Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
danielka1985
1. črc 2014
@lupinpupin jaj, tak ted ti čekám na rasach 🙂,to ja taky, jaká carka bude druha🙂..mam strach a navíc chodím furt na wc z toho😞
majdlena
1. črc 2014
@danielka1985 ja mela pak uz dalnici...mas to zahadne, takove spineni neznam...a ten dusik byl na tehu testu?
@danielka1985
danielka1985
1. črc 2014
@majdlena byl, ale ten nemuzu najit 😞
danielka1985
1. črc 2014
@lupinpupin a chce se mi blinkat, mam sevřený furt žaludek ze strachu
lupinpupin
1. črc 2014
@danielka1985 jake si nechavas delat rasy? Ja chodim na permanentni prodlouzeni....
a nedalas ho nekam kde ho nasel ten tvuj?
teok
1. črc 2014
@lupinpupin také doufám, že bude vše o.k., ale sama víš, že to je hned 😞 a u tea sem trochu zašpinila, i když to nebylo nic hrozného, ale bylo to tam 😉
mikracek
1. črc 2014
@verunka_korunka a ty míváš nepravidelný cyklus? Já vesměs pravidelný, jen plus minus jeden den tam semtam něco lítá....tento cyklus mám ovulku o den dříve než poslední dva cykly...
verunka_korunka
1. črc 2014
@teok dik. Snad je to neco jineho. Me hlidaji, kazdy rok jdu na MRI. Ale docela jsi me uklidnila. To je fajn ze ty leky ti tak pomohly 🙂 Tak at je u tebe vse v poradku 🙂
teok
1. črc 2014
@verunka_korunka Moc děkuji, věřím vědě a lékařům, takže se nebojím jít do druhého sviště 😉 a ani se mi nemoc nějak nezhoršila po porodu 😉...
lupinpupin
1. črc 2014
@teok jj, bohuzel nic neni nemozne.... jak jsem psala...bud pomazes k dr a nebo na pohotovost. Vim ze semnou lezela v nemocnici holcina, ze mela tehotenstvi potvrzene jen z krve a testu a zacala hodne krvacet a tak mazalado nemocnice a cekali co bude...mela nejake kapacky, leky a nakonec bylo vse v poradku...jen cekali az bude vubec neco videt na UTZ...
simca190
1. črc 2014
Tak takhle jsem se dnes probudila... Kolikaty co mi rika ze tam mrnous proste je 🙂
verunka_korunka
1. črc 2014
@mikracek Mivam +- pravidelkny 30-32 dni. V dubnu se mi strasne natahl, ovu byla az 26DC, myslela jsem ze to bylo tydenima lyzema v alpach posunute... Ale ted je to znovu tak uz zacinam premyslet ze kazdy vajecnim ma jinou delku cyklu... No uvidim jak to bude
teok
1. črc 2014
@lupinpupin tak snad bude vše jak má být a nebudu se muset stresovat 😉, furt cítím jakoby vlhko dole, ale jsem čistá, asi mám nějaký výtok jen 😉, pač když večer kontroluji čípek, tak to je o.k. 😉
maice
1. črc 2014
Pro pobaveni 21 tt,blizi se konec 5.mesice a muj gigapupek 🙂))
lupinpupin
1. črc 2014
@teok to mi ani nemluv...já ze začátku kontrolovala pořád zda někde něco není....cítila jsem trošku vlhko a hned běžela na záchod a čekala co bude. Naštěstí dobrý. Tak snad to tak bude pokračovat i dál....jsem nervozní na zítřejší kontrolu...
lupinpupin
1. črc 2014
@maice mi prozraď kde toho mrňouska máš...tomi nejde vůbec do hlavy kde ho schováváš.
lupinpupin
1. črc 2014
@simca190 aco test?
simca190
1. črc 2014
@lupinpupin na test jeste pockam... Aspon do 10.nez prijdou penize 🙂 koupim ten digitalni... Ale vypada to tak vid?
lupinpupin
1. črc 2014
@simca190 a kdy čekáš MS? Do 10. pěkná doba...tak ať to utíká.
simca190
1. črc 2014
@lupinpupin podle prav. Cyklu 13. Ale ted tomam rozhazeny 😞 tqkze vubec netusim
maice
1. črc 2014
@lupinpupin Já ti nevím...ale když jsem ho viděla naposledy v poloze "hoď si nožky za hlavu", tak se ani nedivím, že není vidět 🙂
maice
1. črc 2014
Holky hurá na II. screening, držte palec 🙂
lupinpupin
1. črc 2014
@maice to jo,ale stejně... 🙂
Tak držím palečky ať je vše v pořádku. Pěkně se pokochej a pak dej fotečky. Nebudete si u tohodělat i 3D UTZ?
lupinpupin
1. črc 2014
@simca190 no a nemůžeš ho mít nafouklé od ovulace?
simca190
1. črc 2014
@lupinpupin nevim... Uzsemi zmenil hlen prave.... Mam ho uz 3 dny jinej... Houstnre mi
lupinpupin
1. črc 2014
@simca190 tak ono 2-3dny od hustého (bílkového) hlenu dochází k ovulaci...já jsem věla třeba dva dny hustej, pak dva dny řídkej a pak přišla ovulka...
simca190
1. črc 2014
@lupinpupin no to ja iz uz ho ridkej prave mela pred tydnem... Ted mi houstne
lupinpupin
1. črc 2014
@simca190 záleží jestli na bílkovej a nebo na bílej... po ovulce bejvá sucho a nebo bílej... 😉 .
lupinpupin
1. črc 2014
@donia tak mě to vychází podle téhle tabulky...
simca190
1. črc 2014
@lupinpupin ja meladlouho hodne ridounkej... Skoro vodu... Pak byl bilkovej... Pak dva dny zadnej a ted tri dny hustejbilej

Začni psát odpověď...

Odešli