• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@teok no dnesni test je silnejsi, tak ja jsem asi faaakt tehotna :grinning:
5. črc 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunka_korunka ahojky..no, super..ovulku jsem mela i 14.6.:frowning2:..uvidíme, dneska testnu zase..jelikož..dle gyndaře mám 14-16dc ovulku..no uvidíme,co test ukaže pokud vezmu špinění jako ms , tak jsem 12dc
5. črc 2014 v 08:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ukaz holka, jinak dobré ranko:slight_smile:
5. črc 2014 v 08:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky u Vás prší?..jo a navíc nám neteče teplá voda:frowning2:
5. črc 2014 v 08:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok pěkné ,hiihi:slight_smile:
5. črc 2014 v 08:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ukáááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@danielka1985 uvidíme co zítřejší TT :wink:, ale OT je nejsilnější, co jsem kdy měla :grinning:
5. črc 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok hihi...no vidím, že OT je krásně zabarvený:slight_smile:ted uvidím já, jestli se ty moje ot dozabarví..mám to jak na houpačce..:D
5. črc 2014 v 09:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no super!!! Jen at pekne sili!
5. črc 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia super, tak zatím slabá gratulace :slight_smile: tak teď ať je tam kde má být a srdíčko :slight_smile: takže přeji jen to nejlepší !!!! jen tak dál.
5. črc 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena uz si presne nejak nepamatuju proc...ale mam za to, ze se ji pri prevenci nezdala velikost na pohmat...
5. črc 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka nevim no...my vsechny si je lepime pod sebe, piseme dny cyklu a porovnavame. Nimdy se mi nestalo, abych mela po tech 10minutach treba ducha a druhy den rano na tom testu byla dalnice. To co jsem nasla po 10minutach, tak vydrzelo celou dobu...maximalne jak uschnul, tak trosku zeslabne.
5. črc 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia pokud jde o tu stit.zlazu - me to jen tak napadlo, kdyz pomerne casto ctu, ze s ni maji lidi problemy, tak jsem premyslela, jak to zjistujou. Kamaradka se snazila o mimi dva roky a pak ji udelali testy na st.zl., neco bylo spatne, dostala prasky a za 2 mesice byla tehotna. A jak dlouho jste se vlastne snazili ted o mimi, nez jste sli na tohle, snad rikam spravne IUI;)
5. črc 2014 v 11:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, testik ze dneska hodim pozdeji, byla jsem s manzelem zase na pohotovosti, tak to ma namazane a zavazane a ted jdu varit, ale vyfoceno uz mam :wink:
5. črc 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle dekuji a je to presne jak pises, ted cekat jestli se "zabydlelo" kde ma a pak zda je srdicko a pak na prvotrimestralni screening a pak na plodovku - no proste furt na neco cekat a verit, ze to bude ok :grinning:
5. črc 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a co budeš dělat dobrého?
5. črc 2014 v 11:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena my se snazime od rijna 2013. Od ledna to resime s dr. nejdriv mi doporucil Nosifol, v breznu mi dal zadanku do CAR a tam mi dali termin az na cerven. Sam dr. rikal, ze to chce u nas popostrcit, tak navrhoval IUI (pises to spravne :grinning: ) a dr. v Gennetu rikala, ze to zkusime 2x a pak by nas pripravovala na IVF. U nas slo hlavne o vek, protoze pojistovna to proplaci do 40 a to mam stesti, ze jsme u VZP, jinak by uz neplatily ostatni pojistovny nic. Takze kvuli veku nic neodkladala a hlavne jsme meli 2 deti bez problemu, tak nepredpokladala zadny problem. Proste vekem se vse snizuje - pocet, kvalita, rychlost atd.
5. črc 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin aha,
diky, tak mozna zkusim zajit k dr a zeptam se...

holky, vite co mam pocit?:slight_smile: ze od te doby, co sem chodim, nikdo nehlasil prichod ms ;) snad jen lenkasaf psala, ze ma negativ test ale stejne zatim nic a danielka zahadne spineni, abych tu nezustala sama ;)
5. črc 2014 v 11:17  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 musim rychlovku, takze kureci maso a to prir. platky do zapekaci misky, na to mirne osmahlou cibulku, strouhany syr a zalit smetanou a zapect. Mezitim brambory, takze to pak hned.
5. črc 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia jejda, tak snad to už bude dobré, nechápu, že ho nechají tak dlouho se trápi, měli si ho nechat v nemocnici a dávat minimálně kapačky!!! takhles se to bude strašně táhnout :frowning2:... Určitě se nám všem zabidlí kde má a budeme silná trojka v březnu hekat spolu :grinning:... a kdy jdeš k dr.? já ve čt, stejně jako @lupinpupin :wink:, jen ona jde ráno a já až ve 13:20, ale za to vím, že mě vemou na čas :wink:, u nás kam sem přešla sem zatím nečekala :grinning:, to je prostě bomba :wink:, až tam budu chodit s teem, tak mám jistotu, že tam neztrávíme půl dne a on nepodpálí středisko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no,ted si mě vystrašila mě je 29 a mému 37:frowning2:
5. črc 2014 v 11:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena no, neboj, třeba to špinění byla ms..nevím..uvidím zda dorazí další...a v kolikátým si dc?
5. črc 2014 v 11:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ted si mi udělala chutě, mám hlad,asi objednám pizzu:slight_smile:
5. črc 2014 v 11:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no ja ted mela nejaké testy co jsou v plastovem obalu... a kape se na ne 5 kapek moči pipetou :grinning:, ale už mám poslední na dnešek, pak už mám proužky od Dr.Maxe tak uvidím :slight_smile:
5. črc 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Já z tebe mám takovou radost!!!!!! Obrovská gratulace :slight_smile:))
5. črc 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj přesně tak,ale tak ty už to znáš a víš do čeho jdeš, ikdyž to je kolikrát horší. Máš strach už o dvě děti a teť i o to třetí :slight_smile: je to začarovaný kruh se strachem :grinning: ale my to zvládnem :slight_smile:
5. črc 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 dnes jsem 27 DC
5. črc 2014 ve 12:01  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena a jaky máš jinak cyklus?:slight_smile:..
5. črc 2014 ve 12:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihil...koukam na film a normálně slyším chrápaní:D..podívám se doleva a on tam přítel zabořený a totálně dutý:D..
5. črc 2014 ve 12:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak hlavne aby mu uz bylo lip. A co vlastne rikal on na suler zpravu.
5. črc 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka aha...to jsou nejake vymozenosti :slight_smile:
5. črc 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek