• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@mikracek Rozhodně bych vynechala posilovací cviky na bříško, to jsem musela vypustit i já, ale jinak v pohodě. Přijde mi, že i samam poznáš co ještě ano a co už nee :slight_smile:
4. črc 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Já mám taky sedavé zaměstnání :frowning2: Ale ještě se ve mně nic nezlomilo :slight_smile:
4. črc 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Jsem v tom hubnuti s tebou. Uz 2 tydny cvicim jullian a mam ubytek 1cm vsude akorat ruce jen 0.5cm a pres stehna nic :slight_smile: ale to zas prijde. Jsem debil ze jsem zase od svatby nabrala 8kg za rok... Ted to musi doolu... A budu se holt muset hlidat :slight_smile:
Jak jsi na tom ty s vysledkama?
4. črc 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka ahoj, no já se vůbec neměřím, spíše na sobě makám, abych to pak poznala na pevnější postavě a na volnějších kalhotách :slight_smile: spíše si ten sport užívám, jakože mě baví, než bych sledovala ty centimetry a kila, protože s tím mám blbou zkušenost, že když se na to měření a vážení upínám, tak to nejde dolů.....no a teďka to neřeším a ono to jde tak nějak samo, aniž bych se musela nějak omezovat v jídle :wink: tak 8 kg není zase bůhvíjaká hrůza, když vytrváš, tak do půl roku máš zpátky svoji postavu :wink:
4. črc 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek:slight_smile: ty cm beru jako bonus za snahu :slight_smile: a 8 kg je dost... Takze ted mam zase 82kg. To nechci... Bych za chvili byla tezsi nez manzel :grinning: a to fakt nechci :grinning:
Sport mam vseobecne rada, hraju volejbal, beach, beham kolo... Ale je to dost nepravidelne a sedave zamestnani postave nepridava co si budem povidat :slight_smile: a kazdodeni vecerni hopsani me docela bavi... Akorat ty ruce vzdy myslim ze mi upadnou :grinning:
Tak at ti to vydrzi a odmeni te taky nejake vysledky :wink:
4. črc 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek 1 těhotenství není jen tak vidět. Já byla v 6 měsíci a kazdej se ptal, jestli jsem náhodou nepotratila. Na mě vlastně každé těhotenství bylo vidět až po 20 tt dřív ani tuk :grinning:
4. črc 2014 ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jak pak se dneska máme? Já vůbec nestihám... :unamused: pořád si dělám a čtu testy na tu autoškolu. V pondělí mě čekají závěrečky.. No jsem sama na sebe zvědavá, zda to jako dám... :unamused: :grinning:

no a za hodinku a něco, půjdu na testu zase lovit ovulku :slight_smile:
4. črc 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tjn:frowning2:taky se bojím:slight_smile:
4. črc 2014 ve 12:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..tak v půl pate ráno jsem přijela a do půl jedné spala:slight_smile:..a jsem jak kdyby mě přejel parní válec:frowning2:
4. črc 2014 ve 12:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 já ted mám kafícko a cigárko:D
4. črc 2014 ve 13:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 co to cigárko?????? wrrrrr :slight_smile: já sedím v práci a asi mě hrábne za chvilku... potřebovala bych trošku už změnu... :slight_smile:
4. črc 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 hihi..neboj, moc nekouřím:slight_smile:..jen ke kávě:slight_smile:a pak to vyplnuji vytamínama:slight_smile:
4. črc 2014 ve 13:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak dobře, já nemám co říkat... teď jsem si po dlouhé době taky zapálila :frowning2: :sunglasses: jj, vitamínky taky do sebe musím nějak začít ládovat v podobě ovoce.. no a od včerejšího dne jsem opět začala mlsat kyselinu listovou, tak jsem zvědavá, jak dlouho mě to vydrží :slight_smile: :slight_smile:
4. črc 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 taky papam tohle..jinak já ovu test budu delat zase v sedm,ale dnes nakoupim ovu testy a tehotenské:slight_smile:jinak zase me tíží podbříšek, jak jsem vstala:frowning2:
4. črc 2014 ve 13:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak já mám nakoupené jen ovu testy, těhu testy jsem nekupovala :slight_smile: bohužel je to u mě zatím zbytečné.. :confounded: :slight_smile: ale dneska na ovu testu chci pěkně vidět silnější čárky sákraaaa :grinning: :grinning:

no a jak ty to máš s tím těhu, netěhu, ovu ne ovu atd?? :slight_smile:
4. črc 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no, v pondělí byly ovu testy jak jsem ted posílala, pak ve středu duch byl na druhé čárce, a včera byla viditelná, jakoby začla znova sílit..takže vůbec nevím, co se deje:frowning2:pokud během několika dnů bude druhá čárka silná, tak nevím
4. črc 2014 ve 13:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Děkujuuu, no snad se brzy dostaví pevné tělo za tu snahu :grinning: Tobě taky přeji samé hubnoucí úspěchy, Ať se ti podaří shodit těch nadbytečných 8 kg s lehkostí :slight_smile:
4. črc 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 aha, takže to máš taky veselé... no já zas mám částku totálně slabou, takže taky na prd... :frowning2: vůbec bych se nedivila, kdyby ovu vůbec nepřišla... :frowning2:
4. črc 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak ono bývá, že některý měsíc nedojde k ovulaci..tak nebud smutná:slight_smile:...a jak dlouho se snažíš a jak dlouho nebereš HA?
4. črc 2014 v 15:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 smutná nebudu, jen se mi potvrdí to, co jsem myslela... hihi, HA jsem za celý svůj život " 28 let " brala maximálně dohromady 8 měsíců to je několik let zpět. Takže prášky neberu.... mám problémy se štítnou žlázou, tak jsem do sebe nechtěla hrnout další svinstvo.. :slight_smile: jinak se snažíme od prosince, takže relativně chvilku :slight_smile: ale když vidím, jak se to některým povedlo celkem " snadno " tak jsem myslela, že to u nás problém taky nebude :slight_smile: když se zadaří do konce roku, tak budu ráda :slight_smile: :slight_smile:
4. črc 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 aha, já jsem necelé tři roky po vysazení..kvůli FV Leiden mutaci...a taky jsem zvědavá,tak se nějak tak snažíme od prosince..nechává se to náhodě..ale pak přišel zlom,kdy jsem byla bez práce , no a ten můj obrátil,že by mě ani ditě neuživil..tak jsem se na to vyprdla a ani jsem nemela chut s nim něco mit, pač prvně začal , že by chtěl a pak obrat...ted najednou zase, že by chtěl, ale ted sama nevím..furt to ve mně je, že prostě otočil o 360 stupnu...no, popravdě se bojím obou variant, že v tom budu a že v tom nebudu, blíží se mi 30tka..a taky mi vrtá hlavou, že když to budu oddalovat, tak se už nemusí zadařit..a pak si říkám, co budu dělat, kdyby jo..prostě jsou furt obavy z obou věcí:-/
4. črc 2014 v 15:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 muzu se Te zeptat, jak se prislo na ty problemy se stitnou zlazou? Oba moji rodice totiz s ni byli na operaci, tak si obcas rikam, jestli to mam v poradku, ale nic zvlastniho na sobe asi nepozoruju...
4. črc 2014 v 16:31  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena me treba delala krevni testy moje obvodni dr.... pak me poslala na sono a tam zjistili co a jak...
4. črc 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co, holky? myslite na me? :grinning:
4. črc 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia hihi..ty se nudíš vid?:D
4. črc 2014 v 18:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 proc myslis? Ja se konecne zase dostala k PC, vis?
4. črc 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, holky, tak jsem se vzbudila uz ve 3 rano a jako ze jsem vyspala. Ne ze bych byla nervozni z testu, to ne, ale proste jsem mela pocit, ze jsem uz akorat vyspana. Zajimave, pry je to take jeden z priznaku tehu, jsem nekde cetla, budit se brzy s pocitem, ze je clovek vyspany. No nevim, nikdy se mi to predtim nestavalo :grinning:
Tak jsem si hned ve 4 delala test, proste jsem nemohla usnout a chtelo se mi uz na zachod.
No carky jsou tam dve, to jo, ale trosku se jeste bojim radovat, jestli to fakt jeste nemuzu byt pozustatek toho pregnylu. Nemam s nim zkusenost, tak nevim za jak dlouho ho odbouram. Ale kdyz mi rikala, ze v sobotu mam testovat a na muj dotaz, zda by nebylo mozne, aby byl test pozitivni a presto jeste po injekci, tak mi rikala, ze ne. Tak si furt myslim, ze den predem by bud nebylo nic, ze je na tehu hormony jeste brzo a nebo jako ted u me, ze uz to proste tehu ukazuje. No, zkusim zase zitra rano, tak jak jsem mela. Zkusila jsem i ted odpol. ten ovu test a carka zase silnejsi, skoro uz jako ta kontrolni. Tak je videt, ze to stoupa. Kdyz by vyprchavala injekce, tak by slabla.
A zacinam citit prsa, to u MS ani nemivam. I kdyz bricho me jeste furt obcas boli jako na MS, ale dnes nic, uplne cisto, i po utreni.
4. črc 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@donia hihi, tak teda opačně, že si se snažila rychle dostat k pc:slight_smile:..akdyž ti říkala doktorka v sobotu, tak to zkus ještě zítra:slight_smile:a kdy ti má přijít mrcha...a já jak jsem ti psala, tak ti mrcha nepřijde:-P..
4. črc 2014 v 19:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no to jo, to zitra testnu taky, kdyz musim :grinning: :grinning:
MS mela bud vcera, kdyz vezmu 28 dni, nebo zitra tj. 30 jak pocitala dr. podle posledne. Kazdopadne je to 14 dni po IUI, takze uz to ma byt videt, bud // nebo nic. Tak dnesek na tom snad az tolik nemeni.
4. črc 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to máš pravdu, to nemění, jelikož máš jen několik hodin do zítra, takže si v tom holka:D GRATULUJI:slight_smile:...se máte..skoro všichni jste těhotné:slight_smile:..a taky věřím, že máš hodně velkou radost:slight_smile:
4. črc 2014 v 19:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek