• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@teok kolik měříš a vážíš?..dle foto si hubenour:slight_smile:
1. črc 2014 v 10:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jinak u mě doktor viděl tečku po týdenním vynechání MS. a jak hrdě jsem si tu tečku nesla :slight_smile:
1. črc 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 měřím 172cm a vážím 65kg, a po prvním těhu jsem furt fajný rosol :grinning:
1. črc 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle holka, to je 2,5roku po porodu :grinning: a ze předu to už není sláva .-D, sem chytla nějaký fajný úhel :stuck_out_tongue_closed_eyes:... a mě jde pouze o to, abych ěla dr. potvrzené těhu, nemusí být srdíčko, jen, aby viděl, že je v děloze a mohla se objednat na hematologii a neurologii :wink:, i když tam jdu na konci měsíce, ale musím nahlásit těhu :wink:...
1. črc 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jee, tak to jsme na tom +-stejne;)
1. črc 2014 v 10:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok v těch 5tt srdíčko ještě není, to jsem měla až 6+3tt. a co kecáš zepředu taky luxus. žádné strie,... no kočka a neříkej že ne!! :wink:
1. črc 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok rosol?a kde..a břicho mas dobrý, po dítěti a ted v těhu:slight_smile:jinak až budu potřeboval lulat, půjdu počůrat ovu testik:slight_smile:
1. črc 2014 v 10:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle strie mám jen na bočním špeku :grinning:, na břichu jsem je snad ani neměla, ale mám tak červené fleky od injekcí :frowning2:... a to mám zatnuto, klamu trochu :grinning: :grinning: :grinning:... a myslíš 5tt od prvního dne ms, ju? nebo od ovu... sice dítě mám, ale jsem asi debil na tohle :grinning:
1. črc 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ale jeste to nevzdavej, me taky jednou test ukazal, ze ne a byla jsem.
1. črc 2014 v 10:42  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já už mám poluláno a mega dálnice :grinning:... já anbrala při prvním těhu 24kg a schodit to bylo umění :frowning2:, ale nikdy jsem nijak moc necvičila, to je pravda :slight_smile: a zbylo mi cca 5kg od Tea :frowning2:
1. črc 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja doufam, že mi nezesílí,ale zeslabí..to by znamenalo, že jsem měla ovu po špinění, a špinění byla ms:slight_smile:jako nevadilo by mi ,kdybych v tom byla, ale zaroven mam strach..a je to cele divne..jinak po zaschnutí ovu testu, mi to zesvětlala ta pozitivní čárka, tak nevím..je to celé divné
1. črc 2014 v 10:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena a kdy se ti ukazal pozitvní test?
1. črc 2014 v 10:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 každá čárka vybledne po zaschnutí :wink:, i moje :wink:... tak uvidíš co s tebou bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena No už s tím nepočítám, že se tam něco objeví, budu čekat mrchu, snad příjde v termínu ve čtvrtek, protože do týdne jedeme na dovču a s MS tam opravdu nechci !! :frowning2:
1. črc 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak já měla poslední MS 20.2.1014 ovu byla 2.3. a 14.3. pidi duch a 25.3. krásná tečka na UTZ jinak cyklus mám 24dní a 2.4. krásná žížalka s krásným srdíčkem. Tak bych já tebou šla týden a něco po vynechání. a jsi kecká máš krásnou postavu a basta, říkáme to tu všichni :slight_smile:
1. črc 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to jo:slight_smile:..je možné mít ovu v 7dc?jen se ptam na názory ostatních:slight_smile:
1. črc 2014 v 10:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ja uz nevim uplne presne, ale zhruba v prvnich dnech vynechani ms mi vyslo ze ne, tak jsem to brala, ze nic, a kdyz ms stale nic, tak pak jsem testovala asi az za tyden a byl pozitivni.
1. črc 2014 v 10:59  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle rozmlouvat ti mou figurku nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:, já vím své :grinning:, no, mám to dostat ve čt, takže zavolám dr. v úterý asi, to tam je a snad mě objedná na pátek hned :wink:... a co kdybych začala špinit a neměla to ještě od dr. potvrzené? mám raději někam jet nebo nechat být? já u Tea musela hned po pozitivním testu na k.o., měla sem jít na konizaci děložního čípku :frowning2:, tak neím jak postupovat :frowning2:...
@danielka1985 určitě to možné je, možné je vše, ale máš celkem dlouhé cykly na to, aby byla už 7DC :wink:... ale možné je vše u nás žen :grinning:
1. črc 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena aha, a to ti vyšel duch,anebo už dalnička?..no , já měla to divné špinění a navíc už druhý den mi tlačí v podbříšku,někdy píchne,a mam pocit , že jsem see počurala ,ale nic, v neděli odpo sněhobílo a včera rano dušik..a pak jsem si dělala večer ovu testy a vyšla mi druhá čárka taky,sice o trošku světlejší než testovací,ale byla tam..takže nevím, zda špinění mám brat jako ms,nebo ne,..pokud ji budu brát jako ms, tak jsem 8 dc a je divne, že bych měla ovulku v 7dc, když ji mám tak 14--16dc:-/
1. črc 2014 v 11:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok @majdalena no, tak já mývám ovu 14-16dc a ms mám 28 dc a ted špinění začlo v 26dc
1. črc 2014 v 11:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok kdyby jsi špinila jela bych na pohotovost,ale to nebude a bude vše v pořádku!!! a ty máš nějaké problémy? že musíš na tolik vyšetření?
1. črc 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jj, bohužel mám, na hematologii mi budou muset ředit krev celé těhu a na neurologii srkz mou roztoušenou sklerozu :wink:
1. črc 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak že by hnízdění? tak v den MS zkus ten tt test. uvidíš. a proč máš najednou strach, že najdeš // ?
1. črc 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ty máš rotr. sklerozu? ty brdo a ono se to dá takhle potlačit? tak aspon ti to kdyžtak dr potvrdila z krve
1. črc 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle hele, já mám léčbu, takže mi je o.k. a člověk který neví, že ji mám na mě nic nepozná :wink: a druhé mimčo mám dovolené od neurologů :wink:, takže proč to nezkusit :wink: ... a mateřský pud je silný :slight_smile:
1. črc 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle tak ms, měla být ve čtvrtek,ale špinění bylo v utery..a test těhu se bojím dělat, pač jednou jsem měla ducha, a pak už tam nebyl:slight_smile:
1. črc 2014 v 11:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj stím sem zajedno. mateřský pud je mateřský pud. tak to je fajn, ze to máš pod kontrolou, jen tak dál :slight_smile:
1. črc 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jo takhle, no a co ten ovu testik? a jak dlouho jsi špinila? já bych si asi test udělala, ale předem bych počítala s tim radši že nic a kdyby náhodou tak budeš překvapená a toho ducha jsi měla po vynechání ms?
1. črc 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no v utery začlo a v patek skončilo..jinak to bylo divné, bylo to narazové, a navíc po utření, intimky byly většinou čisté..a někdy jsem myslela, že to skončilo, a prd...a navíc se to měnilo,růžové, hnědé, červené,růžové..je to divné,a navíc mi jen ve středu na pár hodinek bolel podbřišek jak nevím co..jinak žádné pms nebyly, co mývám,..je možné, že jsem měla ovulku a proto tohle..nevim
1. črc 2014 v 11:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 zvlaštní no ovu to taky mohla být nebo to hnízdění.a jak ti dopadl ten ovu test?
1. črc 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek