• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@lefik02 dorazí,neboj:slight_smile:jinak ja si myslim, ze dnes tam nebudu mit ani tu slabou carku :slight_smile:
3. črc 2014 v 15:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Mám :slight_smile: angelsounds...a je to super, tak dvakrat týdně si poslechnu cvrčka jestli tluče a jsem v klidu :slight_smile:
3. črc 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jo a koupila jsem ho na bazaru za 400 :slight_smile:
3. črc 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice hmmm to je super cena. No jeste uvidim. Jako do te doby nez se zacnou citit pohyby by to asi nebylo spatne. Pak uz pozorujes podle kopancu. A jak je to v tom slyset? Nebo je slozite to srdicko najit?
3. črc 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Složité to rozhodně není, tlukot najdeš na více místech, ale většinou je maminky....miminka je o mnoho rychlejší a nelze ho splést :slight_smile: a slyšet je to suprově :slight_smile:
3. črc 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice mě se hodně osvedcili bodycka a puncochacky, dupačky a overalky jen na spaní teda. Ale těch menších velikosti tolik nebrat, oni z toho rychle vyrostou. Jinak já měla štěstí, mě děti blinkaly na plenu a ne věci. Ale těch věcí mám ještě 2 krabice. To jsem ani neprala todle mě stačí :grinning: ale je fakt, že tak 20 látkových plen to chce.to mas do kočárku, autosedačky, postýlky na odmítnutí.... A na umirani jsou nejlepší osušky z bambusu. Jsou sice drahé, ale jemné a krásné sajou. To jen prilizis navtelicko a nemusíš třit a nedojde k poškození ty citlivé kůže miminka.
3. črc 2014 v 16:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já to mám podle velikosti i druhů roztříděny :grinning: proste magor. Jj tašku začnu připravovat po 12 si koupím i vložky a budu to připravovat.taky radci dřív a břicho mě bolí fesne, ať zijou poslicci.
3. črc 2014 v 16:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak já měla asi kolem 70 000 a dost toho zbylo. Fakt jsem toho kupovala dost. Ale to je kočár 15000, vajíčko 4500,jídelní stolička 2500, postýlka 6500 teda i s nebesy a matrací, hrací deka 2000, do zásoby pliny,vlhčené ubrousky,kosmetika, věci a možná to bylo i víc :grinning: teď už kupuje jen pleny, vlhčené ubrousky a nové vajíčko X-lander a 3100 Kč. Kočárek mám povdcerca.... A ještě chrastítka, hračky... Ono to litá
3. črc 2014 v 16:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě dvě hodky a dělám ovu test:slight_smile:a pak domu :slight_smile:
3. črc 2014 v 17:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no parada, tak pristi tyden uvidis co mas :grinning:
3. črc 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no nemysli, take u toho bojuji sama se sebou, abych netestovala. Ale ten strach ze zklamani je vetsi. Bud by to byl jeste zbytek po injekci, nebo treba zase biochemicke, tak se bojim. To zklamani by pak bylo vetsi nez ta nedockavost.
No ale uz jsem rozhodla, at je to jak je, zitra rano uz testnu. Byla jsem hodna nahlodana uz dnes, protoze jsem si rikala, ze bud nebude jeste videt nic a kdyby nahodou duch ano, tak uz by to snad nebyl z injekce. No, jenze jsem rano po utreni mela ruzovo, tak jsem si rikala, ze ta MS fakt prichazi pomalu. Nastvana hned po ranu no a za cely den zase nic. Tak ja furt nevim.
Kazdopadne jsem si dlouhe cekani zkracovala alespon ovu testy, jsem si rikala, ze tim nic zkazit nemuzu, aspon uvidim zda to neco dela a zda se to zvyraznuje ci ne. No a musim rict, ze zatim me to utesuje v dobrem, protoze takove carky normalne vubec nemivam a ovu ted nepredpokladam, ze byla rizena injekci a opravdu probehla a ted naopak cekam MS, pokud. Takze predpokladam, ze ovu test by byl slaby. No ale neni...
3. črc 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to se budu těšit na zítřek, jen škoda, že ty chodíš až déle a ne ráno :wink:... ale sem na tebe zvědavá :slight_smile:
3. črc 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky:slight_smile:no, včera byl duch na ovu testu a ted mi to zase zeslililo, už nevim co, to je:(,zítra udělám další ovu test:(
3. črc 2014 v 19:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice a od kdy si mrňouska slyšela...od toho 12tt jak píšou?
3. črc 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to zní dobře, tak se moc těším na zítřejší těstík.
rávě jsem říkala manželovi, že se moc těším na příští čtvrtek...že se snad ani nedočkám :slight_smile:
3. črc 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 aco zítra udělat spíš těhu test?
3. črc 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ten musim koupit, koupím s ovu testama, jinak neni to divné, ze druha carka včera byla duch a dnes zase je viditelná (ale neni tak silná jako v pondělí ),co to tak může byt?
3. črc 2014 ve 20:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 hele, to vůbec nevím co by to mohlo bejt...je to zvláštní.
3. črc 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo, tak budete chvili napnuty jako ja :grinning: Vis jake to je, sedet cely den v praci a rikat si co to tu asi probirate? :grinning:
Akorat mam furt strach, i kdyby tam dusik byl, tak ze zase muze zmizet. Ani tak bych se nebala, ze je po injekci, to uz jsem asi dlouho (dnes 14 den), ale spis, ze by mohla MS stejne dorazit pozdeji a duch zmizet. No, uvidim rano, treba tam ani zadny nebude. :unamused:
3. črc 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No ty ovu testy, delala jsem je ted 3 dny po sobe, abych si ukratila cekani, me udrzuji v nadeji. Rikam si, ze jinak by byly temer neznatelne carky, kdezto tohle jsou dalnice. Ale jinak me furt boli bricho jako na MS, tak se bojim, bojim.
3. črc 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia holka, ja v pondělí jsem mela to, co jsem sem dávala, včera byl a druha carka duch, a dnes je zase viditelná, zase začíná silit a taky nevim co, to je:(
3. črc 2014 ve 20:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia držím ti moc palečky! Ty testy se zdají být nadějné! Tfuj, Tfuj ať máme další těhulku
3. črc 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. črc 2014 ve 21:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ten test co si měla dneska byl stejně silnej jako v pondělí?
3. črc 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ještě ne:(je viditelná, neni to duch jak včera
3. črc 2014 ve 21:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin dekuji, dekuji :wink: :wink:
3. črc 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no tak jedine vysvetleni me napada, ze jsme obe koupily nejaky smejdy :grinning:
3. črc 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia hihi, zítra testnu znova, nejak me to baví :slight_smile:
3. črc 2014 ve 21:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 no mas to moc pekne pripaveny :wink: Taky jsme meli jako sportak X-lander, jen v bordo, proste barva co v te dobe byla aktualni. Ale musim rict, ze sic byl muj vysneny, tak uz bych si ho nekoupila.
U syna jsme tenkrat meli kocarek s prehazovaci rukojeti a na ten jsem nedala dopustit a to mi ted moc chybelo. Bohuzel s touhle rukojeti delali jen hluboke nebo sestavy od hlubokeho a to jsme nepotrebovali, shanela jsem pak uz jen sportak.
3. črc 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jo, to me taky bavi, ale zitra chci testnout ten tehu a asi budu mit po ptakach pokud bude negativ :angry:
3. črc 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek