• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lupinpupin Děkuji za radu, večer asi sednu a sepíšu, resp. stahnu z netu :slight_smile:
3. črc 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, nemáte některá ten domácí poslech srdíčka, aby jste byli vklidu, že tluče? Jsem o tom přemejšlela,ale nevímjestli to nejsou vyhozené penízky...
3. črc 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jooo, tak to mi mívali dost často hovňouse až za krkem :grinning:, aůe to se většinou stalo, když seděl v autosedačce nebo lehátku :grinning:
3. črc 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin kamarádka ho má, já ho neměla a také sem to zvládla :wink:... jestli se má něco stát, tak se to stane i s tím přístrojem, já si ho pořizovat nebudu :wink:
3. črc 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jo ono se to nezdá,ale nastřádá se :slight_smile:
3. črc 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když to tak vezmete kolem a kolem, kolik Vás stála tá prvotní výbavička cca? :slight_smile:
3. črc 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok přesně tak...my hodně klubíčkovali a to se vždy zkadila až po lopatky :slight_smile:
Taky si právě říkám jestli tonebudou vyhozené penízky....tak na to asi budu prdět a budu "poslouchat" kopance :slight_smile:
3. črc 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 nooo tak to nevím jestli vůbec sočítám.........odhaduju tak 30-40tis. Myslím včetně kočárku, postýlky, monituru, oblečení, nějaké plínky... (kočár jsem měla za 10)
3. črc 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin přesně, ta kamarádka ho měla a stejně jí to mimčo umřelo a nechápu to, ale dr. jí řekl, že je mrtvé dva týdny už, když byla na pohotovsti, tak jí to nepomohlo :frowning2:... pro mě neee
3. črc 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jako že ona ho slyšela a přitom bylo mrtvé 2týdny?
3. črc 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 já díky bohu vyfasovala hodně oblečení od švagrovky, tak jsme kupovali to nejdražší jako kočár, a pak dokupuješ, plíny klasika cca 20ks, měli jsme spotřebu :grinning: a hlavně na ní mimčo pokládáš :wink:, osušky 2ks na střídačku :wink: a hodně nám věcí koupily k vánocům, jako plíny, mlíko atd. :wink:, Teo je 8.12., zimní fusak dostal také k vánocům :wink:, hodně po rodině říct, to si přejete a oni to rádi koupí :wink:
3. črc 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin nevím jak to bylo, neptala jsem se, ale nemohla ho slyšet a stejně jela tak dlouho, takže mi to přijde, že je zbytečné, prostě se to stane, když má :wink: :frowning2:
3. črc 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja Vám závidím :slight_smile:vybavicka, ze jste vporadku a ze je tak ja byt v těhotenství :slight_smile:
3. črc 2014 ve 13:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin
@teok

holky děkují za info, spíš to bylo jen tak pro mou zvědavost.. :slight_smile: u nás pokud by to jednou byl chlapeček, tak budu mít spousta oblečení od tety a od sestry, mají obě kluky :slight_smile: a fakt značkové a kavlitní oblečení, takže by to bylo super... a když budeme mít holčičku, tak by to mohlo být taky v pohodě, teta jezdí do Ameriky a hodně do ciziny, tak vždycky básní, jak tam mají oblečení na holčičky, které ona nemůže kupovat atd.. že ju to mrzí.. :slight_smile: tak si říkám, že by bylo super mít holčičku :slight_smile: hodně bychom " ušetřili " a když to opravdu bude slečna, tak nám teta zařídí celej její pokojíček " komplet " to by bylo žůžo, to Vám povím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 budu závidět s tebou.. a to už jsou dvě věci co budeme dělat spolu... :grinning: :grinning: testovat a závidět... tak bych to pak viděla i na těhu spolu :grinning: :grinning:
3. črc 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 já mám také dvě neteře a teď už nosí pro nás dost nepraktické oblečení :grinning:
3. črc 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj ono se to nastřádá. Já nakupovala od kamarádky za pár kaček. Tentokrát možná objednám rovnou z anglie z f&f...mají to tam za super ceny oproti nám. Ale jelikož jsme měli skoro vše uni barvy,tak toho moc dokupovat asi nebudu.
3. črc 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to máš pravdu stane se to tak i tak když to tak má být...
3. črc 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to je pak špatenka :grinning: :grinning:
3. črc 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02
@danielka1985 taky se holky dočkáte a pak si budete říkat....jé to už je tady...to to tak rychle uteklo :wink:
3. črc 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin to je jasné, jednou to přijít " musí " :slight_smile: já si řekla, že do třech měsíců se musí už povést i kdyby na chleba nebylo.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02
@lupinpupin no holky, ja mám jen smůlu, takže ani tomu nevěřím, to by musel byt zázrak:slight_smile:dle me lefi budeš těhotná dřív než ja, ale neboj, ovu testy budeme dělat spolu:slight_smile:už sis dělala? Ja až v sedm večer :(
3. črc 2014 ve 13:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tu smůlu společně prorazíme :wink: :wink: já budu testit za půl hodiny cca :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 hihi, a jak ti zatím vychází?
3. črc 2014 ve 13:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no nic moc, se podívej do mého alba, jak to tam mím vyfocené... já jak dneska testnu, tak to nahodím... :wink: :wink:
3. črc 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám dneska odtestováno... a zase holky nic.. pche...

:unamused: :angry:
3. črc 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Já už ho mám objednany a poslouchat budu :grinning:
3. črc 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak pak dej vědět jaké to je :wink:
3. črc 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 vydrž, ona dorazí l :wink: oíééůppoiáreewq
3. črc 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 to máš vzkaz od naši malé... :wink:
3. črc 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek