• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@lefik02 jak melq nejdelsi zatim 50DC...to jsem si myslela ze jsem tehotna... Urcite muzeme... My tomu nechavali volny prubeh... Kdyby se stalo tak ho budem mit... Az ted tenhle mesic jsem zacala testovat a hlidat to a snazime se co to jen je... Nepropasneme zadny den... :slight_smile:
30. čer 2014 v 11:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 no, trochu jo, asi si dam pivo večer:slight_smile:a jakpak se vede?
30. čer 2014 ve 12:10  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@simca190 tak já to neměla klidně dva měsíce atd.. jako je na to na prd.. beru prášky na štítnou žlázu a doktoři si mě přehazují jak horkej brambor.. :grinning: :grinning: ale každému se jednou zadařilo, tak i nám... my tomu necháváme volný průběh od prosince :slight_smile: zatím nic, tak jsme se asi netrefili ve správný den, nebo nevím :slight_smile: no já teď teda taky začala testovat, ale přítel o tom neví, tak snad mi nedá kartáč, že to řeším :confounded: :grinning: ale aspoň si takhle sama zjistím, zda normálně funguju nebo ne :slight_smile: koukám, že Ti je 18 let? to je mazec :slight_smile: si vdaná? nebo plánujete svatbu? :slight_smile:
30. čer 2014 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 a copak se stalo? nenapínej násss :slight_smile: jak se vede? celkem to jde, klasické pondělí v práci a já bych tyto dny raději trávila v posteli, než v práci :slight_smile: a jak to jde u Tebe? už sis dělala test? nebo ne? četla jsem, že si nedávno byla zděšená z toho tvého špinění, už je to v pořádku? a kdy čekáš mrchu? :slight_smile:
30. čer 2014 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 jo takhle... :grinning:. A jaky mas cipek? Ctu. Eco onem a da se to dobre zjistit kdy mas plodny dny... Ja ho nikdy nepozorovala az tenhle mesic a vychazi mi to... Plodny dny bych mela mit v nejblizsich dnech :slight_smile: ano je mi 18...svatbu jesteneplanujem... Pockame az jestli nam vyjde prcek :wink: na svatbu moc nepospicham.. Milovat semuzem i bez papiru aletim nerikam ze se nechcem vzit :grinning:.
30. čer 2014 ve 12:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 spineni ustalo v pátek, od te doby nic.. no zatím nevim sice jsem si dělala test v neděli odpo, po obědě, vyšel negativní a ráno dnes byla slaboulinka, ale třeba je chyba testu, koupím si digital a zítra uvidím, pac to je divné, ze včera po obědě nic a dnes pidi duch, sice jsem byla po jidlech a 3 lavičkách atd., ale i tak:(
30. čer 2014 ve 12:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@simca190 jinak zítra jedu odpo do práce až, jedu do rakouska:slight_smile:a mrcha mela byt ve čtvrtek, ale spineni přišlo v úterý a to narazove a od patku večera asi už nic, ani ne nic nebolelo, žádné pms, jen ve středu jsem na par hodin umírala bolesti, pak to odeznelo
30. čer 2014 ve 12:26  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danielka1985 to me ted casto boli v podbrisku u... Obcas pichne na leve strane... Treba to bylo od prasknuti vajecniku... Neznam ten odborny nazev :grinning:. :grinning:
30. čer 2014 ve 12:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@simca190 tak já si s tím čípkem tak nějak pořád nevím rady, ale podle toho co jsem četla, tak bych ty dny měla teprve taky mít v nejbližší době :slight_smile: je docela měkoučký a zdá se i otevřený, jenže mi to přijde, že ho takhle otevřený mám pořád, jak se nesleduju každý den, tak je to na prd :slight_smile: a měříš i teplotu? :slight_smile: joo, tak jasné, že se můžete mát rádi i bez papíru :slight_smile:
30. čer 2014 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok je vidím ducha, teda holky se nějak rozrustate :grinning: nádhera.
30. čer 2014 ve 12:36  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Hoooolkyyyy, zkusila jsem si ovu test a na něm je dálnice, já jsem asi fakt těhula :grinning:... já jsem tak šťastná :wink:
30. čer 2014 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@danielka1985 tak uvidíš, třebas se ten dnešní dušík bude jen vícee a více ukazovat až z toho bude totální dálnička :slight_smile: držím pěstičky :slight_smile: to by si byla během těchto pár dnů další v řadě, to by bylo super :slight_smile:
30. čer 2014 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 ve skutečnosti to je hezký duch :wink:, žádný vynucený :grinning:
30. čer 2014 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Loví nektera od zítra ovulaci??? Kromě mě..
30. čer 2014 ve 12:37  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 heled ja ho mam strasne vzafu... Nahmatam je. Kousicek... Ale kdyz se stahnu tak je to lepsi... Je mekkoucky... Podle clanku by mel byt jako ret v plodných dnech coz s porovnanim jaks taks je :grinning: hlen mam vodovy... Ale uz mi pomaloucku houstne takze totiypuju ze tak max do 3 dnů t a ovu prijde... Nebo mezi nimi to bude :slight_smile: uz aby to bslo.. Jsem nedockava :grinning:
30. čer 2014 ve 12:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@cokoladaaa ano ano... Těkavých mozna... :grinning:. Kolikaty den jsi?
30. čer 2014 ve 12:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@cokoladaaa teda mozna :grinning:. Promin za chyby
30. čer 2014 ve 12:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 ateplotu si nemerim... Neumim to :grinning:
30. čer 2014 ve 12:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 jinak co jsem psalA simca 190,tak patřilo tobě :slight_smile:
30. čer 2014 ve 12:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 tak holky říkaj, že by tá bolest mohla být hnízdění, že by?? :slight_smile: jsem na Tebe zvědavá a držím Ti pěstičky :slight_smile: :wink: :-*
30. čer 2014 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si řekla, že ve 14.00 půjdu dělat testík ovu :slight_smile: jenže mám ještě hodinu před sebou, chce se mi čurat a mám žízeň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2014 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 tak ho udělej teď :grinning: i já trpěla jako zviřátko :grinning:
30. čer 2014 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia vychází mi holka, tak sem zvědavá a zkoušela jsem tea a ten mi vyšel :wink:...
30. čer 2014 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 jaky mas bolesti? Ze by sme porovnaly
30. čer 2014 ve 13:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Už je to krásná čárka :slight_smile:)
30. čer 2014 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
já dnes 1dc :frowning2:
30. čer 2014 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jinak s dcerou jsem 30+5 měla váhu 1850 gramů, malej má 31+2 1530.... Sice je trošku menší, ale dohání to, doktoři jsou už zpokojeny. Vše v pořádku, hlavička je už dole, připravená k porodu.... Paráda....ale tehulkovani je super a gratuluji všem tehulkam, mam z vás ohromnou radost. Fakt mi dojetím tečou slzicky :wink: a hned 2 nové těhotné.... Možná 3. Danielka1985 večer bývá ze začátku test negativni, zda jsi ten druhy dělala ráno, tak jsi těhotná i na koníčka :grinning: já to říkala. Já tak otěhotněla 2x :wink:
30. čer 2014 ve 13:13  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 ja si myslim, ze to byla chyba testnu, pac mi nic neboli a nic mi neni, jen jsem ted prejezena z vypecku :slight_smile:
30. čer 2014 ve 13:16  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@simca190 no, žádné právě, jen odva dny dřív spineni, v úterý :slight_smile:a pak jen ve středu na par hodin bolesti v podbřišku, v pátek mi přestalo narazove spineni a od te doby nic, žádné pms bolesti ani nic takového ani kousky sliznice ze me nesly..prostě nic a ty?
30. čer 2014 ve 13:19  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice a to bylo focené ráno kdy bylo ještě zastcčené...ti ho pak vyfotím večer....to je pak pupek...
30. čer 2014 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek