• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@majdlena aha, tak uvidíš, jinak to ovu je furt negativ, ale druhá carka je trosilinku silnější nez včera
5. črc 2014 ve 21:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena ne ne, to oni nemůžou přiložit...musí ho co nejdřív ošetřit a okouknout protože je to pro něj šok...nebylo připravené přijít na svět a najednou je venku. Já teda nic nějak necítila...jen jsem viděla jak se na plentě roztříkla krev a tak jsem si řekla, že už asi řízli a pak jsem slyšela malou a vše ostatní už nevím a vnímala jsem jen a jen ji. Mě nebylo vůbec špatně. Jen pak když se mi bouřili hormony a kolegyně nechtěli větrat,tak jsem měla vyšší tlak,ale šla jsem na chodbu na čerstvej vzduch a bylo dobře.
S tím druhým porodem mě to mrzí.
5. črc 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a co si tam měla při spinálu za problém? Mě se trefili na podruhé a měla jsem klid. Záleží to od šikovnosti anesteziologa a jak ty se moc stočíš do klubíčka. Vím, že mi i říkali, že to klubíčko někdy bývá problém skrz bříško,tak že by mi případně dali celou....ale naštěstí se povedlo. Poprvé totiž zkusil nějakou silnější jehlu a podruhé si dal slabší a bylo to tam. Abych řekla pravdu,tak to bylo na celém porodu pro mě nejhorší...to čekání a píchání spinálu.
5. črc 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky zase jsem v 7 vecer testovala. Tentokrat uz maxe, takze budu taky skladovat testiky :slight_smile:
A tady je ten dnesni negativni ovulacni :slight_smile:
5. črc 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, napsala jsi to spravne, zalezi na sikovnosti anesteziologa. Ja tam mela starsi dr. tak jsem si rikala, ze to bude ok, ze bude mit praxi. No a do toho tam prisel nejaky chlap a rikal, ze je na stazi po nemocnici, dela kolecko a ted je zrovna u nich. Tak mu na me demonstrovala kam se to picha, ze tam a kdyz to nejde, tak jeste tam a jeste tam by to slo. No ja stocena jak had, byla jsem na boku a netehotna, takze fakt hodne prohnuta a stejne to neslo. Dloubali mi tam nekolikrat, pak prisel jeste zrizenec a drzel me zepredu ruce a nohy k sobe, abych byla jeste vic prohla a ja mela pocit, ze mi lezou az do hlavy. No fakt hruza.Vpich me bolel jeste mesic po operaci kdyz jsem se vic sehla dolu. Takze ja na to moc pekne vzpominky nemam a mam trosku podezreni, ze mi to prave zkousel pichat ten dotycny chlap.
Holka z pokoje sla druhy den po me a rikala, ze super, napichli ji to na poprve a vubec nic necitila. Takze to fakt zalezi kdo a komu. Z toho mam nejvetsi hruzu, kdyby mi meli casem operovat to druhe koleno.
5. črc 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 závidím ti. Mě bude 30 už tenhle měsíc 25 :grinning: jsem.říkala 1 dítě mezi 25-30 a já si ve 3 porodim vysněného Ondraska.... Ještě mě to nějak asi nedochází, že ho budu mít.dřív manžel, že nepřichází v úvahu a teď.... Jinak
@lupinpupin uvidis pohlaví... Já si teď furt myslwla holka i kluk víc ze holka a on asi kluk...no uvidíme, teď jsme se na ultrazvuku neptali, aby to potvrdili, tak uvidíme před porodem či až se prcek narodí.... Akorát mě zaráží, že mám stejné těhotenství jako u dcery.... Ale chutě, hubnutí, malé přibírání, břicho.... Fakt všechno stejný.... Třeba se spletli a bude to ještě holka :grinning: můžou se splést.... Ale je nám to jedno...chtěli jsme sice zase holčičku, ale i kdyby kluk, hlavně ať je zdravej prcek nás.... Jen jsem zvědavá, zda bude vypadat jinak než ty 2 :grinning: aby to zase nebylo přes kopírák
5. črc 2014 ve 23:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no já měla taky oba porody vyvolavany... Jenže u dcery tableta, oxitoxin a pak ještě jiná kapacka, no po ní bolesti jako prase,rozdejchavat nesli a když jsem po hodině nemohla a všechno mě brnění, tak mě z 8 na 10 cm doroztahlibruco, stáhli hlavičku dolů a tlačila jsem...ovšem vytáhla jsem si kapacka, bolesti nebyli žádné a já dceru musela po 13 hodinách kontrakci vytlačit sama.jediný co bylo super rychlej a bezbolestnej nastrih hraze, ovšem sítí děs.... Ale i přes to jsem šla do 3 dítěte.... Výhoda spontalniho porodu, ihned na bolesti zapomenes a koukáš na ten malej krasnej,zcvrklej a okatej zázrak, co z tebe vznikl a nestačil se divit a bolest je ta tam..... Ty emoce jsou tak nádherný, že vše prebyjou... U dětí si z porodu pamatuji jen ty emoce a ze to bolelo, ale tu bolest jako takovou si nepamatuji
5. črc 2014 ve 23:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena no To je pěkné teda....já taky doufám, že porodim přirozeně. Ovšem díky myomu MW císař hrozí a taky se toho bojím... S epiduralem problém nemám, ale uspat bych se asi nenechala. Narkozu jsem měla jednou a blila jsem po ní pěkně.a při porodu s epiduralem super.... Ale není nad přirozený porod vid.... Je lepší
5. črc 2014 ve 23:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a těhu test jsi zkoušela?:slight_smile:
6. črc 2014 ve 03:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena tak jeste nehazej flintu do zita, jeste je brzy :wink:
6. črc 2014 ve 03:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, už Vás tu nebudu spamovat, můj poslední test :slight_smile:
6. črc 2014 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@teok krasnej, pěkně sílí, vidíš konečně se povedlo a závidím ti to zimní miminko :slight_smile: taky jsem to chtěla nechat na zimu, nevyšlo.... Malej si umíníl, že bude letní, tak.má pravdu no.....až uvidis ultrazvuk, tak douveris, že v tobě vzniká nový život :grinning:
6. črc 2014 v 08:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 klokan přileí v březnu :wink:, bud jako můj bráška :slight_smile:... jj, už se těším na čt až uvidím bublinku :wink:, snad bude vše v poho :slight_smile:, Teo je v prosinci, tak jsme to chtěli stihnout do konce roku, ale bohužel, budeme mít jarního mimouše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek ne-e, je to zbytečné, když ovu je negativní :slight_smile:
6. črc 2014 v 09:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka ja myslim, ze dneska budes mit pozitivni.
6. črc 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to byl teda nejakej matlal....chjo.
6. črc 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no hezky test. je mam dnesni trosku slabsi nez vcera, tak se bojim, aby bylo vse ok. snad jsem jen treba vic pila nez jsem sla v pulnoci spat a pak jsem ho delala po probuzeni v 5 rano, tak treba kratky interval. nevim.
6. črc 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo to my se dozvime pohlavi az u porodu jako minule :slight_smile:
6. črc 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia počkej na zítřejší :wink: a až zaschne, tak bude také vyadat jinak :wink:, já též u každého plašila, že je slabší, ale pak až opravdu dozrál a zaschl byla jsem v klidu :wink:...
6. črc 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok krasnej testik!!!
6. črc 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, také se mi líbí :wink:, byl poslední, ale asi si koupím ještě jeden, který udělám ve čt a pak ho dáme do rámečku za Teem :slight_smile:
6. črc 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin :slight_smile: uvidíme. dáme sem večer dnešní :slight_smile: ale myslím, že to bude až tak v pondělí nebo úterý, dnaska byla teplota pořád 36.5
6. črc 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to je super, ze si to nenechate rict. Tak me v tom pak prosim take psych. podporuj, take bychom chteli prekvapko, to je na sale pak uzasne.
6. črc 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no ja prave nechtela delat zitra, ale az v utery, jako ze ob den, ale ten dnesni ranni me trosku vydesil :frowning2:
6. črc 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holk, co myslite, me ten dnesni proste prijde slabsi nez ten vcerejsi :frowning2:
6. črc 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Počkej dva dny a zkus znovu :slight_smile: nebo zkus digitální :slight_smile:, každému roste hladina hcg jinak :slight_smile:
6. črc 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ten druhy porod byl uz asi 10 dni po terminu porodu a ani nevime proc, udajne bylo vse v poradku.
Ale ten Nosifol zkusim, mam jeste 1-2 mesice, abych pak dostala materskou, jinak uz jen rodic.pr. a jak se to uziva? Proste denne jeden? Cetla jsem, ze jsou po tom prujmy, mela jsi take;)? A ten testik mi pripada nejsilnejsi ten uprostred, ale verim, ze vse bude dobre!
6. črc 2014 v 11:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 dozvim se v nejblizsich dnech;) a u Tebe je to bezne, takovehle spineni?
6. črc 2014 v 11:41  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin sama nevim, kdr jsem to vzala s ti
m prikladanim hned...muj dr byl vyborny, to byla chyba ;) na me strane, ani jsem pak dlouho nemohla vstat z te jipky, strasne me bolely zada a i psychicky to bylo nejak horsi
Obdivuju, ze jsi vydrzela cekat az do porodu s tim pohlavim:slight_smile:
6. črc 2014 v 11:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 souhlasim, ze neni nad prirozeny porod.
Ale nevim, nakolik jsem objektivni, pac jsem mela porod bez nastrihu, bez siti, bez jakychkoliv leku ci zasahu, za 4hodiny hotovo. Mozna bych s jinym prubejhem mluvila jinak ;)
6. črc 2014 v 11:51  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek