• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@lupinpupin :grinning: :grinning: to by si mě musela znát.. akorád jsem se dívala a připadá mi, že tá hlavní čárečka je trošku slabší než včera, ale to je asi moje haluz... :grinning: :grinning:
2. črc 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 je tak to mě mrzí ta mamka, ale jsi šikulka že ty to takhle hezky zvládáš.
2. črc 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin testuju, jen zatím nemuzu posílat fota, v sedm testnu a napíšu, ale včera carka byla stejná :-/
2. črc 2014 v 16:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 jj voda váží hodně. no uvidíme, nikdy nevíme do čeho jdeme :slight_smile: a ono je to tak možná i lepší. ten ot - kolikátý DC že jsi? ještě ji ulovíš neboj, ale četla jsem i že ot je pozitivní - že stačí třeba kousek čárky stejný jak kontrolní - nebo jen hrana, nějaká holčina se pídila až u výrobce a takovou odpověď dostala.
2. črc 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin držím palce ať je hcg vysoké a ať na příští kontrole uvidíš minimimi :slight_smile:
Tak to mě holky držte palce, v pondělí jdu na kontrolu k dr jestli se ta cysta rozpustila nebo ne. ale mám strach že uslyším špatné zprávy, levý vaječník bolí jako prase, občas se k němu s bolestí přidá i pravý, žádný hlen a na ksichtě beďárů že jsem jich neměla tolik ani v pubertě. a v puse se mi dělají afty. :( ach jo asi mě ta kudla nemine. hned v púterý jedeme na vodu tak snad až se vrátím od dr sem alespoň stihnu hodit zprávu jak jsem dopadla. jinak budu sledovat jak vy ostatní se vyvíjíte, držím palce všem co čekají na dálnici buď na ovu nebo na těhu testech.
2. črc 2014 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 testujes ovu?
2. črc 2014 v 17:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 diky, zitra volam o vysledky, tak musi byt vysoke abych nemusela do nemocnice na pozorovani. Tobe taky moc drzim palce, aby vse bylo uz ok.
2. črc 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 drzime palecky :dizzy_face:
2. črc 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to je vid? kdyz jde clovek dlouho, tak se boji, aby bylo vse v poradku a kdyz jde brzy, tak se stejne boji, protoze jeste neni nic poradne videt. Drzim palecky, vse bude OK, uvidis :wink:
2. črc 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No jinak, holky, ja rano po utreni trochu spineni, ale spis do hneda a jinak cely den nic. Tak snad !
Ale citim se tak divne, proste nijak :grinning: Az me to znepokojuje.
Manzel sam rikam, ze jsem nejaka divna, proste jina. Tak rikam, no to je dobre, to ja potrebuju byt jina, resp. v jinaci :grinning: Ale ono je to tim jak mu nebylo dobre, resp. stale furt neni :frowning2: tak mu nebylo ani do reci, takze od te nedele co jsme navstivili pohotovost toho moc nenamluvil. No a ja taky ne.
Ja se snad te soboty nedockam...
2. črc 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Neboj, carka sili, to je videt :sweat_smile:
2. črc 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin holka, pocurala jsem ovu testiky dva a najedne slabá druha carka a na druhem je druha duch.. heh,tak asi to spineni byla ovulka nebo ja nevim:slight_smile:
2. črc 2014 v 19:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin teď nevim jestli mam brát 9dc anebo čekat, že ms dorazí :(
2. črc 2014 v 19:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a držím palecky at vše je vporadku :slight_smile:
2. črc 2014 v 19:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to je fakt zvlastni. Ty posledni ovu testy co jsi sem davala, tak maji hodne silnou tu testovaci carku. A nebo to bylo biochemicke tehotenstvi jako jsem mela ja - test ukazuje, ale nestiha se to poradne uhnizdit, takze to odejte s opozdenou MS. Kdyby to tak bylo, tak by ti i tehu testy v tu dobu prave ukazovali slabou carku. Jinak si to nedovedu vysvetlit, ze mas tak silne ovu testy v dobe, kdy by byt nemely.
2. črc 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ja si myslím, ze jak měla přijít ms, tak mělo dojít k ovulce, proto ty narazove spineni, od úterý a v patek se to utlo, dle me ovulka byla mezi patkem a neděli, proto pak ovu testy zacly blednout, a navíc v pondělí ty dvě čáry byly skoro stejné, jen testovací byla silnější a pak v ut. A středu byly taky podobné druhé carky a ted další dva testy byla slabá carka a po hodině duch ..takže teď vůbec nevím, jestli jsem ted 9dc anebo meskam ms o 6 dni(což je u me divné ), pac v úterý bylo spineni a ms mela přijít ve čtvrtek
2. črc 2014 v 19:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a navíc me tlačí ,když ležím :(
2. črc 2014 ve 20:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to je divné....spíš bych řekla, jestli nebyla ovulace teď...když ty testy měli předtím takpěknou barvičku....
Díky, drž palce...za 12hodin budu chytřejší....dr. je tam od osmi,tak budu hned volat.
2. črc 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ale druhá carka nebyla stejně silná jako testovací, třeba v sobotu co neděli by byla,ale to nevim, když testy jsou od pondělka, budu testovat dal, každý den:slight_smile:
2. črc 2014 ve 20:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin budu držet pesticky, ale asi za 12 hodin budu ještě hajat :slight_smile:
2. črc 2014 ve 20:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak uvidíš k čemu se dotestuješ.
Díky za pěstičky. Jen si ráno pěkně odpočiň...to já mívám budíček kolem sedmé...ozve se z pokojíčku Mamí, já už jsem vyspinkaná :grinning:
2. črc 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tjn. .pokud bude snehobilo na ovu testu, tak to znamená, ze v době, kdy mela byt ms, tak se tělo pripravovalo na ovulaci,proto spineni, a diky blížící ovu i se to nerozjelo :slight_smile:
2. črc 2014 ve 21:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 asi tak....ty si případ :slight_smile:
2. črc 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to asi jsem:slight_smile:
2. črc 2014 ve 21:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no už jsem si zvyklá, mámu k životu nepotřebuju a navíc ne nadarmo se říká vše zle pro něco dobré. Já z toho vytezila maximum, jsem šťastně vdaná ( už skoro měsíc a nepozabijeli jsme se,docela dobry :grinning:) , behekam, nesnáším když mě někdo lituje a mam všechny děti se stejným chlapem :wink: opak mámy a jsem za to ráda :grinning: stačí, že se po ní dala mladší ségra, nebavimevse spolu, ale je stejná jak máma s tím hekanim, stezovanim a tím jak vypadá..... Tak já se dala po tátovi a zdědila po něm silně vyvinutý mateřský pud.... A jsem za tovfakt ráda :wink:
2. črc 2014 ve 22:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ty jsi fakt případ :grinning: i když já jednou v době menstruace ovulovala, otěhotněla, menzes mela 3 dny a další už nepřišla :grinning: ale v tobě aby se čert vyznal :grinning:
2. črc 2014 ve 22:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to drzim palecky, aby to bylo hnizdeni....tesim se na vysledek.
3. črc 2014 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...odpocitavam minuty nez budu volat o vysledky....chjo
3. črc 2014 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. črc 2014 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin myslím na tebe!!!! já si dělala dnes digital a je na něm 1-2... podle kalkulačky bych měla být 4+1 :slight_smile:
3. črc 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek