Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
danielka1985
29. čer 2014
@lupinpupin určitě budeš mít štěstí 🙂u dobrých lidí to tak bývá🙂dneska je pěkně hnusné počasí 😞mam z toho akorát depku a jsem unavená 😞
teok
29. čer 2014
@lupinpupin manzel, ze si uz nevrzne a hlavne at se neraduji predcasne, ale radost urco ma 🙂
majdlena
29. čer 2014
@teok krásný testík 😎 moc gratuluju 🙂 těhotenství je prý nakažlivé, snad to funguje i přes internet 😎
donia
29. čer 2014
@teok tak ja to spineni mam za tebe 😉 Dnes po utreni spineni, jinak nic, tak doufam, ze je to dobra znamka hnizdeni, coz by odpovidalo (dnes je to 9DPO) tak snad se pristi sobotu take // dockam.
donia
29. čer 2014
@lupinpupin to je moc dobre, ze jsi pozitivne naladena, to je dulezite x-)
lupinpupin
29. čer 2014
@danielka1985 snad ano...tesim se jak si budu uzivat jeste malou, pupika a pak mrnousicka...no jsem natesena 🙂
lupinpupin
29. čer 2014
@teok chi chi, chlapi myslej na jedno co 🙂. Myslim, ze je to jasne...falesne pozitivni nemivas ne?
lupinpupin
29. čer 2014
@donia jeee drzim palce at je to hnizdeni.
Jj, co je v hlave je dulezite...tak snad bude mrnous tam kde ma a vse bude ok.
simca190
29. čer 2014
Ahojholky... Potrebuju poradit 🙂 3/4 rokuu neberu prasky... S pritelem se ustavicne snazime az tenhle mesic... Koupila jsem si ovu testy na vyzkouseni... Posledni MS byla 14.6.po mesici a pul 😞 strasne se mi to prodlouzilo... Spime spolu ob den... Ovu jsem zacala testovat minuly tyden... Kdyz to srovnam tak ze vsech tech testu mam nejsilnejwi carku ve druhem dni... Ovsem ani jedna nebyla stejna jako ta kontrolni... Ztezkly mi prsa ovsem nenaatelky a neboli... Boli me v podbrisku jako pred MS... Obcas tam pichne ale jinak to je stejna bolest... Do toho se mi mota hlava kdyz vstanu a to vstavam pomalu... Navic jsem takova slaba... Je mozne ze bych mela ovulaci drive a byla bych tehotna?? 🙂
lupinpupin
29. čer 2014
@simca190 tak jestli spravne pocitam, jsi dnes 16DC a na ovulaci mas casu dost...vydrz testovat a ono to urciteprijde. Ja ji mivala kolem 19DC a ted naposledy dokonce az 24DC.
lupinpupin
29. čer 2014
@simca190 ovulaci driv muzes ji mit taky...bud zkus test a nebo vydrz s ovu testama.
simca190
29. čer 2014
@lupinpupin
Ja si prqve rikala jestli se mi to neposunulo tim dlouhym cyklem a nemela jsem ji driv 🙂
lupinpupin
29. čer 2014
@simca190 ja bych rekla, ze spis ti ji dlouhy cyklus posune dozadu...pokud i tenhle budes mit delsi....
teok
29. čer 2014
@lupinpupin nn, tohle vidím poprvé za dobu snažení 😃
smouliiinka2
29. čer 2014
@teok držím palečky ať sílííí 🙂
smouliiinka2
29. čer 2014
Já dnes 38dc 13dpo a testy zatím nic a ms taky ne 😕 ve čtvrtek odlétám do egypta 😞 tak snad tam nepojedu s ms 😞(( ]-( Vám se duchové vybarvili dříve tak těhu to asi nebude 😞
teok
29. čer 2014
@donia tak snad hnízdíš 😉, počkala bych do středy a pak už testla 😃, ta injekce se ukazuje do cca 7dne myslím 😉...
teok
29. čer 2014
@majdlena děkuji, jestli je nakažlivé, tak to já mám kurde dobrou imunitu 😃
donia
29. čer 2014
@teok ja se na to presne dr. ptala, protoze jsem o tom cetla, ze holky nevydrzely a testly a mely radost predcasne a zbytecnou, protoze to doznivala injekce. Tak jsem se ptala, jestli pak toho 5.7. to uz nemuze byt zkreslene a rikala, ze ne, ze se drzi 10 dni. No ale stejne mam strach, budu muset vydrzet do te soboty, kdyz by MS neprisla drive.
lenkasaf
29. čer 2014
@teok Jééé, moc a moc gratulji k pozitivnímu testíku !!!Ať sílí a moc držím palce !! Přeju ti to ! 🙂
smouliiinka2
29. čer 2014
Holčiny většina z vás psala o své práci a tohle já má a já 🙂)sice už starší video, ale pro toto fórum trefné 🙂 snad se bude líbit 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=Tx15NeKq2_g
donia
29. čer 2014
@smouliiinka2 to je krasny, to jsem jeste nevidela. Je vtipne, jak jsou gumovy a pani si je tam "nasklada" jak potrebuje 😃
lupinpupin
29. čer 2014
@smouliiinka2 to je moc pekne.
smouliiinka2
29. čer 2014
@donia to jsem já 🙂 ta paní 🙂
lupinpupin
29. čer 2014
@donia to foti primo @smouliiinka2 jestli jsem to dobre pochopila.
smouliiinka2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lupinpupin
29. čer 2014
Holky, proc uz mam zas tak velkej pupek jak kdybych mela bejt tqk ve 3 nebo 4 mesici... to moc dloho neutajim.
lupinpupin
29. čer 2014
@smouliiinka2 mam to pouze 299km 🙂. Ale mas krasne fotky! Miluju profi focenicko.
smouliiinka2
29. čer 2014
@lupinpupin děkuji, svou práci miluji, ale s miminkama to je náročné ne každému se chce spát tak jak bych potřebovala tak to obnáší hodně uspávání 😕 ale výsledek stojí za to 🙂)
lupinpupin
29. čer 2014
@smouliiinka2 jo tak to verim...ja si to teda nedovedu ani predstavit...nedovedu si ani predstavit, ze bych teda s takovym miminkem sla nekam na foceni...

Začni psát odpověď...

Odešli