• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@lupinpupin určitě budeš mít štěstí :slight_smile:u dobrých lidí to tak bývá:slight_smile:dneska je pěkně hnusné počasí :(mam z toho akorát depku a jsem unavená :(
29. čer 2014 ve 13:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin manzel, ze si uz nevrzne a hlavne at se neraduji predcasne, ale radost urco ma :slight_smile:
29. čer 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok krásný testík :sunglasses: moc gratuluju :slight_smile: těhotenství je prý nakažlivé, snad to funguje i přes internet :sunglasses:
29. čer 2014 ve 13:51  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teok tak ja to spineni mam za tebe :wink: Dnes po utreni spineni, jinak nic, tak doufam, ze je to dobra znamka hnizdeni, coz by odpovidalo (dnes je to 9DPO) tak snad se pristi sobotu take // dockam.
29. čer 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to je moc dobre, ze jsi pozitivne naladena, to je dulezite :dizzy_face:
29. čer 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 snad ano...tesim se jak si budu uzivat jeste malou, pupika a pak mrnousicka...no jsem natesena :slight_smile:
29. čer 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok chi chi, chlapi myslej na jedno co :slight_smile:. Myslim, ze je to jasne...falesne pozitivni nemivas ne?
29. čer 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jeee drzim palce at je to hnizdeni.
Jj, co je v hlave je dulezite...tak snad bude mrnous tam kde ma a vse bude ok.
29. čer 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojholky... Potrebuju poradit :slight_smile: 3/4 rokuu neberu prasky... S pritelem se ustavicne snazime az tenhle mesic... Koupila jsem si ovu testy na vyzkouseni... Posledni MS byla 14.6.po mesici a pul :frowning2: strasne se mi to prodlouzilo... Spime spolu ob den... Ovu jsem zacala testovat minuly tyden... Kdyz to srovnam tak ze vsech tech testu mam nejsilnejwi carku ve druhem dni... Ovsem ani jedna nebyla stejna jako ta kontrolni... Ztezkly mi prsa ovsem nenaatelky a neboli... Boli me v podbrisku jako pred MS... Obcas tam pichne ale jinak to je stejna bolest... Do toho se mi mota hlava kdyz vstanu a to vstavam pomalu... Navic jsem takova slaba... Je mozne ze bych mela ovulaci drive a byla bych tehotna?? :slight_smile:
29. čer 2014 ve 14:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 tak jestli spravne pocitam, jsi dnes 16DC a na ovulaci mas casu dost...vydrz testovat a ono to urciteprijde. Ja ji mivala kolem 19DC a ted naposledy dokonce az 24DC.
29. čer 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 ovulaci driv muzes ji mit taky...bud zkus test a nebo vydrz s ovu testama.
29. čer 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
Ja si prqve rikala jestli se mi to neposunulo tim dlouhym cyklem a nemela jsem ji driv :slight_smile:
29. čer 2014 ve 14:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 ja bych rekla, ze spis ti ji dlouhy cyklus posune dozadu...pokud i tenhle budes mit delsi....
29. čer 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin nn, tohle vidím poprvé za dobu snažení :grinning:
29. čer 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok držím palečky ať sílííí :slight_smile:
29. čer 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes 38dc 13dpo a testy zatím nic a ms taky ne :-/ ve čtvrtek odlétám do egypta :frowning2: tak snad tam nepojedu s ms :frowning2:(( :angry: Vám se duchové vybarvili dříve tak těhu to asi nebude :frowning2:
29. čer 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak snad hnízdíš :wink:, počkala bych do středy a pak už testla :grinning:, ta injekce se ukazuje do cca 7dne myslím :wink:...
29. čer 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena děkuji, jestli je nakažlivé, tak to já mám kurde dobrou imunitu :grinning:
29. čer 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja se na to presne dr. ptala, protoze jsem o tom cetla, ze holky nevydrzely a testly a mely radost predcasne a zbytecnou, protoze to doznivala injekce. Tak jsem se ptala, jestli pak toho 5.7. to uz nemuze byt zkreslene a rikala, ze ne, ze se drzi 10 dni. No ale stejne mam strach, budu muset vydrzet do te soboty, kdyz by MS neprisla drive.
29. čer 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Jééé, moc a moc gratulji k pozitivnímu testíku !!!Ať sílí a moc držím palce !! Přeju ti to ! :slight_smile:
29. čer 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holčiny většina z vás psala o své práci a tohle já má a já :slight_smile:)sice už starší video, ale pro toto fórum trefné :slight_smile: snad se bude líbit :slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=Tx15NeKq2_g
29. čer 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 to je krasny, to jsem jeste nevidela. Je vtipne, jak jsou gumovy a pani si je tam "nasklada" jak potrebuje :grinning:
29. čer 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 to je moc pekne.
29. čer 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to jsem já :slight_smile: ta paní :slight_smile:
29. čer 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to foti primo @smouliiinka2 jestli jsem to dobre pochopila.
29. čer 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
29. čer 2014 ve 20:14 • smouliiinka2
Holky, proc uz mam zas tak velkej pupek jak kdybych mela bejt tqk ve 3 nebo 4 mesici... to moc dloho neutajim.
29. čer 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@smouliiinka2 mam to pouze 299km :slight_smile:. Ale mas krasne fotky! Miluju profi focenicko.
29. čer 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin děkuji, svou práci miluji, ale s miminkama to je náročné ne každému se chce spát tak jak bych potřebovala tak to obnáší hodně uspávání :-/ ale výsledek stojí za to :slight_smile:)
29. čer 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 jo tak to verim...ja si to teda nedovedu ani predstavit...nedovedu si ani predstavit, ze bych teda s takovym miminkem sla nekam na foceni...
29. čer 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek