• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

16. prosince 2017 
@missuulle není vše.moje máma u každého těhotenství nabrala mezi 20-30 kily, dost ji zbylo a já...u 1 to bylo 14 kilo, u 2 těhotenství -3 kg a teď jsem furt -4 kg.mam to po její máme čili obgeneraci. Naštěstí po máme nemam vůbec nic a jsem ráda. Mít 144 kg,furt heka jak má zpackanej život, chce litovat a má trombozu, hrozne ji houstne krev a ona jim skoro zvrhne z nemocnice, furt heka jak ji bolí noha a co z toho.zachvili ji zase rychlá povede zpět na JIP, když hazarduje ze životem jsem aby seděla doma na prdeli,jedla tučný jídla a pletla.jen sítě. Za to má peníze a ta by si nechala pro korunu vrtat koleno. Je to des s ni.a já přávej opak....neříkám, že jsem stihla, ale při 170 cm mám 80 kilo a v břiše 1,5 kilo ditko a snažím se vahove držet.... Sklony k obezitě máme v rodině všude.
2. črc 2014 ve 14:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 díky, doufám a věřím, že bude. Mrňousek je tentokrát bojovník a za chvilku se nám ukáže v plné parádě.
2. črc 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to sem pak musíš hodit screening
2. črc 2014 ve 14:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak na ten si jeste pockame nejakou dobu...ale jakmile budu mit UTZ tak se pochlubim :wink: . Ted jsem precetla par diskuzi o tom co dr. Videli/nevideli v mem tydnu na UTZ a vsude skoro to same...vysoka sliznice, a dutinku. HCG ma velky rozpeti...tak budu doufat, ze se bude vysoke a pristi tyden ve ctvrtek uvidim mrnouse v plne krase.
2. črc 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 tyyy jo ja jsem nedockava jak dopadne test tobe....dej fotku ovulcniho ze vcera a z dneska..
2. črc 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle tak to je super :slight_smile: já doufám, že se mnou bude taky chodit na kontroly :slight_smile: určitě bude, on je takové zlatíčko, že bude :slight_smile: no já to beru obrazně, když jsem přibrala ze 48 kg na 60 kg za dva měsíce, tak jsem vypadala strašně, ale byla jsem zavodněná, tak nevím no.. jako taky bych max za 10 byla ráda, ale to asi neovlivním... :slight_smile: momentálně teď mám cca 50 kg a měřím 162 cm :slight_smile:

tak jsem si dělala ovu test a zase nic :frowning2: :frowning2:
2. črc 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 a kolikaty den cyklu si? Neboj ona urcite dorazi...
2. črc 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 mi povidej, jsem uz ostrilena zivotem a nerada bych neco zanedbala :frowning2:
@lupinpupin nechame se prekvapit :wink:
2. črc 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin no jsem 18DC.. tak uvidíme no... :slight_smile:
2. črc 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin take Ti drzim palce, at mrnousek pekne roste a sili:slight_smile: a jeste k te ovu-dovedla bys tu bolest pri ovu popsat? Je to takove pichnuti?
2. črc 2014 v 15:12  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 urcite se dockas ;) ty otazky, co jsi resila, me nikdy menapadly, ale aspon jsem se neco noveho dozvedela:slight_smile:
2. črc 2014 v 15:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena já to právě někde četla, tak mě to jen napadlo :slight_smile: musím se dočkat :slight_smile: zatím o testování polovičce neřeknu, ale jak přijde MS, tak mu asi řeknu, že vůbec nepřišla.. ( pokud nepřijde ) a pak si koupím ten FEM+ co mi doporučila DR. :slight_smile:
2. črc 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin mela jsem to stejne, na 1.potvrzeni tehu jsem sla, dle MS uz jsem mela byt nejaky 6tt a dle UTZ bylo mimi moc malicke a odpovidalo 4tt, za 14dni jsem sla znovu a to uz miminko dorostlo do 7tt, takze jsem taky jela ovulku pozdeji, neboj bude to dobry, sleduju tuhle skupinku uz od zacatku a bylo mi lito Tvojich miminek, ale ted je to na dobre ceste neboj se nic :-*
2. črc 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 co to je fem+? Ja taky testuju potajmu, neni to ale u nas jednoduche;) mam taky otazku;) curas primo na test a nebo do sklenicky a namacis?:slight_smile: ja mam totiz dost problem potajmu nest tu sklenicku dovnitr a ven, tak nkdy curam rovnou na test, ale nevim, jestli se nasaje jak ma a je pak dobry vysledek.
2. črc 2014 v 15:26  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 a cyklus mivas delsi pokud si to spravne pamatuju ne? Tak ona urcite dorazi....vydrz :wink:
2. črc 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena pichniti ne...je to bolest mozna se da trosku prirovnat k bolesti pri MS...dole v podbrisku nakoby na vajecnicich.
2. črc 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novotinka dimy moc. A co videl dr. na tom prvnim potvrzeni ve 4tt? Jsem se rozhodla, ze proste doktorce ukazem zac je nas loket....priste bude koukat jak pekne rosteme :grinning:
2. črc 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin jsem ve vidni :slight_smile::slight_smile:
2. črc 2014 v 15:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin vyloucila mimodelozni, rekla ze je tam kde ma byt, byl to jen ten vacek, ale rekla ze je hrozne malinke a uvidime co na pristi kontrole, no a to uz dorostlo do 7tt a bylo i srdicko :slight_smile:, bastila jsem femibion a nic spatneho jsem si nepripoustela. No a dneska uz jsem 27tt :slight_smile:
2. črc 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena to mi doporučila doktorka, že to jsou nějaké vitamíny na úprvau cyklu a podporu ovulace, je to na tři měsíce za 600,- takže si to budu muset asi koupit.. :slight_smile: no já ji měla vždy nachystanou a nějak jsem vychytala, když přítel šel třebas se psem atd... :slight_smile: a teď si testy dělám v práci :slight_smile: taky je to dost zábavné s tou skleničkou.. Takže podle toho si asi pochopila, že dělám ve skleničce. Při mém štěstí by bylo počůráno všechno kolem, ale test ne... :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to vim....a tam netestujes....nebo nemuzes davat fotky...? Chjo, ty as teda napinas :wink:
2. črc 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin pamatuješ si to správně... mám ho delší a rozházený pěkně... :unamused:
2. črc 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novotinka a jak ti vyloucila to mimodelozni....taky jen hodnotou hcg? Myslim, ze budu stejnej pripad :slight_smile:
2. črc 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak to se urcite dockas...ja pri cyklu 35dni...nsem ovulku mela az 23DC....neboj...ona dorazj
2. črc 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin nene, mi krev nebrala vubec, udelala mi UTZ vaginalne a tam videla tu pidi mini tecku :grinning:, ona na me vidite, to je pravdepodobne Vase miminkooo ... No nevidela jsem nic, ze :grinning:.
2. črc 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novotinka aha....tak to ona jeste nevidela...videla jen tj dutinku...no uvidim co zitra to HCG.
2. črc 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no já počítám, že kolem toho 21 DC by mohla dorazit, tak uvidíme, každopádně budu informovat.. a radit se, protože já to při mém štěstí přehlédnu :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin u me tez videla jen nejaky vacek, ale myslim ze to budes mit stejne. Mela jsem cyklus 30-32dni, takze ovulku jsem mela asik taky pozdeji.
2. črc 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novotinka aha....tak to bude asi podobne. Ja ho mela dokonce az 35dni... no zitra hcg vysoke a pristi tyden UTZ. Dik moc za podporu!
2. črc 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 to se na testu neda prehlednout :wink:
2. črc 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek