• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@lupinpupin počkám deset min:slight_smile:
6. črc 2014 ve 21:20  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin budu je dělat kolem dvanácté,ale koupím nové, ne ten ovultest
6. črc 2014 ve 21:22  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 :slight_smile: a jaké koupíš?
6. črc 2014 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ty ladymax?ty co jsem měla jako první,jak si mi je doporučila:slight_smile:
6. črc 2014 ve 21:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 a jaké máš teď?
A jak si dopadla?
6. črc 2014 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin ovultest se to jmenuje, tak ta druhá čárka tam je ,ale slabá,takže negativní:-/jdu teda hajat a jinak jsem dle špinění 13dc:frowning2: a cyklus mám 28dc..a pokud vezmu v pondělí ovu testy,tak jsem měla dle špinění ovulku 5-6dc asi..nevím,jsem z toho nějaká zmatená
6. črc 2014 ve 21:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všichni ve spolek:slight_smile: tak co je tu nového?50stranek fakt nedoctu!U nás dovca super akorát tchyně proudila a spala vedle v místnosti tak neustala kontrola takže žádné intymco neproběhlo v patek jsem to dostala tak další kolo-jo a z toho asi záse nic nebude-v době ovu můj chlap jede na týden s fotbalem do Chorvatska bože já se snad mima nedockam.Ale víte co?Me to už tolik netrapi chtěla jsem ho do tepla a bude tak basta!
6. črc 2014 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danielka1985 tak držím palce ať brzy najdeš // uvidíš jak se ti to vyvrbí...bohužel musíš jen čekat co příjde...jestli ovu a nebo MS.
6. črc 2014 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka Ahojky, tak je fajn, že jste si užili dovču. Škoda, že mrcha dorazila...tak hurá do dalšího kola. Určitě se brzy dočkáš!
Nového to, že já jsem našla //, hned za mnou teok a pak hned donia :slight_smile:. Vypukla tu těhu epidemie :slight_smile:
6. črc 2014 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teok já mám oba porody taky vyvolaný... U dcery teda dovyvolanej. Ale syn 40+2 a já se ani neotevirala :grinning:
6. črc 2014 ve 22:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin podle poslicku stejně jak u dcery ne....břicho mě tvrdne fakt hrozně a navíc myom taky způsobuje předčasný porod....
6. črc 2014 ve 22:20  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka no mě právě zarazilo, že byla bez bolesti, krvácení silné, ale krátké. Ze 6 jen 3 dny.... No uvidis co to s tebou udělá
6. črc 2014 ve 22:22  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 ty jsi zvláštní případ :grinning:
6. črc 2014 ve 22:23  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka jj těhotenský bwjbybum.... Se.nějak šíří bavili, doufám,že z toho neotehotnim ještě víc :grinning: já mám teda poslicky, břicho furt tvrdne a bolí... Jen malwj je menší dcera měla 30+5 1850 gramů a malej mel 31+1 1530 gramů..... Vahove je o 9 dni menší, ale Stoupli průtoky pupecniku a přibral za 14 dni 400 gramů, tak už snad pro klid doktorů začnu přibírat i já :grinning:
6. črc 2014 ve 22:29  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky, v noci jsem spinila...chjo. Musim pockat az prijede muzik z prace qby se postaral o malou a vyrazim k doktorce. Ted se zda, ze uz tam jsou jen zbytky.... se zblaznim. Ale verim, ze bude vse ok.
7. črc 2014 v 06:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin urcite bude, myslim na tebe a drzim palce :dizzy_face:
7. črc 2014 v 06:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin jejda, tak hodně štěstí ať vše bude v pořádku. Já ba začátku 2 těhotenství splnila a teď u toho posledního nejvíc a je vše ok. Může to být i u tebe. Třeba dohnizdovani..... Pak dej hned vědět jak jsi na tom. A drž se všechno dobře dopadne.
7. črc 2014 v 06:59  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia zda se, ze je to uz ok, ale radeji se necham prohlidnout. Manzel se trhne z prace tak v deset. Ten pojede s holkou k dr.protoze je chudinka silene nastydla a ja pofrcim k me. Jinqk bych brala malou sebou, abych tam byla co nejdriv, ale je uplne hotova, tak ji nikde nechci vlacet.
7. črc 2014 v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Drzim palecky at je vse v poradku :slight_smile:
7. črc 2014 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jejda, myslím na tebe kočko!!! bude to dobré, uvidíš :wink:...
7. črc 2014 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek Snažíme se asi od toho listopadu, ale ovu testy jsem začala používat až od ledna a v únoru jsem je teprve pochopila. :slight_smile: Tak 2 roky bych to asi nedala, taky už mám věk, takže si myslím, že nemám moc na co čekat.
7. črc 2014 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena jo, jmenuji se Lenka :slight_smile:, zdravím
7. črc 2014 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf zadaří se neboj :wink:, odpočneš si teď na dovče a uvidíš, že to půjde lépe :wink:, doma člověk nevypne jako ve světě a ještě, když hlídá neteře a sestřenice :stuck_out_tongue_closed_eyes:...
7. črc 2014 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin budu muset no, jinak to špinění určitě nic nebylo, na začátku to je normalní:slight_smile:
@verik2 tjn, to jsem, a navíc mě každý ráno tlačí břícho:frowning2:
7. črc 2014 v 08:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka tak nesmutni a hurá na druhé kolo:slight_smile:
7. črc 2014 v 08:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin neboj vše bude Ok, držím pěstičky ať se dozvíš jen dobré zprávy a uvidíš mrňouska o pár dní dřív..
No já už mám žaludek stažený nervozitou od včerejška.. nebývá moc časté abych se děsila návštěvy u gynekologa... spíš tak u zubaře... no snad se sem večer ještě dostanu a dám vědět jak jsem dopadla.
7. črc 2014 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dole je cisto. Po spineni dole pomalu ani pamatka. Zkusim v devet zavolat k dr.jestli ma cenu vubec jezdit a nebo to mam nechat na ten ctvrtek co jsem objednana.
7. črc 2014 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 já z tebe fakt nemůžu :grinning:já tvy tělo nechápu.
7. črc 2014 v 09:07  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin tak držím palečky at se špinění už neobjeví:slight_smile:
7. črc 2014 v 09:16  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verik2 :frowning2: a co mám říkat já..i kafe ranní jsem vyblila..jsem asi nervní z toho, co si tělo dělá:frowning2:..a navíc za chvili se jdu vykoupat, a to do studené, mame odstávku,takže, to se asi zblázním:frowning2:a v deset počůrám ten blbej ovu test, který je do září a poběžím koupit nové od maxe, tyhle jsou divné:-/
7. črc 2014 v 09:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek