• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@missuulle no včera druha čárka skoro stejná jako testovací,ale dělala jsem to v sedm hodin:slight_smile:večer..takže dnes taky bude lepší dělat test v sedm večer:slight_smile:
1. črc 2014 v 11:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a když bude stejný nebo silnější, zkusíš tt?
1. črc 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok me uz nekolik let hlidaji s podezrenim na RS. Nastesti se nic nedeje, ale ptala jsem se neurolozky jestli se to tehotenstvim nemuze spustit, ale rekla mi ze prave naopak se nemoc utlumi, takze se nemam bat :slight_smile:
1. črc 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jejda, tak snad se nerozjede a když by jooo, tak ať najdou brzo léčbu, která ti pomůže :wink:, ja když mi ji diagnostikovali se nepodepsala a chodila sem jako retard :frowning2: a teď jen občasné brnění a to je celé :wink:
1. črc 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jj..ale ay v sedm to zkusim,melo by to byt ve stenou hodinu ne?
1. črc 2014 v 11:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle co já,, hlavně doktoři to mají pod kontrolou :grinning:
1. črc 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj píší to tak :slight_smile: tak se budu těšit.
1. črc 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, dneska mě čeká další test ovu a co se semnou děje, začala jsem dneska špinit... Ten organizmus se dočista zbláznil.. Nejen, že je mě dneska od rána na prdlačku, viděla bych to na postel a spánek, ale ještě totok.. prrrr... :frowning2: :unamused:
1. črc 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já doktory nesnáším - spíše se jich bojím :frowning2: jsem strašná posera a těhu mě teda dává zabrat. Gynda mi neva,ale jak jsem byla na začátku těhu v nemocnici - odběry, injekce,.... nevím co budu dělat u porodu.
1. črc 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 třeba právě ta ovu :wink:
1. črc 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle jj..a když zeslabí, tak je to co?a co když bude stejna?a co když bude silnější?:D...
1. črc 2014 v 11:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no to jsem dneska na ten test zvědavá :slight_smile: za dvě hodiny budu vědět rozsudek :grinning: :grinning:
1. črc 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 se nám hned pochlubíš :wink:
1. črc 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak když zeslábne tak asi byla ovu když zesílí tak bude ovu nebo těhu? já bych zkusila těhu a když bude bílo, tak můžeš jít někam zapařit :slight_smile: kdy se pak někam dostaneš až těhu budeš :slight_smile:
1. črc 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jojo vyfotím s ostatníma a hodím to sem.. :slight_smile: asi budu poslední dobou spamovat jen s testama :grinning: :grinning: :frowning2: ale s někým to hold musím konzultovat :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
1. črc 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 v poho, já se ráda koukám na testíky :slight_smile:
1. črc 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok dik. Snad je to neco jineho. Me hlidaji, kazdy rok jdu na MRI. Ale docela jsi me uklidnila. To je fajn ze ty leky ti tak pomohly :slight_smile: Tak at je u tebe vse v poradku :slight_smile:
1. črc 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle kéž by to byl test pozivní, ale těhu :slight_smile: no kdo si počká, ten se dočká :slight_smile:
1. črc 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle uvidím dle testů ovu..aa v pátek ráno udělám těhu test, digitální...jelikož v pátek mám jit kalit:slight_smile:..a pokud budu těhu, tak na Vás všechny budu mít spoustu otázzek:D..takže se musíte případně obrnit:D
1. črc 2014 ve 12:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 já testnu ovu v sedm a mmtík, tady jsou ty dvě ovu testy za sebou ze včera , posílala jsem je už luppinpupin, je to focené kolem půl osmé večer na wc, takže není ta fotka moc kvalitní..a ted ty druhé čárky jsou světlejší, jsem se ted dívala:slight_smile:..jinak jsem čůrala do dvou skleniček, proto dva testy:D
1. črc 2014 ve 12:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jj kdo si počká ten se dočká :slight_smile: a teď už musíš být na řadě taky ty!!! protože tu jsi s námi už dlouuuuho.

@danielka1985 jj kdyžtak si to s holkama pořádně užiješ a když ne, tak už se obrňujeme :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle hihi, tak u mě dvojnásob ale:D
1. črc 2014 ve 12:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 hele já nemám doma ani jednu knížku o těhu nic!nemám ani nic pro mimino :frowning2: a chvílema mě přepadne depka že to nezvládnu a tak jsem se taky pořád vyptávala a tak,ale nechci se stresovat porodem dopředu jinak bych jim tam snad ani nejela jakou mám hrůzu z doktoru :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle mam taky hrůzu z doktoru, hlavne ze zubaře..jinak jsem poslala ovu testy
1. črc 2014 ve 12:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 presne....u male mi bylo zle od 8tt asi dva mesice...tak uvidime co ted. Zatim mam jen bradu jak pubertak a to na to vubec netrpim
1. črc 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 koukala jsem a jsem tedy zvědavá na dnešní :wink: mě zubař až tak nevadí, nejvíc injekcí, jehel to je moje smrt, proto nemůžu mít ani tetování ikdyž bych třeba nějaký brala a ani epiduralku, pač bych jim cukla a mohlo to dopadnout špatně.
1. črc 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok pokud by si zacala spinit, tak bych sla hned ke sve dr. pripadne na pohotovost. Neboj, spinit nebudes a vse bude ok.
1. črc 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no, mě nevadí jehly a tetování mam, je to jak depilace chloupků:D
@lupinpupin ahoj holka:D
1. črc 2014 ve 12:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pádím ke kosmetičce a na kolagen:D..tak zatim:slight_smile:
1. črc 2014 ve 12:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 teeeda ja jsem nedockava jak dopadnes :wink:
1. črc 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek