• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@teok tak super. Tak to by ti i odpovidalo ne? Ty testy ukazujou tydny od oplodneni a ne tydny tehotenstvi ne?
3. črc 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Diky holky...jeste 15minut
3. črc 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, ja se te ovulace nedockam...uz jsem 21DC , teplota furt na 36,4 a ani zadny naznak ze by se blizila... Ja chci normalni jako vzdy po 15-16 dnech :frowning2: s takovou mi dojdou testy... A to jsem vcera nusela delat dva. Prvni byl vadny a udelala se mi tam cara kolmo na ty co se mely objevit a byla tam jen tahle divna :slight_smile: Druhy uz byl ok ale negativni :frowning2:
3. črc 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, odpovídalo by to :wink:, zítra asi zavilám dr., uvidím jak se vyspím :grinning:, včera jsem měla takovou migrénu, že sem šla spát v sedm večer a dnes ještě pokračuje, super :frowning2:
3. črc 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka ona snad dorazí :wink: a co zkusit něco na podporu ovu :wink:? kontryhelový čaj doporučují :wink:
3. črc 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to mas super. Urcite zavolej... :wink:
3. črc 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka vydrz, urcit3 dorazi.
3. črc 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 jojo, testuju od 11 DC, ale jsem jsem psala, mám MS hodně nepravidelnou, takže uvidíme.. Budu testit, tak do 25DC a pak se asi na to vyprdnu, tak dlouho :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok migrenu ti nepreju :frowning2: pomaha mi na to ibalgin ale pri pripadnem tehotenstvi ho mam vymenit za paralen :grinning: tak at te to co nejdriv pusti...
Na podporu mam kyselinu listovou i caj.. Ale prijde mi ze ten caj mi to nejak rozhazel :grinning: ale jeste mu dam sanci :wink:
3. črc 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin 8:00!!!!! VOLEEEJJJJ :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 vydrz, ja pak litovala ze jsem to vzdala :slight_smile: poznala jsem zpetne kdy byla podle teploty...
3. črc 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak dobře, budu držet :slight_smile: já tak nějak tuším, že by mohla dorazit každým dnem, ale to může být jen moje doměnka. :confounded: :grinning: :grinning:
3. črc 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 :slight_smile: tak at se nepletes a dorazi brzo :slight_smile: prijde mi ze nas to natahuje abychom si dali odstup od holek co nasly ty // na tt , abychom podle pravdepodobnosti je mohly taky najit :grinning: teda to vymyslim ale pekne teorie :grinning:
3. črc 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky :slight_smile:))) hcg mam 850,20 to je super. Nikam nemusim, melo by byt vse ok. Na utz je videt tehotenstvi zhruba od 1000 proto vcera byl videt jen vacek...jit treba v patek, tak by to bylo uz videt jasne. Takze pristi tyden znovu utz.
3. črc 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lupinpupin tak super :slight_smile: nesla jsi vlastně nějak brzo k doktorce? Tak hlavně že je ok :slight_smile:
3. črc 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin juhuuuu, to je super!!! tak teď se ti bude zase trochu klidněji chtupkat, že :wink:... velká gratulace!!!
3. črc 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka teorie, neteorie...hlavne ze se najdou //. :wink:
3. črc 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 no ono podle MS ne ale podle ovu ano...no ono kdyz bych sla zitra, tak bych mela nejakych 1600hcg a to uz by bylo na UTZ pekne videt...takze to uteklo o dva dny...
3. črc 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak gratuluji, hlavně že jo to v pořádku a jsi klidnější ! .-)
3. črc 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ani mi nemluv. Spadl mi obrovsky kamen ze srdce. Ted uz bude dal vsechno v poradku a v breznu nas navstivi mrnousek doma :wink:. Verim tomu!
3. črc 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin tak to je super zprava. Jsi byla moc nedockava :grinning: ale nedivim se. Ja bych byla taky.
3. črc 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf diky, jj jsem uz v klidu. Proste to je tentokrat v poradku a basta.
3. črc 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka no budu nám držět pěstičky ať ty // ulovíme nejen na ovu testu, ale za chvilec i na těhu testu :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka tak ani ne nedockava, ale sestra to pocitala podle posledni MS...to nikdo nemohl vedet, ze se o kousek seknem. Pocitala jsem s tim, ze srdicko videt nebude, ale myslela jsem ze bude videt kde to uz je... je mozne ze hnizdeni bylo treba o chvilku dyl a tim se to taky protahne... hlavni je, ze je to ok.
3. črc 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin nečekala jsem ani jiné zprávy, než ty dobré.. takže moc gratuluji a ať Ti miminko o sobě za chvilec " bude to asi ještě trvat " dává pěkně vědět :slight_smile:
3. črc 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Březen bude plodný měsíc :grinning:, to bude dětí :wink:
3. črc 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok jak u koho :grinning: :grinning: u mě to možná bude Březen, ale tak rok 2086 :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 o roku sem nic nepsala :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 diky jsi hodna. VLASTNE VSECHNY JSTE MA ZLATICKA A JSEM MOC RADA, ZE JSEM TU NASLA PRAVE VAS!!! DIKY MOC HOLKY ZA PODPORU!!!
3. črc 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teok schválně, že? :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek