• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@donia tak Gratulace veliká, koukám že tento měsíc byl velice úspěšný pro mnoho z vás :slight_smile: tiše budu závidět a jen lovit tu ovulku. Babu jednu :grinning: dneska jsem si dělala test a přijde mi o něco silnější, tak snad zitra nebo pozítří zesílí :slight_smile: uvidíme :slight_smile:
5. črc 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia gratuluji holka, a ty ses nám tady bála:slight_smile:
@mikracek neboj, taky v tom budeš:slight_smile:
5. črc 2014 v 15:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 dneska taky po sedmé udělám:D..hihi
5. črc 2014 v 16:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 aha, tak to pak jo :slight_smile: ja si myslim, že me ovu teď vůbec nedorazí, tak pokud tomu tam bude, tak pritelovi reknu, že jsem testila :slight_smile: jinak ja bych u Vás tomu nechala volný průběh a s nim si o tom pořádně povykládala, jak to teda ma namyšleno atd.. Mě bude třicet 11.6.2016 :grinning: to je ta chvílec :grinning: uteče to jak voda :slight_smile:
5. črc 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ja chtěla dat fotky, ale nejde mi to nějak načíst, no nevadí :slight_smile:
5. črc 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena Neboj, nezůstala jsi tady smaa, jsem 1DC, takže pěkně spolu další kolo. :slight_smile:
5. črc 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no, on mi to sam v květnu říkal, že se choval jak kokot, když mi tamto říkal..atd..já to neřeším..prostě , když se do roka nezadaří anebude to chtít řešít, tak jsem rozhodnutá od něj odejít,jelikož to potom nemá cenu:slight_smile:ono mi to tady taky blbne, zkuus znova:slight_smile:
5. črc 2014 v 16:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Moc gratuluji k pozitivnímu testu a dáváš mi naději. Asi to taky hned po dovči zkusím řešit přes CAR a ne se svou dr. Tak snad se nám tam taky tak rychle zadaří. :unamused:
5. črc 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a jak jste spolu dlouho? Zkusila jsem ještě jednou, ale trvá to mega dlouho než se to načte.. Tak to počká až budu na WiFi :slight_smile: tak snad se chlapec probral a teď z toho nebude couvat a měnit rozhodnuti ze dne na den :wink:
5. črc 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jojo, já vím, jen ta nedočkavost je mazec :slight_smile: a co ty, ještě zatím lovíš ovulku, nebo už byla ulovena? :wink: jinak já taky dělám testy na tajňačku, manžel nemá rád, když se tlačí na pilu, tak mu to ani neříkám, ono je to asi lepší....mimčo moc chce, ale přirozenou cestou :slight_smile: takže já se taky tvářím jakože já nic, já muzikant, že tomu taky nechávám volný průběh, a přitom se na tajňačku testuju :grinning:
@donia velká gratulace :slight_smile: tak ono to IUI fakt k něčemu je...my tomu asi necháme volný průběh do prosince (to bude asi rok a čtvrt snažení) a pak to kdyžtak začnem taky řešit přes CAR..teda pokud tam chlapa dokopu, hehe :grinning:
5. črc 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 , přes dva roky..a po roce mě již naháněl kvůli dítěti,ale já nechtěla ještě:slight_smile:
5. črc 2014 v 16:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Leni a vy se snažíte jak dlouho? Já jsem teď byla u obvoďačky na preventivce, a začaly jsme se bavit i o mimču, říkala jsem ji, že se teď snažíme desátý měsíc, a ona že prý mám být úplně vklidu, že to se snažíme málo, že do dvou let se to určitě povede...
5. črc 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02
@mikracek
@lenkasaf
Holky, dekuju, to vite, taky uz jsem se bala, abych to stihla :grinning: A toho IUI bych se vubec nebala, naopak, je to rychly, bezbolestny a jak vidite, i to funguje. Doufam, ze vse bude ok a proste nam to vyslo. Bylo by to super, ze hned poprve. Na to, ze uspesnost celkove otehotneni po IUI se uvadi 10-15% a na muj dotaz jaka je uspesnost, ze vyjde hned to prvni, mi rikala, ze 7%. Tak to mirne zvysim statistiku :grinning:
5. črc 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek no, já to mám celé divné..dle testů ovulka proběhla asi o víkendu, a proto místo ms jen špinění...no, a pak ve středu ovu test dušičkovej ale zase začíná sílit, tak nevím, jsem zvědavá , co se z toho vyvrbí:slight_smile:..bud jsem 12dc nebo 37 dc..tak se uvidí
5. črc 2014 v 17:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no krásný holja :grinning: mám ohromnou radost. Moc si úží poslední těhotenství. Sama tím teď procházím a teď už super. Užívám si kopance, rostoucí bříško a pak si naposled zahekam u porodu a doufám, že spontalniho.....
5. črc 2014 v 18:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj bejva.já mám vlhko fury, musím nosit slipove vložky :grinning: a měla jsem to při každém těhotenství. Pokud nejde krev, tak to neřeším... Ale mám z vás radost holky... Jen já si porod odhekam dřív... Ale pak budu heka i s vámi :wink: ale je to úžasný
5. črc 2014 v 18:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj, vim ze o tom hodne i pisou na ruznejch forech. Ja ho mam obcas dokonce i takovej nazloutlej az se nekdy leknu ze je to spineni, ale dobry...radeji to ve ctvrtek zkonzultuju s dr. a uvidim co povi.
Ja trosku doufam, ze si toho moc neodhekam :wink:
5. črc 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no taky jsem zrovna chtela psat @verik2 ze to hekani zrovna nemusim. Mela jsem oba porody vyvolavane a tak bolesti nastoupily ihned a v plne sile :confounded: Jsem si rikala, ze bych si aspon par hodin postupnych odbyla doma a ono prd, vsechno pekne najednou behem par hodin. Tak uvidime jak to bude ted.
Dnes mi neni vubec nic, az na dopoledni bolest hlavy, ale to mohlo byt i tlakem, ted tu pekne sprchlo, tak doufam, ze je jinak vse ok.
5. črc 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahoj,na tripletesrech jsem nebyla.1.screening mi vysel uplne na jednicku,takze jsem byla az ted ve 21.tt na druhem screeningu :wink:
5. črc 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak to je super. Ja chci urcite ten prvotrimestralni a pak si prave rikam jestli ty tripple testy nejsou zbytecny, kdyz na plodovku pujdu tak jako tak. No uvidime jak to bude casem.
5. črc 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak já vůbec nevím jaké to je mít porodní bolesti...malá vydržela až do plánovaného císaře,tak jsem o to byla ušetřená,ale nějak mi to nechybí. Já prostě s císařem byla spokojená. :slight_smile:
Vím,že švagrová měla 2 porody normálně a třetí vyvolávanej a říkala, že ten vyvolávanej o hodně víc bolí...že to není přirozený a je to víc bolestivé...
5. črc 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já mám zase srovnání normální i císař, normální tedy nevyvolávaný...a ten normální mi přišel jako nic, císař naopak mnohem horší než jsem čekala. A jak Ti ho dělali? já měla epidurál, a už teď plánuju, že kdybych náhodou :wink: ještě někdy rodila, tak budu zkoušet, ať mi nechají ten normální a když ne, tak už nechci ten epidurál, ale tu celkovou anestezii.
5. črc 2014 ve 20:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a co ten Nosifol? Ten tedy, jak chápu, asi nezabral? Teď jsem si o něm četla a uvažuju o něm, pač potřebuju máknout :sunglasses: , abych otěhotněla do září, tj. abych to v září už věděla, na začátku. Tak ho možná zkusim?
Máte s ním někdo zkušenost? Já zatím piju kontryhel a listovku, ale zatím nevim nevim...

Tento měsíc moc nepočítám, že to vyjde, ale velkké šance vkládám do početí v červenci :slight_smile: švagrová mi vykládala karty a vyšlo jí tam něco, co se dá pochpitelně vyložit mnoha způsoby, ale jeden z nich by mohl být i početí miminka berana, tj. červenec/srpen, navíc máme vzhledem k odjezdu manželova syna čistý vzduch na snažení :slight_smile:
5. črc 2014 ve 20:37  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já mívám cyklus tak nejčastěji 31 -33 dnů, ale v poslední době, co to víc sleduju, tak jsem měla i 29 a 35, ale nejčastěji těch 31 dnů
5. črc 2014 ve 20:38  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek já také čekám teď, kolem 9.7., tak jsem zvědavá :slight_smile: ale nic jiného na sobě nepozoruju, tak asi nic..
5. črc 2014 ve 20:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no teda...tak už abysme se dočkaly taky :slight_smile: já čekám ms v následujících dnech, ale jak jsem psala, vážně ji čekám, nic na sobě nepozoruju. já jsem taky Lenka :slight_smile: teda, jestli se tak vážně jmenuješ...
5. črc 2014 ve 20:42  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena měla jsem jen spinální a super, nic nebolelo, nic jsem necítila a hlavně jsem hned slyšela malou a to velké překvapení, že je to holčička bylo žasné a manžel mi ji hned na sále ukázal. Anestezii bych určitě neměnila. A ty si měla první normální a druhej císař a nebo naopak?
5. črc 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No, já jsem rodila vlasntě 3x, první normální, druhý také, ale rodila jsem už mrtvé miminko, takže tak trochu jiný...no a třetí právě plánovaný císař kvůli poloze miminka. Bylo to divné, při tom epidurálu jsem to cítila, takové nepříjemné tahání, navíc se mi dělalo špatně, jak při tom císaři, tak pak na té Jipce, pak ta rekonvalescence...za mně teda - je to nesrovnatelné s tím normálním. Ale jinak to, jak píšeš, že jsi malou hned slyšela atd...tak to já taky, to bylo hezký :slight_smile: Já právě uvažuju o té celkové anestezii, že mi bylo špatně...tak snad to raděj zaspat :slight_smile: pač, nevim jak Ty, ale já myslela, že se dává ta spinální nebo epidural proto, aby mimi mohli hned přiložit, a to mně stejně nedali.
5. črc 2014 ve 21:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena ten Nosifol mi doporucil gyn. na 3 mesice, takze 5 baleni. Priznam se, ze jsem od toho taky cekala zazrak, ale bohuzel, za me nic. Ted mi ho v Praze doporucila zase, tak jsem zacala, ted jsem tak v pulce baleni a az ho doberu, tak bych presla na tehu vitaminy. Jen me trochu vydesila v tom CARu, kdyz jsem rikala, ze uzivam Femibion 800, tak ze obsahuje moc jodu a v kombinaci s tim, ze beru Letrox na st. zlazu to asi neni dobre, abych ho zase nemela moc. Ze se mam zeptat na endokrinologii. No a tam jsem byla v cervnu a zapomnela jsem se zeptat. A volat tam moc nejde, protoze jsem cely den v praci a tam na to neni klid a soukromi.
S tim druhy porodem je mi to moc lito :frowning2: V kolikatem tt to bylo?
5. črc 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin me by teda cisar nevadil, kvuli bolestem, abych jich byla usetrena :wink: pokud by byl planovany, ale z epiduralu mam hruzu. Ted po tom zazitku pri operaci kolene bych ho nechtela. Ale je fakt, ze pri celkove anestezii zase nemas moznost to vnimat a mimi hned videt. No tak uvidime jak to nakonec bude. 2 jsem zvladla, zvladnu i treti.
5. črc 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek