• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
3. črc 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice takhle bych to nebrala, já mám doma také miminkovské habakuk, ale to je tím, že už mám dítě :wink:, asi bych začala pomalu chystat výbavičku, ale dřív to nemá cenu :wink:
3. črc 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak posečkej, mám to zdlouhavé :grinning:
3. črc 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice te obdivuju ze si jeste nic neporidila...ja nakupovala a objednavala porad neco. Nechtelo se mi pak davat tolik penez najednou a hlavne jsem to nemohla vydrzet neporizovat. Kocarek jsme meli zhruba ve 27tt doma. Bala jsem se toho ze bude nejaky problem...a taky jo. Cekqla jsem nejakou dobu nez budou mit moji barvu a pak mi ve finale prisel bez prednich kolecek a cekala jsem znovu. Mit to na posledni chvili, tak bysme nejezdili...
3. črc 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 uvidis co s tebou udělají těhotenský hormony... Jsou to prevíti...já bych furt dojetím řvala :grinning:
@maice no už máš na čase. Jenže já mám rizikové, hrozí mi předčasný porod proto vše připravují dřív a je to lepší než potom s pupikem všechno honit. Je to nanic a těch 6 praček už vidím jak zehlim měsíc před porodem...
@lupinpupin no já taky byla nedockava, že jsem začala třídit a vše znova prát, zehlit, třídit podle velikosti... Včera jsem i vydrhla jídelní židličku. Už schází jen taška do porodnice nachystat a vyprat hráči deku a vydesinfikovat v savu hračky. A bude to vše. Jen si ještě musím koupit vložky do porodnice a do podprsenky. Mlezivo teče jak blažen...to budu zase kojna :grinning:
3. črc 2014 ve 12:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Kočár máme vybraný, ale neobjednaný. Teď když už se chlapeček potvrdil, tak asi taky něco malinkého začnu pořizovat, ale verik2 toho má tedy kvanta :slight_smile:))) Hloupý je, že nám mají za 14 dní vybourat půlku bytu a já nechci aby vsechno bylo špinavé a zaprášené, takže jsem se právě zařekla, že vše až do nového a čistého (postýlka, autosedačka, kočár atd. atd.)
3. črc 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Já vím, být to jen na mně, tak už mám doma vše...ale čeká velké bourání, tak chci pořizovat až do čistého....a jelikož břicho nemám vubec žádné, tak je to s nákupy zatím v klídku :slight_smile:
3. črc 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice jinak když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná po 1 tak už od 12 jsem třeba 3000 utratila za dětský věcičky. Furt jsem chodila po kramech a bavilo mě to nakupování. 2 měsíce před porodem už jsem měla i postýlku, kočárek, hrací deky, hračky, plenky všechno... Tak už fakt začni dokud můžeš, ono tobchvili trvá než se to nachysta
3. črc 2014 ve 12:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 ja se vždy jdu v pet naposledy napit a vylulat a po sedmé testuji:slight_smile:
3. črc 2014 ve 12:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jj tak to jo.nám taky bourali být. Teď už je klid, je hotová i koupelna a kuchyň snad do porodu stihnu. Ale já na todle byla magor a těch věcí nemam tolik. 1 políčka 50,56,62,68,74 mám vyprano tak do cca roka možná.... 80,86 už neperu to je ještě čas.
3. črc 2014 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Já bych ráda, ale budeme bourat 4 stěny v bytě, z toho jednu nosnou, takže z toho bude strašné špíny...a navíc, vubec tedy nemám představu kolik toho tak muzeme potrebovat a co všechno :slight_smile:))
3. črc 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco málo, co pro mě hodně znamená :wink:
3. črc 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@teok Krásný :slight_smile: velká gratulace :slight_smile:
3. črc 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já se toho právě už děsím teď.. přijde mi totiž, že poslední dva měsíce mám asi hormony, tak rozhozené, že mě rozbrečí cokoliv... i blbé řešení situace ohledně trvalého bydliště.. snad nebudu v tomto hrozná " megera " :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: uvidíme no... :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to jsou všechno těhu testy? :slight_smile: nějak se v tom nevyznám.. :astonished: :grinning:
3. črc 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji :slight_smile:
@maice
3. črc 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Jj, já jsem taky měla raději vše dřív než později. Nejdřív jsem si vše skládala podlevelikostí, pak jsem zjistila, že je tonaprostá blbost, tak podle druhů. Pak to přendavala z komody do komody...no magorka :slight_smile:. A tašku do porodnice jsem chystala tuším 34tt. Člověk fakt neví kdy to příde a pak někde zmatkovat...za to to nestojí. A prostě miluju všechny ty malinké, roztomilé věcičky :slight_smile: to pak snad ani prodat nebudu chtít :slight_smile:
3. črc 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 nn, ty zelené jsou ovu testy a modré těhu :grinning:
3. črc 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jooo tak to chápu, do nového a čistého to bude lepší. Ono se mi ani nezdá že toho má verik2 nějaké kvanta...když vezmu, že jsem malou třeba za den 3 nekdy 4x převlíkala, že si blinkla, pokadila nebo co,tak to jelo jedno oblečení za druhým a aby se naplnila pěkně pračka,tak toho malinkého bylo potřeba :wink:
3. črc 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No klidně poraďte kolik kusu od ceho se vám tak osvědčilo :slight_smile:
3. črc 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok krásně zdokumentované :wink:
3. črc 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin u Tea sem to flákala, to byl jen jeden test a byl hnd pozitivní, pak digi a tím to končilo :grinning: nebo spíš :frowning2:
3. črc 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ono je to těžké....každému vyhovuje něco jiného....my jsme jeli v bodýčkách a dupajdách. Kamarádce třeba malej dupačky vůbecnesnesl a jeli v tepláčkách a nepo polodupačkách. Druhá kamarádka zase dávala pořád jen overálky...ty já brala jen na spaní jako pyžámko. Každá den dokud byla malinká, měla jedno na noc. Přes den jak jsem psala jsem převlíkala pořád. Já třeba teď budu určitě na mrňouska schánt zavinovací bodýnka...vezmu si je do porodnice...u nás totiž dávají miminkům ty pláťěné košilky a to bylo hrozné, tak si vezmu své....to tam budeme tak 6dní počítám, že mě asi čeká znovu císař a tak abych jich měla těch 10 určitě....schválně jdu najít skříň co jsem měla nachystané...
3. črc 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to je jasné, u druhého to člověk prožívá uplně jinak...
3. črc 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No takže stejně nevím nic :slight_smile:))) vezmu si od každého něco a uvidím, co se osvědčí :slight_smile:
3. črc 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok myslela jsem si to, tak nejsem úplnej trotl :grinning: :grinning:
3. črc 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice tak takhle jsem měla věci.... bodynka, dupajdy, košilky, overálky, ponožky, látkové plínky, osušky, polodupajdy, čepičky, mikinky, zimní kombinézky,... :grinning: A pod postel jsem dávala plínky, jednorázové podložky, lahvičku na mlíko kdyby náhodou abych neplašila, jednorázové kalhotky do porodnice, porodní vložky, mastičku na bradavky (tu mám z dm od babylav a je pžasná, za pár korun a nemusí se umejvat což je suepr), vložky do podprsenek, kosmetiku pro malou, teploměr s měkou špičkou, hřebínky... :slight_smile:
3. črc 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice já vím, že jsem si našla na netu seznam a přibližně jela podle toho. Ono se ti prostě časem něco osvědčí a něco ne. Když máš blinkací a nebo kakací dítě,tak měníš pořád a když máš čisťounké,tak máš klídek :slight_smile:
3. črc 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jo a ještě monitor dechu, chůvičky, hrací deku.... to je ale už podle toho zda to chceš a budeš využívat a nebo ne...
3. črc 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No tak teď teprve mě opravdu jímá hrůza...Zjištění číslo jedna...potřebujem větší skříň :slight_smile:))))
3. črc 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek