• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@simca190 aha...tak to bych řekla, že byla ted ovulka... podle hlenu teda...
1. črc 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice No toto, takhle vypadám já, když se přejím :grinning:, kde to maličké schováváš? :slight_smile:
1. črc 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Tak to mám i já větší pupek a těhu opravud nejsem !!! :slight_smile:
1. črc 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak podle tehle tabulky mi to 2xsedi a jednou ne
1. črc 2014 ve 14:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena a podle toho odkazu ti to sedělo jak?
1. črc 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkousim foto! Take Vam pripada ten 18.den pozitivni? Ta mezera to jsem den netestovala a pak je to 20.den.
1. črc 2014 ve 14:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ten jak davala Donia mi vyslo, ze mam mit dva kluky ale mam 2holky. Z toho jednou jinak nez tady . A to 3.tehu jsem u Donii nezadavala.
1. črc 2014 ve 14:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena takže jestli tosprávně chápu...tabulkové ti sedí líp?
S těma ovu testíkama to tak vypadá, že toho 18 vypadá jako nejsilnější,ale nejako uplně pozitivníl...myslím, že ale ta nejsilnější byla 19 (to co si netestovala)....
1. črc 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice mimi se opravdu skovává :grinning: tady je muj pupík v 21+1tt
1. črc 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo, chapes to spravne:slight_smile: tabulka lip ale taky ne uplne...tak s tema testama je to pitomy:( 18.byl ctvrtek a v patek jsem netestovala, manzel byl pryc pa-ne:( snazeni bylo ve ctv a v nedeli, coz asi nebylo ani jedno vcas;(
1. črc 2014 v 15:10  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda já zase nic.. pche... :unamused: ten poslední obrázek je naopak... :slight_smile:
1. črc 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jednou se dockat musis;) a do te doby si budem posilat testy, ty zatim ty prazdne a ja takove, kdy mi ovu vychazi na vikend a to skoro zadny moc snazeni nejde. Ja se z toho zblaznim:slight_smile: !!
1. črc 2014 v 16:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena no já v to doufám.. Minulý měsíc podle přízanků byla ovu kolem 21DC, tak uvidíme, ještě mám čas :slight_smile: a doufám, že moje štítná žláza mi to všechno nepodělá ještě víc, než to je.. :grinning: :grinning: jak pak to, že snaženíčko o víkendu nejde? :astonished: :frowning2:
1. črc 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 mame totiz chalupu,kam manzel zasadne:slight_smile: kazdy patek jezdi a tam to moc nejde, zatim to budujem a spime v jedne mistnosti, navic se tam zazil takovy velice hezky zvyk;)ze deti jdou spat az s nama, tak to taky znacne zuzuje moznosti. Kdyz jsme jen s holkama, tak by to jeste slo, ale kdyz je u nas manz.16lety syn, tak to uz se nrda. A jako na pot voru, posl.3mesice, c o se snazim sledovat ovu, vychazi kolem vikendu a s nim. Cervenrc je ma jedina sance, je na tabore.;)
1. črc 2014 v 17:23  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to jsi nabrala dost, já u 1 14 kilo, u 2 to bylo -3 kg a teď se uvidí, ale zase půjdu rodit lehčí.... Já mám zásoby no,matka má 144 kilo! Tak jsem nikdy hubená nebyla a nebudu, ale proti ní si držím krásných 80 kg s 1,5 kg dítkem v břiše :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2014 v 17:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak chlapecek potvrzen :wink: screening dopadl na jednicku,prcek ma 340g.
1. črc 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lupinpupin no, už se těším na info :wink:, já si říkala, že to mám dostat ve čt, takv úterý zavolám dr. :wink:...
1. črc 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj, byla jsem jako malé slůně :frowning2:, ale co se dá dělat, že, nic :grinning:, mamina byla také malé slůně u mě i bráchy :wink:
1. črc 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice super!!!
1. črc 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok 24kg je pekne...ja mela 16,5kg a to mi stacilo.
1. črc 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin tak ja myslela, ze to co jsem poslala ja a ta tabulka co uvadis ty je stejne, protoze me to vychazi u obou
1. črc 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja se bojim :frowning2: Rano po utreni cervenejsi spineni a pres den take znatelnejsi jak vcera. I kdyz furt jen po utreni. Bojim se, aby to nebylo zase jen to me spineni par dnu pred MS, do toho me poboliva bricho jako na menzes, tak se bojim, aby fakt neprisla :unamused:
Ja se snad te soboty na testovani ani nedockam. :confounded:
1. črc 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia berusko, snad to bude dobre a kdyz ne,tak nas budes nasledovat dalsi mesic, hlavni je, ze si v centru a tam to budou resit :wink:...
@lupinpupin jaky mas cipek prosim? Ja dnes kontrolovala a je mekky, tak me to zmatlo, ale snazim se verit testum. Sili a to je hlavni, ve ct zkusim digital a basta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to asi stejné nebude....já mám každé jinak a sedí mi tabulka...ale to je buřt...hlavní je zdravíčko.

Tobě držím palečky,aby si tý mrše zavřela vrátka a nerozjela se!
1. črc 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok mnooo čípek...připadá mi každou chvilku jiný...takže až tak ti nepovím....spíš je hůř na dosah,ale většinou mi připadá takovej měkčí než tvrdej....já zítra budu dělat taky testík, snad zesílí a hlavně snad budou dobré zprávyod doktorky...se bojím :-/
1. črc 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak co test???? Jsem nedočkavá :wink:
1. črc 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin urco to bude o.k. :wink:
1. črc 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@lupinpupin
holky diky za podporu, ja furt doufam a verim
vzdyt lupin taky spinila i trosku s krvi, vid? Jak dlouho?
1. črc 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no snad jo... bojím se,aby byl mrňousek tam kde ma bejt. A zároveň doufám,aby se nám ukázaloříště krásné srdíčko které nezmizí....ten strach je hroznej :-/. Kamarádka když šla po potratu,tak měla taky strach a já si říkala, že to nemůže být tak hrozný....a ono je to fakt mazec.
1. črc 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj, měla jsem kolem čípku červenou krev. Špinila jsem zhruba 2,5dne.
1. črc 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek