• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@majdlena ja mam dnes 21DC, 6DPO :slight_smile: takze cekacka do 14.7. :slight_smile:
6. črc 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka a testujes se kazdy den ve stejny cas? jinak muzes mit i anovulak, cas od casu ho muze mit kazda pry..
6. črc 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia myslim ze testik mas ok :slight_smile: je sice malinko slabsi nez vcera, ale opravdu to muze byt tim malym intervalem a pitim :wink: zkus za 2 dny znovu a uvidis ze bude silnejsi
6. črc 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak uz se jen 4x vyspime a jdeme se podivat na ty nase zlaticka :slight_smile:
6. črc 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no tak to asi srdicko jeste nebude,ale bude videt tam kde je a kde má být. ale v těch 6+3 to by už mohlo být.
6. črc 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin @teok jdete stejně na kontrolu? tak to bude fajn ja se vyspím 5x a čeká nás velký UTZ :slight_smile: jupí :slight_smile: a jak vám vychází TP?
6. črc 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, ovu test furt stejný negativ, asi ten pondělní duch na tt byl zase plany poplach
6. črc 2014 ve 20:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 nesmutni a vydrz, ta druha carka na ovu se tam proste jednou musi objevit :dizzy_face:
6. črc 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jj testuju +- ve stejny cas... Mezi 6-7 se snazim. Obcas to ujede na pozdeji zalezi jak dorazim z prace. Jj taky jsem cetla ze jednou za cas muze mit anovulak kazda. No jeste vydrzim testovat dokud neprijde menstruace. Snad to bude jen zase zpozdeni. V dubnu jsem mela ovu az 26DC. Teda asi. To jsem netestovala a jen merila teplotu. Ale pak vzrostla takze ovu tam probehla jak podle tdploty tak i podle hlenu. Treba si jen musim pockat do utery :wink: Ale to cekani me uz teda stve. Normalne bych uz pomalu zacala vyhlizet menstruaci. Ale ty ted taky cekas, tak vis o cem mluvim :slight_smile: to nesnesitelne cekani. Tak drzim palce aby ses tentokrat mrchy nedockala :wink:
6. črc 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena no já měla s nastrihem i sítím a jde to.třeba u kluka s epiduralem jsem sítí necítila :grinning:
@lupinpupin no já jsem stará zvědavá babka a 3 ditko už jsem chtěla vědět
@teok hlavní je,že miminko bude a ti je nejdůležitější
6. črc 2014 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jj jdeme obě ve čtvrtek já v 8:50 a teok nějak před polednem jestli si dobře pamatuju.
No já termín porodu ještě nevím...počátám začátek března dle ovu. dle MS to vychází koncem února. Takže uvidíme co doktorka vymyslí.
6. črc 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to je divné, že ti ukazuje takhle duchy :rolling_eyes: ...myslím těhu test...
6. črc 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 týýý jo,ty si tam ty týdny těhotenství snad vymejšlíš ne...33tt...mazeeeeec :wink:
6. črc 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no ne,ono to děsně letí.... Mas červenec a v srpnu mám termín. Ale vidím to tak na polovinu. Do 30 asi nedonosim :grinning: je to děs a jedno mě bude chybět, ty kopance,jinak se těším až byde malej ba světě....
6. črc 2014 ve 20:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@missuulle jj, jdeme ve čt na kontrolu, mě podle pc vychází termín porodu na 11.3., tak sem zvědavá zda se tak nějak trefí :grinning:
6. črc 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jj může být dyl...já ovulační test nikdy nedelala, ale z ultrazvuku vždy otehotnim v době menzes. U dcery 1 den se spustila menstruace,2 den došlo k oplodnění vajíčka 2 dny starými spermie a další den jak když utne konec a to jsem věděla, že není normální a jsem asi těhotná. Jinak mám Ovulku i 4-6 dni hned po menzes. Ale nikdy ne v polovině cyklu. Plodnej hlen jsem nikdy neměla a to jsem je měla tak 7 dni po menzes až do další menstruace a nikdy Plodnej, takže k.ovulace docházelo opravdu při nebo hned po menzes
6. črc 2014 ve 20:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já u dcery měla termín 2.3. Podle ultrazvuku 3.3 a stejně jsem rodila 17.2 :grinning:
6. črc 2014 ve 20:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 mě museli tea vyvolat, jinak by tam byl do dnes :grinning:, takže uvidíme jak to bude teď, ale myslím si, že kdyby mě můj dr. poslal do porodnice na k.o. dřív než po termínu, tak byl venku dřív, museli mě řipravovat na porod a pak bylo moc porodů, tk byl odklad, ale vzhledem k diagnózám co mám musel ven :wink:...
6. črc 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 třeba donosíš :wink: jen ať se malej pěkně dopeče.
6. črc 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no a já bych mělamít zhruba o 5dní před tebou...něbo aspoň ovulka byla o 5dní dřív...to jsem na to zvědavá :grinning:
6. črc 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, bude to nabité, to je jasné :grinning: a věřím tomu, že všichni budou mít odrozeno a já budu jako slon zase přenášet :grinning:
6. črc 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak je pravda ze tentokrat byla MS dost slaba. Jen 2 dny a hodne malo krve. Ale bolest prvni den nesnesitelna :slight_smile: normalne mam MS tak 3-4 dny. Ale je pravda ze uz se mi tak kratka a slaba menstruace jednou povedla a byla jsem z toho dost v soku. No tak uvidime co z toho bude :slight_smile:
6. črc 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok naší malé se taky ven nechtělo...ale bylo to jedno když jsem měla plánovanej císař... :slight_smile:
6. črc 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak v pondělí byl ovu test ppozitiv dle obrázku,ale i duch na tt
@lupinpupin jsem si ted všimla, že ovu testy jsou do září:-/..jdu polulat testík..
6. črc 2014 ve 21:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no, tak to jsem zvědavá, kdy mam já ovulku:D
6. črc 2014 ve 21:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jsou to milacci :grinning:
6. črc 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj, pustit se mě nechce do teď :slight_smile:
6. črc 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak dej vědět jak si dopadla dneska.
A do září 2014? To je nějak málo ne?
6. črc 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin je..a navíc i ta první čárka je slabší než na tamtěch prvních ot, které jsem si kupovala.jdu na to:slight_smile:
6. črc 2014 ve 21:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 šup, šup dělala si je v sedm a teď je děláš pomalu v deset. Co je dělat dřív? :grinning:
6. črc 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek