• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
Já mám hrozně trapný dotaz... Jestli ho napíšu, tak se už teď červenám a také se omlouvám za tu blbost co napíšu :astonished: :grinning: je pravda, že při sexu a snaze o dítě, není vhodný orální sex, kvůli slinám, které jsou agresivní? :astonished: :unamused: no a taky, když žena dosáhne orgasmu dříve než muž, je to taky problém, když chlap ho má ažžžž někdy potom??? :unamused: :slight_smile: připadím si jak trumpeta, ale musela jsem se zeptat.. :grinning: :grinning: :confounded:
2. črc 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tfuj, tfuj a :-* pro štěstí :slight_smile:
2. črc 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 no sliny nejsou pro spermoniky vubec vhodne...spatne se jom v tom palve a spis je i zahubi...proto se nedoporucuje pomahat si slinama a to same s lublikacnim gelem. S orgasmem nevim...ale co vim, je lepsi ho mit az po chlapovi...delozni stahy napomuzou dopravit spermoniky rychleji na misto kam patri...
2. črc 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 jeee, tak tohle jsem nevěděla :grinning:, zajímavé zjistění :grinning:
@lupinpupin já se nbojím vkla nic :wink:, po zaschnutí to je už hezká čárka :wink:, jen škoda, že ten test byl poslední :grinning:, zítra udělám digital a pak uvidíme :wink:.... když porovnám, tak je cca silná jako na OT den před pozitivním :wink:... panika je potřeba trochu :grinning:
2. črc 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no hlavně aby bylo vše v pořádku. Ale je to fakt 1 těhotenství člověk neřeší, chodí do práce a pozná to ax podle kopancu, 2 tehu jsem už řešila, když mě ze začátku bylo blbe a jeden měsíc jsem zhubla 3,5 kg a jinak dobrý.... A teď ze začátku skoro potrat, ale malej je bojovník a teď zase hrozí predcasnej porodjediny mě uklidňuje, že má 1,5 kila, tak by mě odvezli do Prahy a malej by určitě přežil.... Ale zatím se držím, břicho tvrdne, ale doufám, že aspoň do 35 tt vydržím, to už mě nechají odrodit v Benešově.... Ale furt nějaký starosti
2. črc 2014 v 11:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 já teda nevím, ale vždy orgasmu dosahnu dřív jak manžel a otehotnim i na koníčkovi :grinning: ale co jsem slyšela, tak pomáhá tomu, aby šli spermie krásné na místo a dobře se jim plavalo. O slinach nevím, nepoužíváme ani lubrikační gely.... Ale řekla bych,že s orgazmem je jedno kdy je,hlavně že je :wink:
2. črc 2014 v 11:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahoj:slight_smile:furt stejný, zjistit m zase dnes:slight_smile:
2. črc 2014 ve 12:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a mam to za sebou....byla videt mala bublinka ktera neodpovida tt ktery bych mela byt...coz jsem cekala...buhuzel ale ani nebylo videt zda je na spravnem miste :-/. Doktorka me poslala na krev a zitra podle HCG budem chytrejsi. Pokud by bylo nizke, tak me chce poslat do nemocnice, aby ohlidala pripadne mimodelozni a neohrozilo me to. Tak drzte palce.
2. črc 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jakpak se dnes vsechny mate? Jinak silicim tehu testům gratuluji :slight_smile:
2. črc 2014 ve 12:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tetda, ty mě děsíš :frowning2:, no snad to bude v poho :wink:... podle testů jsem si říkala, že to bude v poho :wink:... Nic teď nevykoumáme, uvidí se zítra, že :wink: a kolikátý DC jsi???
2. črc 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok mam za to 41DC...20DPO...jj zitra budeme chytrejsi :-/
2. črc 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jejda, tak to sem zvědavá na sebe :wink:... držím palce!!!!
2. črc 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 ty brďo to je ale dotaz, to mě nikdy nenapadlo :slight_smile: no já když jsme plodili Štróňátko, tak jsem měla orgasmus dřív než přítel a orl. sex (u chlapa) asi taky byl,takže asi v poho :slight_smile: Jinak ty tvé ovu testíky zajímavé, jsem zvědavá kdy ulovíš ty dvě ::slight_smile:
2. črc 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to bude dobré, musí být! Budu na tebe zítra moc myslet a netrpělivě sledovat zprávu až napíšeš tu dobrou zprávu že je to dobré. :wink: .
2. črc 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ty to nemůžeš mít prostě jednoduché, že??? jak píšou holky, bude to dobré, protože jinou varinatu nebereme, taky na Tebe budu zítra myslet a netrpělive očekávat Tvou zprávu... :wink: :wink:
2. črc 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no právě orl. máme oba během sexu, tak snad to sákra není probléééémmm :confounded: :grinning: :grinning: né myslím si, že né.. spíš už jen hledám, co všechno může ovlivnit a co ne, atd... :slight_smile: no testík budu dělat za chvilec, tak uvidíme :slight_smile: chtěla bych aspoň tento měsíc, aby přítel držel frekvenci v sexu takovou, jakou má do teď :slight_smile: :slight_smile:
2. črc 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jj jen si to držte :slight_smile: a až budeš čekat, tak frekvence bude taky velká - aspoň já to tak mám, máme pořád oba chutě :slight_smile: jj dělej testíky dál a uvidíme kdy ulovíš //.
2. črc 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle já bych si to klidně držela, ale můj muž moc né :slight_smile: uvidíme :slight_smile: no já jsem právě na to zvědavá, jak to budeme mít až budeme čekat... protože přítel říkal, že se bude bát, aby mě a malému neublížil, takže necháme tomu volný průběh. Jen mě trošku děsí, jak tu píšou holky, že měly nahoře 10 a více kg... já jak jsem malá, tak budu vypadat, jak malej chodící tank :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak dnes jsem 43DC....špatně jsem si to pamatovala...
2. črc 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle
@lefik02 Holky, díky, zítra dám určitě hned zprávu jak zavolám doktorce a dozvím se výsledky...já myslím, že budevše ok, jen je to prďousek malinkej protože byla ovulace až nějaký ten 23DC
2. črc 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin asi jde spíš o to, kolikátý den jsi po ovu, ne? ale to je jedno, já uvidím, zavolám a snad mě objedná nějak rozumně :stuck_out_tongue_closed_eyes:... no a na tebe myslím, ale ty sis svou smůlu už letos vybrala :wink:
2. črc 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj o to je hlavní.
2. črc 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok objednat raději dýl jak dřív...ať se pak zbytečně nestresuješ a nečekáš...
2. črc 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky...mě bylo tak líto paní předemnou...mělabýt ve 12tt,ale bohužel v 8tt se vývoj zastavil,tak mazala do nemocnice. Uplně jsem si vybavila sebe v únoru...
2. črc 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já vím, ale když já musím zase volat jiným dr., ak abych to začala řešit včas :wink:, musím si ředit krev, to je nejdůližetijší :wink:
2. črc 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to je normální. Oni to z určitostí řeknou ax v 5 tt jestli je spravne.a navíc tehutest sílí, tak bude v děloze. Jen tě zbytečně straší. Chce to klid.A mimoselozni nemáš a neměla jsi. A tu doktorku nechápu, po tom,co jsi prodělala tě ještě straší. Proste to nech plavat a málokdy to sedí s menstruaci. Já to teda vždy měla 1 den u Tynky a 6 u Pati, ale teď to mám stouply snad o 14 dni a nikdo to neřeší. Hlavně, že se tvoří plidovej váček, zachvili bude i srdíčko a bude vše v pořádku :wink:
2. črc 2014 ve 13:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no přítel právě je ještě více chtivej :slight_smile: tak třeba mu to zůstane :slight_smile: přítel se nebojí vůbec a mame i trošku ráznější sex a vše dobrý. Chodí semnou na každou kontrolu a je i ve vnitř a vždy vše vidí a když byl na vag. UTZ a pak i viděl jak mě trápili na 1. screeningu páč to přes břicho nešlo, tak říkal že můžem jak chcem :grinning: :grinning: :grinning: no 10kg je pěkné, to bych ještě brala ale víc ne. Ale zatím nemám nahoře nic. před těhu 65kg a při prvním vážení v poradně 12tt 62kg pak 61,1kg a pak zase 61,2kg ted si myslím že mám 62kg uvidíme v pátek. ale má mamka přibrala u bráchy 10kg a u nás dvojčat 20kg a vše hned nechala v porodnici a je bez strii a to se ničím nemazala a prý je to dědičné, tak doufám, že na tom budu stejně :slight_smile:
2. črc 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo,to chápu... Ale ty to budeš mít určitě lepší jak já...ty si měla ovulku za včas a né jak já než se madam uráčila :slight_smile:.
2. črc 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tfuj tfuj, at je vše vporadku :slight_smile:
2. črc 2014 ve 13:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj u tebe bohužel jo.ségra má to samy a ba těhotenství přišla až 10 tt a den před tím než šla na hwmatoligii, tak začala silene krvácet a verdikt samovolně potratila. Za 2 měsíce opět otěhotněla a potratila asi v 8 tt.Času měla dost a já ji říkala ať okamžitě maže na gyndu pro potvrzení a pak pro injekce, času měla dost a pak už nikam nemusela. Ale ty to řešíš naštěstí dřív a to je správně.
2. črc 2014 ve 13:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek