• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@danielka1985 a ten dnešní je stejně silněj jak v pondělí?
3. črc 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia mám za to, že teď už dělají i přehazovací sporťáky....to by se hodně šiklo...já mužu přehazovat vršek,ale je to náročnější než přehodit jen rukojeť....
3. črc 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia u me to bude zbytečné :(asi dělat test.. budu dělat jen ovu. .
@lupinpupin neni silná jako v pondělí
3. črc 2014 ve 21:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, vim co myslis, to jsem prave nechtela, protoze jsem rikala, ze stejne dopredu musis vymyslet jak to chces, nez s tim ditetem vyrazis. Kdezto takhle ja pri kazde zmene slunicka, resp. stinu jsem rukojet prehodila a na konci ulice zase naopak. No me to max. vyhovovalo.
3. črc 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 stejne zvlastni, poradna ovu neee, poradna MS taky neee
3. črc 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj, ja to neprehazovala...ja na to nemela silu, tak jsem mela slunecnik a kroutila slunecnikem...ted ale poridim takove to clonitko...
3. črc 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ze by teda spis nejake rozbourene hormony?
3. črc 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a taky tu mam jeste 8 ovu testu, tak nekomj rada prenecham. V okamziku az uvidim krasne srdicko :wink:
3. črc 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to mě nevadí, stejně děti chtěli koukat. A navíc ten novej už přehazovací rukojeť má... Já co měla před tím,tak to mel, řídil se silene a stejně jsem neprehazovala. Já jsem s tímhle kočárem max spokojená. Jinej bych nechtěla. Já když občas vidím ty kočáry, to je děs.... Ale zase kazdej má Jinej vkus a jiný požadavky... A je super, že je ohromný výběr kočárku, kazdej si přijde na své....jen v dnešní době se dá sehnat všechno, jen mít na to peníze.... To je druhá věc a já jsem ráda, že vydržel a ušetřím. Dcera od 2 let kočár nechce. Už nechodí i 4 km :grinning:
3. črc 2014 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, to by mi ještě scházelo :(
3. črc 2014 ve 22:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak u nás ve skupině únor 2015 jedna holka čekala dvojčata a přestaly se vyvyjet, musí na revizi. To je hrozné, děje se to nějak často. Příště přijdu k doktorce a řekne mi to samé. Musí to dopadnout.
3. črc 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Dopadne to dobře, u náš všech...
4. črc 2014 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rqnko holky...tak muj posledni testik. Dalsi uz nekupuju.
A jeste testiky z celehk cyklu.
4. črc 2014 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ovu zase neulovena teplota furt stejna 36,5, ovu testy jednou polovicni podruhe neviditelna carka a strida se to jak se zachce... A uz tyden me poboliva leva strana. Se z toho picnu. A navic budu muset do lekarny na dalsi testy. Uz mi zbyvaji jen 2 a to mi na vikend nevystaci.
4. črc 2014 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 kdyz jsem o tom cetla, tak ty cisla kdy se to deje je hodne velke...tusim kazde pate tehotenstvi.
4. črc 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ale to je hrozné! Já se picnu to je šílené . Ach jo.
4. črc 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@ivet1987
Holky, je to hrozne, ale ceho se ja vic desim, ze by neodhalili v tehotenstvi nejake postizeni a narodilo by se mi postizene dite. Neco se da prekousnout ale vetsi moc ne a pak se stanes otrokem :frowning2: proto az budu tehotna chci podstoupit ruzna vysetreni abych tuhle sanci minimalizovala, i za cenu ze mi u genetickych testu ktere se delaji dost pozde mohli rict ze je to spatne a pujdu na potrat...
Bohuzel si myslim, ze nalezenim // na TT strach teprve zacina... Ale treba to vidim moc cerne. Jsem dost velky pesimista :grinning: ve vsem :grinning:
4. črc 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka todle si nepripoustej. Já jsem po každé byla jen na 1 genetických testech a mam všechny děti zdravé.... Postižení může být dědičné, či špatným ztravovanim, kdy miminko nemá dostatek vitamínů a špatně se vyvíjí mozek. A dost často k postižení dojde při porodu, kdy je něco špatně.... Já si vybrala dobrou porodnici a když viděli na monitoru, že malej má problémy, tak mě lehli na břicho a během chvíle byl syn venku a nemuseli ho ani oživovat. Fakt nemá jedinej problém a to se dusil plodovou vodou.... U dcery zadnej problém, ale je fakt, že u kluka jsem vody měla tolik, že na sále řekli, že to v životě neviděli.... Chce to číst recenze a já si vybrala skvělou porodnici....
4. črc 2014 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 je to hrozné, ale zase lepší než postižené ditko. Když je něco špatně, tak se o to příroda občas postará.... Albu tebe bude vše v pořádku. A já co se vídám s.kamarádkami a to jich mám, tak potratila pouze 1 a už má 2 zdravé děti :wink: dobře to dopadne, takové myšlenky si nepripoustej a bude to v pořádku.
4. črc 2014 v 08:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda holky, včera večer mě furtvtvrdlo břicho, fakt ti poslicci mě už nebaví. Od soboty jak jsem se nemohla mě furt bolí třísla, záda a břicho.... Ty jo pokud se začne něco dít, tak budu muset na pohotovost, aby mě zastavili činnost dělohy, která je větší než u dcery..... Takhle bych musela rodit v Praze, tak doufám, že ještě 3 tt vydržím, od 35 už mě nechají odrodit v Benešově.... No holt zase začnu pít hořčík, zda to pomůže. Zatím kontrakce nemam a čípek zavrenwj :grinning: ten je držák naštěstí
4. črc 2014 v 08:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte?
Já jsem dnes 4DPO a krátím si "čekání" aktivním sportováním....tak na nějaké těhotnění někdy nestačím myslet, jak na sobě makám..... mám takový hloupý dotaz, je velké riziko, že by se něco pokazilo (potrat apod.), kdybych i v těhotenství hodně sportovala, anebo jsou to jenom žvásty?
4. črc 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ahoj, teda ty jsi dobrá, já taky chtěla cvičit, ale teď přes léto se nějak nemůžu dokopat, pořád výmluvy .. vedro, únava z práce atd. .. :slight_smile: A co cvičíš? Chodíš někam do posilovny ? Jinak já jsem 34DC, včera měla přijít, zatím nic. Přijde mi, že od té doby co beru Gynex se mi nějak loudá. :frowning2:
4. črc 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ja jsem v pátém měsíci a pořád aktivně sportuji, myslím, že pokud jsi jen trochu rozumná a vyvaruješ se pádům a tvrdým nárazům a tělo je na pohyb zvyklé, je to v pohodě. Mě v tom tedy podporuje i dr. na každé kontrole se ptá jak jdou treninky a co ještě zvládám :slight_smile:
4. črc 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak zkus těhu test, třeba budeš překvapená :wink: no, já chodím hodně na hory, a jezdím na bruslích a na kole, a doma posiluju břicho, zadek a záda (mám je bolavá z práce)...no a včera jsem byla běhat, myslela jsem, že duši vypustím :grinning: no trošku se bojím, abych mohla v těhotenství sportovat a neohrozila tím mimi....já mám totiž sklony dost přibírat (cpu se koblížkama a podobně:D), a teď mám postavu tak akorát, protože se hodně hýbu...ale kdybych se hýbat přestala, tak je ze mě vorvaň :slight_smile:
4. črc 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj ani mi nemluv...nikdy jsem neverila, ze to vlastne neni vyjmecne, ale bohuzel caste. Ve stredu pani predemnou mela taky zmlkle tehotenstvi a mazala do nemocnice. Jeji slova mam porad v hlave...verim ze mam smulu za sebou a dobre pred sebou.
4. črc 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek presne jak pise maice....pokud je telo zvykle a sport trosku upravis k tehotenstvi, tak proc ne.
4. črc 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Dělala jsem si test v úterý a nic, takže MS přijde, ale opět kdo ví kdy. Tak to jsi dobrá, já jsem líná :frowning2:
4. črc 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka to jsem si vsimla, ze si pesimistka... myslimale ze je to zbytecne :wink: . // sice zacinaji velke starosti a strach, ale stoji to za to.
4. črc 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice Ty jo, tak to jsi mě potěšila :slight_smile: já už se bála, co všechno budu muset omezit, až otěhotním.... :slight_smile: jinak koukala jsem, že máš úplně malé bříško, teda kde toho prcka schováváš :slight_smile:)
4. črc 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no já byla vždy taky líná, ale nevím, co se ve mě tak zlomilo, strašně mě to začlo bavit....v práci sedím pořád na zadku a cpu se dobrotama, tak jsem se asi vyhecovala, když jsem se viděla v zrcadle, že by to chtělo makat na sobě trošku víc :slight_smile:
4. črc 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek