• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@verunka_korunka tak uvidíš, držím palce ať dorazí co nejdřív.
6. črc 2014 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia jasně, budu podporovat....mě podporuje manžel :slight_smile: občas mám totiž slabou chvilku, že bych to chtěla vědět. Ale když si vzpoměnu jak jsem byla dojatá, že je to holka....no nezapomenutelný.
6. črc 2014 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek no uvidime ;) dnes mam 28DC. A v jake fazi jsi Ty:slight_smile:?
6. črc 2014 v 11:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia tak jako zdá se mi slabší taky to ano,ale zase je silnější jak ten předvčerejší....a to je důležitě. Udělej testík pozítří a uvidíš pěkný rozdíl. Nestresuj se, určitě bude všechno v pohodě :wink:
6. črc 2014 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena no ten uprostred je prave vcerejsi, vlevo pak dnesni. Ve skutecnosti mi prijde jeste slabsi, ale nic s tim nenadelam. MS zatim nemam, carka tam je, tak doufam, ze je vse ok.
Tak ja rodila malou (take druhy porod) take o 10 dni dele, proto mi to vyvolavali a hned druhy den (ani ne do 24 hod.) mi ji rychlovkou vezli na JIPku do Prahy. 16 dni si tam pobyla a ty prvni dny to bylo jako na houpacce, nebyli schopni nam rict jak to vlastne dopadne, takze jsme si take uzili svoje :frowning2:
Nosifol mel u nekoho projimave ucinky, to je fakt, ale to bylo to puvodni slozeni jeste s horcikem a ten to pry delal. Takze ted uz ok. A na to, ze jsem po zlucniku a s jidlem, resp. naslednych vylucovanim mam nekdy problemy, tak tohle me neprohnalo. Mela jsem skrundani v brise prvnich par dni, to ano, ale nepo.. jsem se :grinning:
6. črc 2014 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena jj vydržela a kupodivu i celkem bez problémů....vždy jsem si říkala, že si pohlaví nechám říct a jakmile jsem byla těhotná,tak jsem obrátila a říkala, že si necháme překvapení. Všichni si teda mysleli, že víme co to bude a jen mlžíme,ale my to vážně nevěděli :slight_smile:
6. črc 2014 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena tyyy jo, to si měla nějaký fofr porod za 4hodiny....tak to si měla veliké štěstí!
6. črc 2014 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin tak u nas je taky manzel silnejsi ohledne toho nevedet pohlavi. U prvniho jsme to nevedeli a vubec mi to neprislo divne, u druheho jsem to chtela vedet, protoze jsem chtela tu holcicku a vedela jsem, ze z plodovky je to 100%. Tak ted bychom se chteli nechat zase prekvapit.
Vcera vecer byl ovu test zase silnejsi, tak snad je to fakt jen tim, ze jsem treba vic pila, nebo ho nad ranem delala brzy. Taky je to nove baleni, sice furt Max, ale z jine krabicky.
6. črc 2014 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia tak ono jestli si měla ranní moč jen 5hodin "starou" nebo jak bych to napsala,tak tím to určitě také může být....nebyla tam tak velká koncentrace...ale určitě se tím netrap. Vše bude ok.
Já si teď zase říkám, že bych vše mohla nachystat pro to dané pohlaví a zbylé věci prodat, případně dokoupit....a zase jen kvůli tomuhle se o to krásné překvapení nechat ošidit...to se mi nechce :slight_smile:
6. črc 2014 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin diky :wink:
to urcite nedelej, prodat a dokoupit muzes vzdycky, ale to prekvapko je jen jednou a neopakovatelny zazitek
6. črc 2014 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky jste mě uplně vyděsily :unamused: já už tak se bojím doktoru... no a epidural, ten si píchnout nenechám, neskutečně se bojím jehel a když se přibližuje vždy cuknu, takže....bojim bojim. A @donia co to mělo být chudinko? bych na sobě nenechala nikoho zkoušet, myslela jsem si, že na příjmu vyplňuješ papíry a tam dáváš souhlas s tím jestli se můžou medici účastnit.
6. črc 2014 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle no prave, ze souhlas davas, resp. kdyz chces. Jsem si rikala, ze mi nevadi, kdyz se nekdo na me prijde podivat nebo bude koukat pri operaci, nejak se to naucit musi, ale ono si nevyberes co by ti event. delali, i kdyz pri takovych zakrocich by podle me meli informovat. No, nevim, to je jen me podezreni, kdyz jim to tak neslo. Ono ti stoji za zady a ja jen slysela jak si to tam povidaji, ale kdo to nakonec pichal, to nevim.
6. črc 2014 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle Neboj, vydrzela jsem to, tak ty bys taky musela :slight_smile: Me treba jehly vubec nevadi, na odber krve se normalne divam, ale tohle bylo fakt neprijemne. A to ja byla tak statecna a drzela :grinning:
6. črc 2014 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia no za mala me museli držet tři lidi aby mi píchli injekci. no hruuuuza. JJ dle mého by měli informovat. já tedy v tento případ souhlas nedám, po tom co tu čtu tak opravdu ne. i kámošky říkaly, že když rodili normálně, tak se na nich vystřidalo i 10 mediku a kontrolovali jak je otevřená, říkala pak už že jí jen pálila a bolela jak do ní všichni hrabali.
6. črc 2014 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena nikdy jsem neměla místo ms spineni :slight_smile:
6. črc 2014 ve 12:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia Mně se to předtím nechtělo rozepisovat, píšu často z telefonu, ale určitě mi taky připadá, že ten vlevo, tj. dnešní je silnější jak ten první....určitě to bude dobré :slight_smile:
No, vidím, že jste si taky užili s malou...hlavně že všechno dobře dopadlo :slight_smile: je to všechno takové vachrlaté, s těmi porody a těhotenstvími a tak... :grinning:
Rozhodla jsem se definitivně, že ten Nosifol zkusím. Akorát, myslíš, že by vadilo, kdybych ho třeba nebrala od prvního dne cyklu? Jak se to bere? Pač já jsem dnes 28 DC, tak čekám, zda dostanu ms...což by bylo během příštího týdne, asi...a manžel má dovolenou a jsme na chalupě, tak nevim, jestli bych bez něj zvládla to koupit :sunglasses: Já testuju a vůbec vše dělám na tajno, je mi to takový blbý mu to říkat, že si dělám ovu testy a dnes na to musíme vlítnout :grinning: a tohle mu taky asi nebudu říkat...
6. črc 2014 v 17:03  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 no vidiš...a zkoušela jsi znovu těhu test? Možná jsi to psala, promiň, že se ptám, ale už přesně nevím...tady těch info o testech je moc :wink:
6. črc 2014 v 17:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena Nosifol muzes zacit uzivat kdy chces. Ja ho brala nejak od 10 DC. Byla jsem na preventivce u dr. a ten mi ho doporucil, tak jsem si ho rovnou koupila a hned dala. Pisi 1-2 sacky denne. Me to chutna, takze by mi to nevadilo, ale je to dost drahe, tak beru 1 denne, vzdy odpoledne jak prijdu z prace. Akorat tohle nove slozeni musim vic promichat, zustava jinak na dne a to by byla skoda to tam nechat. Hlavne to ma i jine teh. vitaminy a kys. listovou, takze uz pak nic jineho neberu. A treba Femibion 800 co jsem brala predtim take neni nejlacinejsi. A tu tohohle se i napijes, takze doplnujes tekutiny.
6. črc 2014 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia buď v klidu já měla taky jednu chvilku slabší TT v uterý večer jsem měla silnější čárku než ve čtvrtek z ranní moči. Bude to v pořádku! :wink:
6. črc 2014 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena no, dělala jsem v pondělí ráno a duch,..no, a pak už ne a navíc pokud ovu test je negativní,tak těhotenský taky bude,takže tamto beru za vadu testu , a proto jsem netestovala:slight_smile:ovu test budu dělat za chvili, snad nevadí, že jsem před hodkou jedla:slight_smile:
6. črc 2014 v 18:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle jee, tak to jsi me potesila, hned jsem klidnejsi. Diky.
No ja zkusim dnes ovu test, ty mi sili a tt zkusim asi v to utery.
6. črc 2014 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia jj buď v klidu.těch stresů ještě bude...
6. črc 2014 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia a kdy jdeš k Dr. ?
6. črc 2014 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dneska mi prijde carka slabsi. Jsem uz 24DC a ovulace nikde... Jestli nedojde do patku tak si budu myslet ze jsem porouchana a ze mam anovulacni cyklus...
6. črc 2014 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle k dr. jsem chtela pondeli 21.7. to mi zacina dovolena, tak nebudu muset resit jak to rikat v praci. ale jelikoz pojedeme pryc asi uz v nedeli predtim, tak bych sla ve stredu 16.7. to je tam do 17 h. tak v klidu po praci. No, musim okouknout jak ma dr. dovolenou a nejak to promyslet. Zatim je cas, stejne by tam nic nevidel a on neobjednava, proste az prijdu, tak tam budu. Dokud me nebude nic bolet a testy budou silit, tak budu v pohode :wink:
6. črc 2014 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka no, to jo, ten dnesni vypada slabsi, ale treba je doschne :grinning: a neni mozne, ze jsi treba vic pila a je to naredene? ja nikdy nevydrzela 2 hodiny predtim nepit ani nejit na WC, vetsinou to bylo tak kolem hodinky, ale zase takhle pravidelne.
6. črc 2014 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia jj taky se ke svému neobjednávám. tak to budeš jaký týden? to by už mohlo být srdíčko.
6. črc 2014 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia no je to docela mozny... Cely den jsme byli na kolech :slight_smile: ale rikala jsem si, ze kdyz jsem byla na wc naposled po obede tak to bude ok. Stejne jsem vetsinu vody vypotila :slight_smile: ale muze to byt tim
6. črc 2014 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle no vychazelo mi to 6+3 kdyby to bylo to pondeli, ale kdyz bych sla predtim ve stredu, tak o par dni min a to si myslim, ze srdicko by jeste nebylo. ale sla bych stejne, kdyz jedeme pryc, tak abych byla klidna, ze je tam kde ma
6. črc 2014 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak dnesni odpol. ovu test je hooodne silny, tak snad je to ok a fakt to treba jen rano bylo po kratsi dobe a pred spanim jsem treba vic pila. No, snad vydrzim do utery a uvidim jak sili tt.
6. črc 2014 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek