Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
lefik02
2. črc 2014
Já mám hrozně trapný dotaz... Jestli ho napíšu, tak se už teď červenám a také se omlouvám za tu blbost co napíšu :-o 😃 je pravda, že při sexu a snaze o dítě, není vhodný orální sex, kvůli slinám, které jsou agresivní? :-o :-| no a taky, když žena dosáhne orgasmu dříve než muž, je to taky problém, když chlap ho má ažžžž někdy potom??? :-| 🙂 připadím si jak trumpeta, ale musela jsem se zeptat.. 😃 😃 :-S
lefik02
2. črc 2014
@lupinpupin tfuj, tfuj a 😘 pro štěstí 🙂
lupinpupin
2. črc 2014
@lefik02 no sliny nejsou pro spermoniky vubec vhodne...spatne se jom v tom palve a spis je i zahubi...proto se nedoporucuje pomahat si slinama a to same s lublikacnim gelem. S orgasmem nevim...ale co vim, je lepsi ho mit az po chlapovi...delozni stahy napomuzou dopravit spermoniky rychleji na misto kam patri...
teok
2. črc 2014
@lefik02 jeee, tak tohle jsem nevěděla 😃, zajímavé zjistění 😃
@lupinpupin já se nbojím vkla nic 😉, po zaschnutí to je už hezká čárka 😉, jen škoda, že ten test byl poslední 😃, zítra udělám digital a pak uvidíme 😉.... když porovnám, tak je cca silná jako na OT den před pozitivním 😉... panika je potřeba trochu 😃
verik2
2. črc 2014
@lupinpupin no hlavně aby bylo vše v pořádku. Ale je to fakt 1 těhotenství člověk neřeší, chodí do práce a pozná to ax podle kopancu, 2 tehu jsem už řešila, když mě ze začátku bylo blbe a jeden měsíc jsem zhubla 3,5 kg a jinak dobrý.... A teď ze začátku skoro potrat, ale malej je bojovník a teď zase hrozí predcasnej porodjediny mě uklidňuje, že má 1,5 kila, tak by mě odvezli do Prahy a malej by určitě přežil.... Ale zatím se držím, břicho tvrdne, ale doufám, že aspoň do 35 tt vydržím, to už mě nechají odrodit v Benešově.... Ale furt nějaký starosti
verik2
2. črc 2014
@lefik02 já teda nevím, ale vždy orgasmu dosahnu dřív jak manžel a otehotnim i na koníčkovi 😃 ale co jsem slyšela, tak pomáhá tomu, aby šli spermie krásné na místo a dobře se jim plavalo. O slinach nevím, nepoužíváme ani lubrikační gely.... Ale řekla bych,že s orgazmem je jedno kdy je,hlavně že je 😉
danielka1985
2. črc 2014
@lupinpupin ahoj🙂furt stejný, zjistit m zase dnes🙂
lupinpupin
2. črc 2014
Tak a mam to za sebou....byla videt mala bublinka ktera neodpovida tt ktery bych mela byt...coz jsem cekala...buhuzel ale ani nebylo videt zda je na spravnem miste 😕. Doktorka me poslala na krev a zitra podle HCG budem chytrejsi. Pokud by bylo nizke, tak me chce poslat do nemocnice, aby ohlidala pripadne mimodelozni a neohrozilo me to. Tak drzte palce.
danielka1985
2. črc 2014
Ahoj holky, jakpak se dnes vsechny mate? Jinak silicim tehu testům gratuluji 🙂
teok
2. črc 2014
@lupinpupin tetda, ty mě děsíš 😞, no snad to bude v poho 😉... podle testů jsem si říkala, že to bude v poho 😉... Nic teď nevykoumáme, uvidí se zítra, že 😉 a kolikátý DC jsi???
lupinpupin
2. črc 2014
@teok mam za to 41DC...20DPO...jj zitra budeme chytrejsi 😕
teok
2. črc 2014
@lupinpupin jejda, tak to sem zvědavá na sebe 😉... držím palce!!!!
missuulle
2. črc 2014
@lefik02 ty brďo to je ale dotaz, to mě nikdy nenapadlo 🙂 no já když jsme plodili Štróňátko, tak jsem měla orgasmus dřív než přítel a orl. sex (u chlapa) asi taky byl,takže asi v poho 🙂 Jinak ty tvé ovu testíky zajímavé, jsem zvědavá kdy ulovíš ty dvě :🙂
missuulle
2. črc 2014
@lupinpupin to bude dobré, musí být! Budu na tebe zítra moc myslet a netrpělivě sledovat zprávu až napíšeš tu dobrou zprávu že je to dobré. 😉 .
lefik02
2. črc 2014
@lupinpupin ty to nemůžeš mít prostě jednoduché, že??? jak píšou holky, bude to dobré, protože jinou varinatu nebereme, taky na Tebe budu zítra myslet a netrpělive očekávat Tvou zprávu... 😉 😉
lefik02
2. črc 2014
@missuulle no právě orl. máme oba během sexu, tak snad to sákra není probléééémmm :-S 😃 😃 né myslím si, že né.. spíš už jen hledám, co všechno může ovlivnit a co ne, atd... 🙂 no testík budu dělat za chvilec, tak uvidíme 🙂 chtěla bych aspoň tento měsíc, aby přítel držel frekvenci v sexu takovou, jakou má do teď 🙂 🙂
missuulle
2. črc 2014
@lefik02 jj jen si to držte 🙂 a až budeš čekat, tak frekvence bude taky velká - aspoň já to tak mám, máme pořád oba chutě 🙂 jj dělej testíky dál a uvidíme kdy ulovíš //.
lefik02
2. črc 2014
@missuulle já bych si to klidně držela, ale můj muž moc né 🙂 uvidíme 🙂 no já jsem právě na to zvědavá, jak to budeme mít až budeme čekat... protože přítel říkal, že se bude bát, aby mě a malému neublížil, takže necháme tomu volný průběh. Jen mě trošku děsí, jak tu píšou holky, že měly nahoře 10 a více kg... já jak jsem malá, tak budu vypadat, jak malej chodící tank 😃 😃 😃
lupinpupin
2. črc 2014
@teok tak dnes jsem 43DC....špatně jsem si to pamatovala...
lupinpupin
2. črc 2014
@missuulle
@lefik02 Holky, díky, zítra dám určitě hned zprávu jak zavolám doktorce a dozvím se výsledky...já myslím, že budevše ok, jen je to prďousek malinkej protože byla ovulace až nějaký ten 23DC
teok
2. črc 2014
@lupinpupin asi jde spíš o to, kolikátý den jsi po ovu, ne? ale to je jedno, já uvidím, zavolám a snad mě objedná nějak rozumně :-p... no a na tebe myslím, ale ty sis svou smůlu už letos vybrala 😉
lupinpupin
2. črc 2014
@teok jj o to je hlavní.
lupinpupin
2. črc 2014
@teok objednat raději dýl jak dřív...ať se pak zbytečně nestresuješ a nečekáš...
lupinpupin
2. črc 2014
Jinak holky...mě bylo tak líto paní předemnou...mělabýt ve 12tt,ale bohužel v 8tt se vývoj zastavil,tak mazala do nemocnice. Uplně jsem si vybavila sebe v únoru...
teok
2. črc 2014
@lupinpupin já vím, ale když já musím zase volat jiným dr., ak abych to začala řešit včas 😉, musím si ředit krev, to je nejdůližetijší 😉
verik2
2. črc 2014
@lupinpupin to je normální. Oni to z určitostí řeknou ax v 5 tt jestli je spravne.a navíc tehutest sílí, tak bude v děloze. Jen tě zbytečně straší. Chce to klid.A mimoselozni nemáš a neměla jsi. A tu doktorku nechápu, po tom,co jsi prodělala tě ještě straší. Proste to nech plavat a málokdy to sedí s menstruaci. Já to teda vždy měla 1 den u Tynky a 6 u Pati, ale teď to mám stouply snad o 14 dni a nikdo to neřeší. Hlavně, že se tvoří plidovej váček, zachvili bude i srdíčko a bude vše v pořádku 😉
missuulle
2. črc 2014
@lefik02 no přítel právě je ještě více chtivej 🙂 tak třeba mu to zůstane 🙂 přítel se nebojí vůbec a mame i trošku ráznější sex a vše dobrý. Chodí semnou na každou kontrolu a je i ve vnitř a vždy vše vidí a když byl na vag. UTZ a pak i viděl jak mě trápili na 1. screeningu páč to přes břicho nešlo, tak říkal že můžem jak chcem 😃 😃 😃 no 10kg je pěkné, to bych ještě brala ale víc ne. Ale zatím nemám nahoře nic. před těhu 65kg a při prvním vážení v poradně 12tt 62kg pak 61,1kg a pak zase 61,2kg ted si myslím že mám 62kg uvidíme v pátek. ale má mamka přibrala u bráchy 10kg a u nás dvojčat 20kg a vše hned nechala v porodnici a je bez strii a to se ničím nemazala a prý je to dědičné, tak doufám, že na tom budu stejně 🙂
lupinpupin
2. črc 2014
@teok jo,to chápu... Ale ty to budeš mít určitě lepší jak já...ty si měla ovulku za včas a né jak já než se madam uráčila 🙂.
danielka1985
2. črc 2014
@lupinpupin tfuj tfuj, at je vše vporadku 🙂
verik2
2. črc 2014
@teok jj u tebe bohužel jo.ségra má to samy a ba těhotenství přišla až 10 tt a den před tím než šla na hwmatoligii, tak začala silene krvácet a verdikt samovolně potratila. Za 2 měsíce opět otěhotněla a potratila asi v 8 tt.Času měla dost a já ji říkala ať okamžitě maže na gyndu pro potvrzení a pak pro injekce, času měla dost a pak už nikam nemusela. Ale ty to řešíš naštěstí dřív a to je správně.