• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

16. prosince 2017 
@teok mi povidej....se uz nemuzu dockat az tam pujdu a uvidim mrnouska.
5. črc 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no prozivame to samozrejme spolu, takze vedel hned od zacatku kdy mame testovat. Dle nalady v tydnu poznal, ze se neco deje, tak jsem rikala, ze spinim a tak. Takze je taky takovy najednou prepadly, ze by to melo vyjit, resp. se nam nejak furt nechce uverit, ze to fakt vyslo. Az to potvrdi dr. a uvidime utz, tak to bude uz takove konkretnejsi :slight_smile:
5. črc 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok K dr. se u nas neobjednava, proste prijdes a cekas. Vychazi mi to nejak 6+3, protoze ted to nema jeste cenu a za 14 dni mam dovolenou, tak bych tam sla asi hned v to pondeli, nez pojedeme pryc, takze 21.7. a tim padem ani nemusim resit v praci kam jdu.
5. črc 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin byly nejlevnejší, protože jim brzo končila expirace :grinning: ale fungovali v pohodě...
5. črc 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Mockrat dekuji, snad uz i na nas se to stesti usmalo, i kdyz jsme mu museli jit trochu naproti :wink:
5. črc 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, jeste dnesni i vcerejsi tt. Ze je tam videt jak sili, ze jo? :slight_smile:
5. črc 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@donia jeee, ty jsi odvážná, to bch nezvládla :grinning:, už ten čtvrtek se mi zdá daleko :wink:... a hlavně se furt bojím, že přijde špinění :frowning2:, také cítíš věčně vlhko tam dole a ty @lupinpupin? kamarádka říkala, že to je klasický výtok v těhu, ale já si ho nepamatuju z prvního těhu :frowning2:...
5. črc 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia krásně sílí :wink:, uvidíš zítra ten skok :wink:. já se také těším na zítřejší testování :grinning:
5. črc 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia thle je už skoro dálnice :grinning:
5. črc 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no snad to vydrzim, kazdopadne je sance kdyztak kazdou stredu, jednak je tam pro tehule a odpoledne do 17h. tak bych sla takhle pozde a take v praci nemusi nic vedet. Ale ted ve stredu je brzy a tu dalsi, no to uz rovnou vydrzim do pondeli :grinning: No, uvidime jak nakonec pojedeme. Kdybychom chteli vyjet uz o vikendu, tak bych k tomu dr. sla samozrejme driv v tu stredu.
Ja mela posledni MS 6.6. a IUI probehlo 21.6. tak to budeme nejak stejne, ne?
5. črc 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak jo, budem testovat spolu :wink:
5. črc 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a kdy mas volat k doktorce? To pojedes jeste do Prahy a nebo uz jen ke svemu?
5. črc 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já měla ms 4.6. a ovu 18.6. :slight_smile:, takže až půjdu k dr., tak budu 22DPO, to by prý mělo být něco vidět, tak se necháme překvapit :wink:
5. črc 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj taky mam porad vlhko...jednou mam ridkej vytok, pak tvarohovej, pak zas bilej.....pokazde kdyz citim vlhko se desim co to bude a tak porad kontroluju. Ve ctvrtek se na to poptam doktorky....ale v tehu to bejva...
5. črc 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin také budu muset vyzjistit, protože si to u Tea vůbec nepamatuji a teď jsem taková na trní, i když dnes jsem celkem v poho, ani břicho nebolí :wink:
5. črc 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok zhruba od 21DPO je na UTZ videt kde mimi je...a me to tak vychazi...v unoru presne 21den jsem videla mrnouse kde jsou a ted 20 den jen dutinka a dalsi den by to bylo i videt protoze hcg by bylo uz cca 1600 a to na utz uz videt je...no a zhruba 28dpo je videt srdicko.
5. črc 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@donia to to mame holky chvilku od sebe...ja ovu 13.6. Teok 18.6. A donia 21.6. To je sranda :slight_smile:. To jste na me nemuseli cekat :grinning:
5. črc 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia a testik ti krasne sili!!!
5. črc 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja si ten zacatek taky vubec nepamatuju...jestli neco bolelo, nebolelo...vim, ze pak v drube pulce jsem mela hodne ridkej a hojnej vytok a tak jsem dostala globule a bylo to o dost lepsi.
To mi ted dochazi, he bych mela byt ve ctvrtek 28dpo...no uz se nemuzu dockat co uvidim...
5. črc 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@teok
tak ja holky pockam na vas, co u vas uvidi a pak uvidim kdy nakonec pujdu ja.
Do Prahy nemusime, rikala, ze po pozitivnim tt odber krve atd. no klasika a to bud u sveho a nebo samozrejme muzeme k nim, to jo. Ale jet tam jen kvuli tomu je zbytecne. Jen je mi divne, ze by ani nechtela zpravu, ze se zadarilo. No asi toho ma tolik, ze to neresi. Kazdopadne chci ten prvotrimestralni, tak to bychom tam asi jeli, stejne nas tam pak ceka plodovka, tak at to mame pod jednou strechou.
Jinak ja mela ovu 20.6., takze jsem opravdu jen krucek za vami. Kdyz mi v sobotu 21.6. delala IUI, tak podle utz videla, ze uz jsem po ovu a v patek me dost bolelo bricho, takze to bylo ono.
5. črc 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Byla jsi vubec na tripple testech co delaji v 16tt? Nebo kdyz je ten prvotrimestralni tak uz se to plosne nedela? Ja to me u obou deti a prave podle vysledku nas pak posilali na plodovku. Je fajn, ze ted uz to delaji ve 12 tt, kdyby nahodou, tak je to zavcasu.
5. črc 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj asi to berou automaticky...ozvou se kdyz se nezadari a kdyz se zadari, tak se neozvou...
to by jste mohli mit kloucka ne? Ty vetsinou jsou v den ovulace a nebo po :wink:
5. črc 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, teoreticky, to je fakt. Ale podle toho kalendare mi vysly obe deti a vychazi holcicka, tak ja tomu budu verit :grinning:
5. črc 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no vidis a ja dokonce byla jen na screeningu ve 20tt... ten nepovinej muj doktor delal jen pro starsi maminy...ted chci ale vsechny testy....uvidim jak to bude tady u nove doktorky...
5. črc 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak se n3chame prwkvapit. Me vychazi kloucek...ale chtela bych holcickj a manzel kluka, tak jsem zvedava co to bude...ale Vqneska rika, ze bude mit sestricku...porad to mele dokola a pritom ani nevi ze uz mammiminko v briskj :slight_smile:
5. črc 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo, tak Nicky taky ted par dni z niceho nic zase mluvi o miminku. furt si hraje s miminkama, prevlika je a rika jak by chtela doma mit. a to jsme o tretim nikdy nemluvili.
5. črc 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda holky, vy jste se tento měsíc rozjely, snad tu nezůstanu sama netěhotná :slight_smile:)) já musím čekat až do 14.7., kdy to mám dostat......tak potají doufám, že se k vám tento měsíc taky přidám :slight_smile: a se mnou i zbytek snažilek :slight_smile:
5. črc 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 aha, takže to mas jeste takové složité doma, takže proto ty testy na tajnačku?? Ja si myslim, že pokud by se zadařilo, tak přítel bude rád :slight_smile: tak mě taky táhne pomalu a jistě na třicet, no a to ja chtěla prvni dítě v 26, ale osud si to děla podle svého a věřím, že to tak má bejt :slight_smile: takže když se u Vás zadaří, tak to ber tak, že to je to správné.. :wink:
5. črc 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena ja sama to nepoznala. Jednou jsem skončila v nemocnici, kvůli něčemu jinému a tam to zjistili z krve a od te doby beru prášky. U nas v rodině je právě teta taky po operaci s ni, tak doufám, že se mi to vyhne. A každého pul roku, nebo rok, chodím na ultrazvuk a rozbor krve :slight_smile:
5. črc 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no,chce zase, ale dělám ze sebe muzikanta, že vše je v poho a že to neřeším..no já chtěla mít dvě,ale ted budu ráda i za to jedno:slight_smile:no, mě bude za deset měsíců třicet:frowning2:..osud je osud..si nevybereme:slight_smile:
5. črc 2014 v 15:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek