• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@maice ahojky,to je mozne,ja ji mam 2x do roka behemMS
14. led 2014 v 09:08  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Frajerka, držím palec!!!!!
14. led 2014 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 Chlapi jsou svým způsobem jako malé děti někdy :slight_smile: To znám :grinning:, ale už to neřeším :slight_smile: Jinak k té ovulaci, vím, že kamarádka nemohla dlouho otěhotnět a pak zjistili, že má ovu né v uprostřed cyklu, ale těsně před menstruaci, někdy dokonce během! To jsem ani netušila, že je to možné. Takže jsou tři možnosti - buď dorazí mrcha, jsi těhu (co jsem četla o příznacích, ženské taky bolí vaječníky nebo podbřišek jako před mrchou, no a nebo máš ovu :slight_smile: Jinak včera mi přišel kalíšek, jako je zajímavý :grinning: jen by mě zajímalo, jak ho tam narvu :grinning:
14. led 2014 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 A jak to poznaš?
14. led 2014 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra tak jsem zvedava,jinak toho 31 jsem mela ovu na sto pro,jinak je divne,ze by byla i ted uvidimr,anebo mam zarazene vetry:slight_smile:jinak nafoukla nejsem,no pokud je ovu,tak snad nedelni mazleni po tydnuu stacilo:slight_smile:ted maka do zitra,tak se mohu flakat:slight_smile:
14. led 2014 v 09:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra jinak vyfot ten kalisek,ja ani nevim jak vypada:slight_smile:jinak chovani chlapu taky neresim,ale vcera zaperlil a to ,co jsem dusila,tak pak byl vybuch:slight_smile:
14. led 2014 v 09:23  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem 25 DC a teplota stále zvýšená, včera jsem přišla z práce a šla si lehnout - spala jsem celkově do rána asi 10 hodin, byla jsem strašně unavená. Tak doufám, že to vypadá nadějně...teda aspoň jsem začala den s dobrou náladou...do doby než po cestě do práce byla kousek před náma těžká nehoda a řidič to asi nepřežil :frowning2: Takže jsem to obrečela a teď v práci jsem marná :frowning2: Člověk si to vůbec neuvědomuje, jak je ten život křehkej...ráno se rozloučíš s milovanou osobou a už ji možná nikdy znovu neobejmeš :frowning2: Dávejte na sebe i na ostatní pozor, prosím !
14. led 2014 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice behem menstruace to poznam tak,ze ji mam slabsi a takovou vodnatejsi,normalni mam cirou hustou s kousky sliznice
14. led 2014 v 09:25  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice jo takovej je život a věř mi,děti jsou to nejcennější co v životě mám a jsem na ně hrdá.Materskej pud je to největší co v těle má a ten tvůj řekl a dost chci mimi...je to že dne na den.U mě to bylo že dne na den taky,já vysadila prášky,s tím že každá.kamarádka říkala,že ji to trvalo půl roku a já týden po vysazení prášku koukala na pozitivní test.Takže když jsem chtěla miminko,tak už jsem.ho v břiše měla :grinning: a je to dobře.
14. led 2014 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@michaela_n me ted nejezdi auto,takze jsem zapykana doma az do patku,jediny co mi rekl pritel je,ze alespon nikam litat nebudu a ze navic nema rad ,kdyz v tomhle pocasi ridim,ze je na silnici dost blbcu
14. led 2014 v 09:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 a jak dlouho si brala prasky?
14. led 2014 v 09:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 No myslím, že dvě ovulace jsou možné, ale jsou velice vzácné :grinning: Já jsem zvědavá, co mi dneska řekne můj gynekolog (pitkař, jak říká mamka :grinning:). Mrcha je zatím shovívavá a nepřišla dřív, měla by pozítří :slight_smile: Zaražené prdíky můžeš mít, i když nejsi nafouklá :slight_smile:))

@michaela_n A jak dlouhý máš cyklus? :slight_smile: Jéj, to je mi líto :frowning2: to fakt dokáže člověku zkazit den, ještě navíc když jsme pár dní před mrškou jeden velký hormon :rolling_eyes: Ale za chvíli na to zapomeneš. A máš pravdu, jeden den člověka zdravíš, další už tady být nemusí, je to mazec.. Ale s tím asi moc neuděláme :confounded: TAk přeji, ať máš brzy zase dobrou náladu!
14. led 2014 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak já jsem to dostala, sice zpožděně, ale dostala ... :frowning2:
takže jedeme další kolo a držím palečky všem snažilkám
14. led 2014 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra Já mám cyklus 25-26 DC, takže zítra nebo ve čtvrtek se myslím rozhodne. Držím si pěsti, cítím se, že to vyšlo - podbřišek mě pobolívá už hodně dní, prsa taky, poslední dva dny jsem strašně unavená a furt polehávám a po ránu je mi mdlo - ale bez zvracení, já obecně nejsem zvracecí typ :slight_smile:
Ten dnešek mě ale vystresoval, jsem teď strašně napjatá a mám stažené vnitřnosti a krk...a to jsem přišla do práce, obejmula kolegyni a obrečela to :frowning2:
14. led 2014 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Naprosta pravda :slight_smile:
14. led 2014 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@senoritapetra po vysazeni prasku jsem mela dve,po MS a pred,gyndar rikal ,ze jedna je falesna,ze to je diky antikoncepci,ze se telo dostava do klidu,tak nevim,v rijnu mi rekl,ze kdyz beru kyselinu listovou,kvuli te mutaci,tak to prej zrychluje regeneraci a ze se ovulace ustali na jednou v cyklu,tak nevim..to slovo pitkar ale vystihuje,pac se mnou se pitval po zjisteni te mutace dedicne,chodila jsem k nemu kazdy mesic na kontroly ci krev,jsem si pripadala jak laboratorni krysa:slight_smile:stesti,ze uz jen jednou za pul roku:slight_smile:
14. led 2014 v 09:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaela_n Tak ptfuj ptfuj ptfuj! Držím pěsti! :slight_smile: Ono tyhle symptomy si ženské často pletou s premenstruačními, páč jsou hrozně podobné, někdo příznaky má, někdo je nemá vůbec, každá jsme jiná no :slight_smile:, taky jsem jednou zvědavá na ty moje :grinning:, jestli nějaké budu mít. Tak šup, hoď se do klidu, stres nemusí udělat dobře :slight_smile: Jinak to zvracení apod. je vyvolané hormony většinou, ale taky je to hodně individuální. A nevím co je na tom pravdy teda jo, ale prý se více zvrací, když žena čeká holčičku :slight_smile: A ten dnešek zapomeneš, bude to dobré, říkám jeden velký hormon, to znám :rolling_eyes: :sunglasses: Bude líp :-*
14. led 2014 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaela_n taky ti drzim palce:slight_smile:heh,taky cekam dva dny do ms,a to pocitam nejdelsi cyklus co ted mam:slight_smile:
14. led 2014 v 09:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 Mi se ty cykly taky týden před mrchou hrozně táhnou :grinning: ale zatím jsem stále netestovala, stále čekám trpělivě do pozítří :sunglasses: Já měla vlastně taktéž testy na trombogen, ale když mi to spočetl dohromady ta % u těch jednotlivých genů, tak mi vyšlo, že je tam prakticky nulové riziko, ale listovku jsem si na doporučení koupila, přijde mi to lepší než utrácet za Femibion :slight_smile:
14. led 2014 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 jinak mam dotaz,v zari jsem byla na konizaci,nebyla to primo klasicka,spise odebrani vzorku a procisteni,brali mi 1mm vzorecku,zda antikoncepce nezpusobila neco na cipku,gyndar mi po mesici rekl,ze to mam zhojene a vse naprosto vporadku,ze jsem zdrava,a ze muzu kdykoliv otehotnet,jen mam strach ,abych nemela nejaky ten samovolny potrat,co myslis ty?
14. led 2014 v 09:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, my jsme antikoncepci vysadili koncem zari...zatim bohužel mimčo nečekáme..každým měsicem me to boli vic a vic....:(((( je tu nekdo v podobné situaci?:(
14. led 2014 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra Trošku se konejším tím, že většinou žádné premenstruační příznaky nemám a kromě toho, že mi vyrazí pupínek to do doby než se MS rozjede na sobě vůbec nepoznám. Ale je fakt, že jak se člověk začne pozorovat tak vidí i to co dřív neviděl.
14. led 2014 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra ja taky uz netestuji,a stejne mi nejede auto,takze nemam ani jak si ho koupit:slight_smile:ja ani nic jineho neberu,ani nevim co to ostatni je,dam 45kc za listovku jednou za dva mesice
14. led 2014 v 10:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanishka1710 ahoj,ja treba po vysazeni mela tri mesice bez ovulace,ale MS jsem mela,telo se mi po deseti letech davalo dokupy,ale nekdo ma hned ovulaci po vysazeni,bud se zeptej gyndare ,zda muze zjistit kdy mas ovulaci ci si kup ovulacni testy
14. led 2014 v 10:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra jeee,to co jsem poslala sobe ,patr tobe,blbej telefon:grinning:
14. led 2014 v 10:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 : Ovulaci normalně mám, testy si dělam...proste to zatim nejak nejde...achjo..:(
14. led 2014 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanishka1710 ono to urco vyjde:slight_smile:a kdy si ted mela ovulaci?
14. led 2014 v 10:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
na silvestra... na testu jedna čárka a ja čekám kdy mě navštíví ta červená mrcha..:D:D :(
14. led 2014 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 no u Pati 8 let u Tynky rok a teď jen 4 měsíce,ale ty pro ty kojící a pak jsem po nich krvacela 3 neděle v kuse,tak se vyřadili a od ty doby jsem prášky nebrala.
14. led 2014 v 10:45  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra jj já u kluka nezvracela vůbec a u holky do 5 měsíce to bylo hrozný...ale znám holku co u holky v pohodě a zase to měla u kluka...teď jen čekám kdy to přijde,ten žaludek bolí víc a víc,nechutenství,když něco sním,tak je mi těžko,když jejím tak mám hlad...no tak si vyber
14. led 2014 v 10:50  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek