• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin no tak to mi jeste dava nadeji. Ja spinila mirne v nedeli, vcera trosku vic, resp. pri kazdem utreni, ale furt hnede spineni a az dnes rano mirne cervene / ruzove, tak snad to uz zitra bude ok a budu moct stale doufat.
1. črc 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak držím palce ať to zítra zmizí a můžeš se radovat...
1. črc 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, asi budu mit blby dotaz, ale jak hluboko mate cipek? Mi prijde ze ho mam moc vylezly... Mam ho jen cca 3cm hluboko. Je to normalni?
1. črc 2014 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč mi přijde, že všichni mají 14DPO silnější čárku než já??? :frowning2:
@donia Kočko, tak jak to s tebou vypadá dnes?
@lupinpupin myslím na tebe a držím vše co mám :wink:... já se bojím a to jsem neprožil co ty, takže ti věřím, že to je mazec .-(
2. črc 2014 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf a jak jsi na tom ty? čekáš zítra mrchu?
2. črc 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak takhle nizko jsem ho nikdy nemela...
2. črc 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Ahoj, jj, já čekám zítra mrchu, zatím mě nic nebolí, tak snad dorazí včas, protože jinak mě už z toho asi klepne. :slight_smile:
2. črc 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnesni testik....pekne silime :slight_smile: to me trosku uklidnuje...
2. črc 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teok jj to druhe tehu mi pripada narocnejsi...clovek uz vi o hodne vic informaci a ma vetsi strach. Pri prvnim jsem nasla ducha, rekla jsem, ze jsem tehotna a bylo po starostech...ted...duch a strach jak blazen... muj test 14DPO je ten prostredni...
2. črc 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ty máš takovou hezkou čárku už oroti mě, ale nebudu to řešit :wink:, hlavní je, že sílí a to sílí. jj, já u prvního těhu ani nevím jak jsem otěhotněla :wink: :grinning: a to sem našla už dálnici :grinning:
2. črc 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ty máš takovou hezkou čárku už oproti mě, ale nebudu to řešit :wink:, hlavní je, že sílí a to sílí. jj, já u prvního těhu ani nevím jak jsem otěhotněla :wink: :grinning: a to sem našla už dálnici :grinning:
2. črc 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf hele, já měla minulý měsíc spoždění dva dny ateď to vyšlo, věřím tomu, že to byl osud, tak uvidíš :wink:, hlavně na dovči vypni a užívej si jí, to tělo to potřebuje :wink:
2. črc 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to uvidím, vypnout se mi snad podaří. Protože tam jedeme i s dětmi přítelového bratrance a jak budeme na dovči, tak se má jeho sestře narodit dítě, takže ty myšlenky asi tak úplně neodženu, ale snad si to užijeme co možná nejvíc. Třeba si tam s přítelem i v klidu popovídáme co a jak dál, moc o tom nemluvíme, nechává to na mě, tak by bylo dobré si o tom v klidu popovídat. Uvidíme. :slight_smile:
2. črc 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Mi to prave prijde divne. Zacala jsem ho pozorovat pred tydnem ale porad je relativne stejny... Dosahnu na nej tak ze mi staci necele 2 clanky prstu :frowning2: Holky uklidnete me nekdo z
e to tak taky mate...
2. črc 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf neboj, oni ty myšlenky tam budou sjíždět, ale nebude to tak hrozné jako doma :wink: a co ty víš, třeba se zadaří :wink:, já také nedoufala tento měsíc a dovezla si ze z lázní oplodněné vajíčko :wink:...
2. črc 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo, bude to jiné než tady, já vím a už se těším, jak si lehnu k moři, otevřu knížku a nebudu nic řešit. Jen pokud se mi MS zpozdí, tak mi další ovulka vyjde až po dovči jak už budeme doma :grinning:
2. črc 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka ja jsem to takhle take nikdy nemela
@donia tak co? Take drzim palce!
@lupinpupin ale Ty jsi vlastne rikala, ze mivas ovu v den pozitiv testu? Jak jsem posilala ty testy, tak den po tom silnem, jak jsem netestovala, jsem k veceru citila takove slabsi pichnuti v brise..ze by ovu? A to by take bylo primo v den pozitivmiho. A take i hlen by k tomu sedel, muze tedy byt i dva dny po ovu?
2. črc 2014 v 08:14  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin pěkná dálnice, ty jsi fakt těhotná :grinning: no já u 1 taky otěhotněla ani nevěděla jak a v den očekávané menstruace dálnice :grinning: jen teď ty další těhotenství než to test ukázal. To byla doba... A teď posledně jsem taky nevěděla, že jsem těhotná a lovila jsem duchy.
2. črc 2014 v 08:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to je děs. Od soboty mě furt bolí třísla a záda, jak jsme litali s dětmi venku, břicho taky.... Už se musím šetřit a nebehat za dětmi.... Přece jen 1,5 kila těžké ditko je poznat :grinning:už bych mohla i něco přibrat, aby na gynde byli v klidu :grinning:
2. črc 2014 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin moc pěkná dálniceeee :slight_smile: já si furt říkám, jak asi budu reagovat, až jednu takovou dálničku najdu a bude se týkat mě :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin a kdy jsi to mela dostat? A jak u dr.???
2. črc 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok hlavni je, ze sili. Tom roste HCG a je to je dobre znameni. Taky se za par dni dockas.
2. črc 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok pravdepodobne jsem to mela dostat minule utery....to byl 35DC. K doktorce prave jedu...jsem objednana na 11:15 ....jsem nervozni jak blazen.
2. črc 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majdlena jj mivam v den pozitivniho testu...max druhy den rano...usuzuju teda podle bolesti.
2. črc 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj uz to tak vipada....uvidime co dr.
2. črc 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin všechno dobře dopadne.. pak dej vědět jak si dopadla u DR.. :slight_smile: :slight_smile: držím pěstičky :slight_smile:
2. črc 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 urcite to brzy poznas :wink: . Jen jak jsem psala prvni tehu bylo takove bezstarostne...vubec jsem si nejake veci nepripoustela a o nejakych vecech treba vubec ani nevedela...
2. črc 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin doufám v to :slight_smile: první měsíc dělám ty testy, přítel se v sexu činí, takže se tulíme obden, tak to by bylo, aby nebylo :slight_smile: snad ovu přijde a neprošvihne :slight_smile:
2. črc 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak to by mohlo klapnout pri takove frekvenci...jen se cinte :wink:
2. črc 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak sedim v cekarne...puls mam asi milion... tfuj, tfuj, tfuj pro stesti.
2. črc 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek