• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@mmarsik tak drzim palce at se testik dobarvi a mecha nedorazi
13. led 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to je právě to co nevíš,já když otehotnela poprvé i přes antikoncepci,tak jsem to 1 den dostala na 3 dny a 3 dny hned po ní otehotnela v době,kdy je ženská neplodna...s dcerou jsme na to skočili den před menzes já to druhý den dostala dalsi otehotnela a pak to skončilo...až teď je to ve hvězdách kdy se to stalo,ale asi v polovině cyklu,takže ovulace může přijít klidně hned po mesickach a nebo bejt s nima.....takže bych tebou zkusila levnější alternativu a to je měření bazalni teploty,jen problém je v tom,že ovulka se ukáže zpětně vzrustem teploty,ty testy by tě vyšli fakt draho a nebo sledovat děložní hlen..ale držím palecky at se zadari.
13. led 2014 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Jenze ja vrcholove sportuju a ta teplota mi strasne skace...hlavne po vykpnu :frowning2:
13. led 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když se měří ta teplota, tak nejideálnější je to ráno ještě v posteli co? Nejde to i nějak přes den...ráno je to pro mě nemožné když bych chtěla měřit...malá zavolá a já prostě vstávám a běžím.....
13. led 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Prave jestli neprobehla pri menses...
13. led 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice a jak to je když by byla ovulka při MS? Nějak si to nedovedu představit jestli to vajíčko neodplave s krví a nebo jako kam se pak uchytí, když se vlastně loupe ta slyznice?
13. led 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin To ja prave taky nevim...
13. led 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ale asi to nějak funguje když tak holky otěhotní...
13. led 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.na konci listopadu jsem vysadila po 11 letech HA.rikala jsem si.ze telo bude natesene a on nic:slight_smile: v prosinci jsem mela ms 3 dny.cyklus 25 dni a vcera jsem to dostala a dnes je po vsem...mate nektera zkusenost?
13. led 2014 ve 22:06  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak rozhodnuto...žádné testování nebude...pokud MS nedorazí ve čtvrtek,tak pak budu testovat,ale do té doby na to prdím... :grinning: jsem zvědavá jak dlouho mi to rozhodnutí vydrží :slight_smile:
13. led 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xrozarka někdy si holky pletou MS s hnízděním vajíčka...to bývá den, dva špinění a nebo krvácení a pak nic... jinak zkušenost nemám...
13. led 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jsem tu nová.Celý prosinec vás sleduju,jelikož jsme se začali snažit ke konci listopadu :slight_smile: Včera jsem našla //,zatím jen slabší.Ale už od 3. DPO mám příznaky,naprosto jsem ty čárečky čekala! Teď jsem ale dost nervózní aby vše bylo v pořádku...Přeju všem, ať se zadari! :wink:
13. led 2014 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ester34 super další v řadě :grinning: já taky vždy byla na poprvé,jen teď mě to trvalo 3 a půl měsíce...jinak mě stačil 1 cyklus.Ale nestresuj se bude to v pohodě.Uzivej si to,těhotenství jsem si užívala a teď užiju naposed.
13. led 2014 ve 22:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice aha,tak by to chtělo nachvili přestat a nebo polevit.
13. led 2014 ve 22:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xrozarka nebylo to spíš spineni?Buď se ti dává tělo dohromady a nebo to značí těhotenství.
13. led 2014 ve 22:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Ja vim...ale za mesic mistrovstvi,takze tak...Ja se snazim,ale po tech letech nejde skoncit ze dne na den...
13. led 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2
@lupinpupin spineni to nebylo.byl to plnohodnotny menstruacni den:slight_smile: asi se telo dava dohromady.nebo nevim...snad pristi mesic ms nedorazi vubec;)
14. led 2014 v 06:43  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to je těžký,ale ty stojís před rozhodnutím zdá rodina a nebo sport...a v tehu s tím budeš muset praštit.To nepůjde a pak kojení,já dceru kojim téměř 2 roky....to je pro tělo taky energiticky náročné.....držím palce
14. led 2014 v 06:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xrozarka no ale 1 denní krvácení není normální.Uvidíš.Já když jsem byla první 2 těhotenství v tom,tak jsem krvacela 3 dny a udrželo se to.Až pak už nedorazila,jen teď to mám divný :grinning: jen kdybych nebyla tak příšerně unavená do toho 2 děti....no užívám si to, fakt že jo.Furt bych jen spala.
14. led 2014 v 06:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ne musí se po ránu.Tělo musí bejt asi 4 hodiny ve spánku...se mnou třeba nic neudělalo když jsem šla na záchod,Ale občas i to teplotu zvedne a přes den máš různou zátěž a podle toho se taky mění.
14. led 2014 v 06:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak myslis mam zkusit test? Ja jsem snazilka- zacatecnik:grinning:
14. led 2014 v 07:02  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano Holky, tak jsem vydrzela a dnes netestovala :slight_smile: jinak se zda zatim vse ok.
14. led 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, @lupinpupin jen to vydrž, do pátku je blízko :sunglasses:
14. led 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 Tož co se rafete? :grinning: A jaktože něco tuší? :slight_smile:))
14. led 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Dobré ranko :slight_smile: taky se statečně držm a netestuju, poctivě čekám na mrchu :grinning:
14. led 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xrozarka já nevím kdy jsi to měla v tom prosinci....mě vyšel duch na testu. už 4 dny po spineni,byl sotva vidět za 3 dny zase duch,ale už víc vidět a pak jsem koupila ten digitální a ten už po minutě vyšel pozitivní....na každého to funguje jinak těžko rict.U dcery mě vyšel test pozitivní až skoro v 7 týdnu,teď ve 2 a třeba segra byla na gynde,ta ji řekla že je v 7 týdnu,jen tak udělala test a negativní....kdyžtak počkej do další periody a uvidíš.Tělo můžeš mít zblázněné po HA. A to nevím mě po 8 letech selhala a otehotnela jsem i přes ní a u dcery.jsem ji brala rok a otehotnela hned.Nevím jak dlouho se budeš čistit,ale u někoho to trvá i půl roku...tak uvidíš.
14. led 2014 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra protoze se chova jak decko,a uz jsem vybouchla,tak jsem sla pesky za kamoskou,pac mam rozbite auto:slight_smile:a zacal nadavat,ze nastYddnu blabla
14. led 2014 v 09:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,od rana lezim a boli me leva strana jak prase,takze asi MS dorazi,mela by do dvou dnu,jinak mam takovy vytok jak pri ovulce ,je mozne,ze bych ji mela 31.12. i dnes?jinak asi pobezim do vecerky pro tamponadu:-/
14. led 2014 v 09:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 To já jsem pevně rozhodnutá...a kdyby bylo jen na mě...praštím s tím klidně hned. Nikdy jsem si nemyslela, že je člověk schopen se vzdát celoživotní vášně. Ale u mě to naskočilo ze dne na den :slight_smile: Bohužel nejde o individuální záležitost :(
14. led 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahoj,tak co,vydrzelas?
14. led 2014 v 09:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek