• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

22. března 2017 
a tady se ten dnešní dovybarvuje, je to tak 5 min. po vylulání:slight_smile: zítra bude opáčko,zda to bude silnější než dnes..ale je to divné:-/
4. črc 2014 ve 21:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, už je ta druhá čárka tmavší než na obrázkách, co jsem poslala:-/
4. črc 2014 ve 21:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to jsou negativní testíky...když by to bylo těhu,tak by byli silnější aspoň jak v pondělí. Řekla bych že spíš bohužel lovíš ovulku a nebo ovulka byla v neděli,ale to mi připadá zase hodně brzy.... :fearful: :fearful: :fearful: ti holka nějak nevím
4. črc 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no,mi povídej, vím, že je negativní, než v pondělí,ale pak se to zeslabilo a ve středu bílo, a ted ty "negativní čárky"se začínají více vybarvovat zase..no uvidí se..zítra opět testnu a dám to s tím dnešním,tamty vyhodím...jinak jedu zase pryč v pondělí..tak tu budu málo:slight_smile:
4. črc 2014 ve 22:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 nic nevyhazuj a všechno si lep pod sebe a piš si den ať můžeš srovnávat a zorientuješ se v tom :wink:
4. črc 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a kam pak jedeš v pondělí?
4. črc 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin pozdě:D..mám to vyfocené,a tamty začnu lepit:slight_smile:teda...no, jedu do Bratislavy a na zpět do Varšavy:-/..takže v pondělí jedu a přijedu až v pátek:frowning2:
4. črc 2014 ve 22:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 teda ty se ted nacestuješ...
Já jdu na kutě...jsem k.o. malá dnes po obědě nespala,tak ani já si nemohla dáchnout...
4. črc 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak zkousim vlozit ty ovu testy
4. črc 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorat nevim, proc se ta fotka otoci a neni jako ji vidim u sebe v PC, no casem to snad vychytam
4. črc 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
4. črc 2014 ve 22:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no vidíš to:slight_smile:ještě jednou ráno testík:slight_smile:a bude to:slight_smile:gratuluji:slight_smile:
4. črc 2014 ve 22:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no snad jo, sice asi u toho tehu nebude videt extra rozdil, ale snad neco jo
4. črc 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia hihi..no, já zůstanu u ovu testu, zda mi ta čárka zesílí:D a ty budeš u těh. testu, zda ti taky sili:slight_smile:
4. črc 2014 ve 22:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jeeje! Tak to vypada krasne:slight_smile: take na tebe myslim:slight_smile:
4. črc 2014 ve 22:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a Ty mas take potize se stitnou zlazou? Proc Ti to ten obvodni delal, na Tvou zadost, nebo z nejakych fuvodu sam od sebe?
4. črc 2014 ve 23:01  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena dekuji. Ty mas podezreni na spatnou funkci stitne zlazy, nebo? Ja mam snizenou, beru asi 3 roky prasky, takze to mam ukazkove v norme. Zjistili mi to nahodou, kdyz jsem resila padani vlasu a segru, jakozto zdrav. sestru napadlo, at si necham udelat vysetreni krve na funkci stitne zlazy.
4. črc 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj, budem testovat zda nam to sili :grinning:
4. črc 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to nebude,kamarádka.byla na vyvolavacce,hned otěhotněla a 10 den po ní pozitivní test a fakt byla těhotná.... Takže to vypadá nadějně a když máš dálnici i na ovulacnim, tak jsi tehule. Teda holky tenhle měsíc jste to rozjeli ve velkým. Takovej bejby bum jsem dlouho nezažila, mam z vás radost :grinning:
4. črc 2014 ve 23:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verik2 jo, taky uz bylo na case, aby se to tu rozjelo ve velkem :grinning:
Tak snad bude silit a uklidni me to, ze je to opravdu tehu. Mam jeste 4 testy, tak je postupne vyuziju :sweat_smile:
4. črc 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj určitě to byde ono. Já lovila neviditelný duchy, pak silili a pak dálnice. To jsem kupovala testy abych měla památku. Od všech těhotenství mam schovaný testy. Tak abych měla dálnici. Ještě ji tam budu muset dolepit, abych to měla komplet... Jdu zkusit spat Ondrášek mě zase boxuje do mocaku a kope do žeber... Pecka jak je to živý dítě :grinning:
4. črc 2014 ve 23:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mě bude smutno po bříšku... Kazdej tu loví 2 čárky a já zachvili naposled porodim... A to už brzo. To břicho mě dává zabrat teda. Bolí mě už všechno, připravují se zřejmě k porodu a dost brutálně.uvidím ve středu na gynde jaké mám CS skóre.... Ale ještě by mělo být 0 :wink:
4. črc 2014 ve 23:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ty jo, to leti, nestras s porodem. Ja je mam stale v zive pameti a to od jednoho uplynulo uz 13 let a od druheho ted v cervnu 6. To ty je mas jeste pred nedavnem. No asi o to to budes mit lepsi, telo je vic pripraveno. Ja to budu mit zase jak poprve.
4. črc 2014 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tohle vypadá hodněěě dobře :wink:, takhle by ta injekce nevypadla, to je těhu :wink:
5. črc 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jelikož mám poslední těhu test a ten si šetřím na zítra, tak jeden ovu :wink:
5. črc 2014 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 Uz jsem cetla i takove pripady, ze byla ovu 2x a taky ze byla 3. den od zacatku cyklu. Tak treba ulovis 2 ovulace :slight_smile: takze klidne je mozny ze byla v nedeli a jeste treba bude deuha :grinning: jsem na tebe docela zvedava
5. črc 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja bych treba i ty testy lepila, ale oni se vlasne sami "znici". Jsem ho nechala pres pres noc jestli vydrzi tak jak byl po odecteni... A rano tam byla dalnice jak svina :slight_smile: tak to nema smysl to schovavat... Nebo to delate nejak jinak?
5. črc 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jejda, ty to mas naprosto jasny :grinning:
5. črc 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tk trochu s tím počítám, tak snad jo :grinning:
5. črc 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia jj já mám syna 5 let mu bude v říjnu a dceři v únoru 3 roky.chtěla jsem děti takhle rychle za sebou.... Neustále mám hormony v těle bud z kojení či těhotenství a nebo obojího :grinning:
5. črc 2014 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek