Tak dle toho tedy tehotna nejsem, nic mi jinak nepripada;)
28. čer 2014 v 17:30  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga netrap se, bude lip:slight_smile: jen se nech prekvapit, kdy a jak. Vzdu
Yt cas Vas netlaci, tak co;) drzim palce na tchyni;)
28. čer 2014 v 17:35  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena No já nevím, je mi už přes třicet let...to už je přeci jen věk, kdy rapidně klesá plodnost. Navíc je to asi jediný způsob, jak se pořádně osamostatnit a jít odtud pryč....
28. čer 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia řekla jsem ze mi v práci není dobře, na nic více se me ani neptala ;)
28. čer 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova diky :wink: tak to je fajn, ze je dr. normalni. Ja bych vzhledem k veku a jistote, aby se nic nepodcenilo a tomu, ze uz to resime pres CAR snad take nemela doufam problem. A jak je doma, nenudis se? :grinning:
28. čer 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa no ocekavala jsem ji utery nebo streda....
28. čer 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia me se ptala dr hned na první kontrole takže nebyl naštěstí pak vůbec problém. A co vím ze svého okolí tak nikdo po domluvě s dr problém neměl. No někdy nudim někdy ne, navíc se celkem flákam a nedodržuju vycházky :slight_smile: Teda hlavně o víkendu přes týden jsem doma jak mam ;) ale po tom co slyším ze se děje u nás v práci nelituji ani trošku ze jsem doma. Přece jen klid je k nezaplacení
28. čer 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no určitě budeš mít rizikové a sama poznáš kdyby něco.jsi říkala, že ti z ničeho nic zmizeli veškerý těhotenský příznaky... Tak kdyby něco poznáš to.ale určitě bude vše v pořádku
28. čer 2014 ve 23:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia je to vypadá nadějně... Ale taky jsem to měla, Pata chtěl brachu, Tynka ségru a on to bude jen klucik.... Ale jo něco to může znamenat a vždy jsem těhotenství poznala proto, že mě boleli prsa, ale silene.
28. čer 2014 ve 23:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ta ovulka mě napíná.... asi se zase posune dál... hlen nikde (teda v pátek ráno už jsem si myslela, že přiše, po probuzení úplně vodový a docela hodně velké množství, ale test negativní), teplota je pořád relativně nízko 36.5, pobolívá mě asi levý vaječník a včera test zase negativní. Ještě aby byl pozitivní, když není hlen :grinning:
Ach jo... skoro si začínám myslet, že jeden cyklus je krátký (cca 30 dní) a druhý pekelně dlouhý (cca 37dní). Máte to tak někdo, že se vám to tak střídá? Si podle toho nemůžu ani naplánovat dovolenou.... :frowning2:
29. čer 2014 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooolky, 1DPO, 8.m. snažení a dnes má bráška svátek :wink:... je tam, viďte :wink:...
29. čer 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no já tam ducha vidím :grinning:
29. čer 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok 1DPO ? Vidim ducha :slight_smile: supeeeer!!!! Drzim palce at sili!
29. čer 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a kujva, jedna jednička se zatoulala :grinning: 11DPO :grinning: a děkuji, jsem ti v patách :grinning:, teď ještě @donia a budeme silná tojka :grinning:, i když by bylo hezké, kdyby se přidávaly další a další holčiny, je nás tu ještě dost :frowning2:, což mě je moc líto :frowning2:...
29. čer 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 no me krom toho ze mam obsypanou celou bradu nemam zatim zadne priznaky....s Vaneskou jsem mela nevolnost zhruba az od 8tt. Zitra testnu zase jak silime a budu volat dr. jsem zvedava co mi povi a na kdy me objedna.
29. čer 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teok jsem si rikala, ze si zapomnela 1 nebo 0 :slight_smile:. Jen me pekne pronasleduj :slight_smile: to je super....bude li nas vic nebudem se bat vlka nic :wink:
29. čer 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@enalga jooo rada bych nejaky navod dala, ale nevim ktery je ten spravny.
29. čer 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek