• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lupinpupin jj ideálně do 14dnů po narození... nejmeněí jsem fotila 7dní. Dneska jsem fotila Gabriela - 9dní , :slight_smile: v týdnu to byl Honzíka, Sofinku a druhou akorát jedna byla Sofia a druhá Sofie :slight_smile: a takové zvláštní jména co jsem měla na focení je Barnabáš, Tristan, Zina, ... :slight_smile:)
29. čer 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 tak to je mazec...s takovym mrnouskem bych nikam nesla. Myslim si, ze to pro takove mrnousky neni moc vhodne....
29. čer 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin :D mno právě, že tohle je jen pro takové mrňousky jinak to s něma neuděláš pak se fotí až v 5 měsíci :slight_smile: ale tomu se diví jen ti co to neznají :slight_smile: Tady v čr to není ještě tak známe v zahraničí běžné :slight_smile: V zahraničí miminka berou na toto focení pouze do 10dní.
29. čer 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 To je úúúžasný, klidně bych využila tvých služeb :slight_smile:
29. čer 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@smouliiinka2 to chapu. My fotili taky dyl... Myslim si, ze vuci imunite prcka, sestinedeli a vseho co porodem prozil a jak se adaptoval, mi nepripada atelier jako vhod e prostredi pro ty denni miminka. V tom mesici uz radoby ok... To je ale jen muj nazor...sestinedeli proste neni jen tak. Ale fotky to jsou uzasne a bezkonkurencni!!!Mas krasnou praci.
29. čer 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Chápu co tím myslíš, ale tohle prostě jinak udělat nejde. Miminka nejsou pak tak spavá a ,,gumová,, a čím více se to dokládá tím spíše to není pro miminko dobré, tak to to miminko prospí a je v pohodě :slight_smile:) Fotila jsem i měsíční takto, ale beru pouze vyjíměčně, protože je to opravdu na dýl. :slight_smile: A ateliér je jako domácí prostředí :slight_smile: ale vím co tím myslím.
29. čer 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 jsem rada, ze se navzajem chapeme :grinning:
29. čer 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice Klidně napiš :slight_smile:
29. čer 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no ted uz jsem to taky pochopila :wink: No kde by me to napadlo :grinning: Je to fakt krasne a nadherna vzpominka. A hlavne prace co bavi, to je na vysledku pak videt.
29. čer 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok tak jsme na te pohotovosti s manzelem opravdu skoncili. Premysleli o kapacce, ale pak nakonec dostal injekci na bolest a povoleni svalu a prasky domu. Tak uvidime, zatim vysledek zadny. Cely den polehava a usina (to i po tech praskach) a bolest pry stale stejne hnusna. Tak snad bude lepe.
29. čer 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@teok
holky, tak sem pekne hazejte testiky, v pondeli lupin a v utery teok a takhle to pekne stridejte az do soboty, at vim, jak to ma pak vypadat :grinning: :grinning:
29. čer 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lupinpupin s tim brichem jsme na tom stejne, no mozna ze ja jeste hur, hned bych se mohla vydavat za tehotnou :grinning: U obou deti mi vylezlo hned, tak jsem zvedava jak ted az se zadari. Chtela jsem to ututlat min. do toho 12 tt az bych mela po prvotrimestralnim screeningu. No, tak uvidime. Musela bych to jinak svest na stitnou zlazu, ze to mam cele nejake rozhazene :sweat_smile:
29. čer 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, uz kolikrat jsem narazila na vypocet pohlavi podle cinskeho kalendare a vetsine to sedelo. Me u obou deti, tak to zkuste a schvalne pisnete jak to vychazi vam ..
http://www.superko.com/pohlavi-ditete-cinskeho-kalendare
29. čer 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já tentokrát asi taky :sunglasses: dvě kamarádky, co byly posledně těhotné se mnou už mají další miminko narozené a já pořád nic.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2014 ve 22:54  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia mně vyšlo, že mám dva kluky :grinning: jinak jsem si tam dala výklad, zda budu mít ještě miminko a vyšlo mi že ne...tak nevim, jestli to je stejně spolehlivé jako to pohlaví, tak se asi můžu brzo těšit :grinning:
29. čer 2014 ve 22:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena fakt, kluci? :grinning: dala jsi tam spravne vek v dobe poceti a mesic poceti? kolegyne takhle treba zapomnela, ze rodila uz v 8.mesici. nejdriv pocitala tech x let zpetne 9 mesicu pred porodem jako ze kdy pocala a pak si uvedomila, ze rodila uz v 8.m.
29. čer 2014 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia mě vychází všechny 3 dětičky :grinning:
29. čer 2014 ve 23:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to už ti zase roste břicho? Jak to děláš. Na mě je těhotenství vidět až kolem 20 tt a ty jsi tak 5 tt a už kynes :grinning: :grinning: :grinning: já se z tebe zvencnu :grinning:
29. čer 2014 ve 23:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no vidis, me obe taky a ted by to bylo na holcicku, tak musim vydrzet :wink:
29. čer 2014 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko děvčátka, tak zase nemůžu dospat :grinning: jak se těším na ten ultrazvuk. Hlavně aby nám Ondrášek přibral. Ale kope jak blázen. Včera to ani manžel nevydržel a dal ruku pryč, asi ho to bolelo či co.....a co mám říkat já? :grinning: ty chlapi nic nevydrží... Tak už si povídají i děti, den začíná. Mějte se suprove. Já letím :wink:
30. čer 2014 v 07:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, já nevydžela :grinning: :grinning: :grinning: a došli testy, propadám panice :grinning:
30. čer 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 jeee, tak snad bude vše v pořádku :wink:...
30. čer 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok moc gratuluji :slight_smile: psala jsem už včera přes telefon, ale nějak se mi to nedařilo odeslat... takže to je super, mám za Tebe radost :slight_smile: já jsem se rozhodla, že Vás budu tento měsíc pronásledovat.. :slight_smile:
30. čer 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lefik02 tak to je super informace :wink:, jen ať se to tu rozrůstá těhulkama :wink:... Tak nějak mi něco říká vnitřně, že bude vše v pořádku :slight_smile:... a hlavně nemám žádný těhu příznak a to jsem jich mívala milion minulé měsíce :grinning:, ale hlavně jsem byla vnitřně vyrovnaná a to asi pomohlo :wink:, ale neporadím jak na to :slight_smile:
30. čer 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia No a co mám do výpočtu dát já když jsem otěhotněla v květnu a v květnu mám narozeniny? :grinning: pár dní sem tam tak stejně vím houby :grinning:
30. čer 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak jak vypadá špinění? ustálilo se? já zatím nešpiním a kupodivu nemám žádný příznaky :grinning:
30. čer 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to je dobře, čárky budeš mít jen a jen silnější a příznaky za chvilku přijdou... radit mi nemusíš, on osud a příroda si to zařídí stejnak podle svého :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 přesně, osud o má ve svých rukou :frowning2: :grinning:, ale že si s námi zahrává, co :frowning2:
30. čer 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok to teda, ale já se nedám a pěkně mu natrhnu " prdel " :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek