Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
teok
7. črc 2014
@lupinpupin tak co ti řekla? a co jsi dělala, že jsi zjistila, že jsi začala špinit? nemůže to být stresem? když je malá špatná, tak určo nějaký ten stres máš 😞...
lupinpupin
7. črc 2014
@teok tak jsem nakonec nevolala a dojedu tam. Rekla jsem si, radeji jedna zbytecna navsteva navic, nez neco zanedbat.
No vcera jsem si dala vecer sprchu a pohoda. Pak jsem sla curat lred spanim a zdqlo se mi ze tam neco je a jak jsem vstavala v noci k male, tak jsem sla na zachod a spineni. Rano jeste malinko a ted se zda, ze nic.
To vis, ze jsem ve stresu z male...ma teploty a bojim se zase kreci... Tak cekam na muzicka a az dorazi, tak vyrazime s malou k dr. A pak ja.
teok
7. črc 2014
@lupinpupin jj, mládě mělo také minulý týden teploty a já měla mírě růžový výtok, ale usuzuji to tresu z něho 😉 a zatím se držím, ťuk, ťuk, na tebe myslím a určo to bude dobré 😉 musí být!!!!!
verik2
7. črc 2014
@danielka1985 no dobrý teď to svadej na ovu testy 😃 teda ve studenej se koupu furt. Teď když je vedro a já s břichem teplou vodu nesnesu. Tydle hyce mě ubiji. Už ať je večer a ty bouřky. Ty totiž miluji 😃
danielka1985
7. črc 2014
@lupinpupin budu držet palečky at je vše ok🙂
danielka1985
7. črc 2014
@verik2 nesvádím to na testy..jsem ve stresu, co se tam objeví či neobjeví..jinak děkuji...já totiž jedu v šest hodin na Slovensko,takže se mi fakt nádherně v bouřce pojede😞
verik2
7. črc 2014
@lupinpupin no to taky může udělat dost. Sama vím, jak mi je,když jednou za čas dětí marodi. Taky jsem z toho špatná. Ale radci tam zajdi ať ti dá kdyztak něco na podporu a udržení. Člověk snad nikdy nemá klid, to je děs
Hlavně dej vědět jak jsi dopadla.
verik2
7. črc 2014
@danielka1985 no taky dobry. Večer se to má priritit z toho vedra. Mě to nevadí. Spis jsem radci i za ochlazení. V baráku mám 25 stupňů, to je děs. Ochlazuji i morcatka, chudinky mají ještě kožich chlupatej. A sebe a hlavně břicho malýmu to dělá dobře, když si břicho omeju studenou vodou.
lupinpupin
7. črc 2014
Holky, jste zlaticka!!! Manzel uz je na ceste domu, tak za chvilku vyrazim. Urcite dam vedet az budu hotova.
danielka1985
7. črc 2014
@verik2 hihi..tak si dones větrák..😃mám puštěný 3🙂..jdu lulat😃..a obléknout se, musím do banky a na poštu🙂
@lupinpupin budeme na Tebe čekat maminko:-)
mikracek
7. črc 2014
@verunka_korunka jojo, vím přesně, o čem mluvíš...to čekání je hnus...nevím, který vůl ho vymyslel 😃
Budu držet palečky, ať tu ovulku ulovíš. A kolikatidenní cyklus máš? Pokud prý máš krátkou luteální fázi, tak může být problém s otěhotněním....někde jsem četla, že na prodloužení luteální fáze je dobrý vitamin B6 - jinak ten vitamin i posouvá ovulaci dopředu, tak ho zkus, třeba ti pomůže 😉 ale osobní zkušenost nemám, jen píšu, co jsem vyčetla v článcích a na fórech 🙂 já mám dnes 22DC/7DPO a už zase začínám být trošičku netrpělivá, ikdyž jsem na to doteď skoro vůbec nemyslela..no, snad mrcha nepřijde ani mně ani tobě 🙂
missuulle
7. črc 2014
@lupinpupin také na vás myslím, ať jste obě ok a malá brzo zdravá.
danielka1985
7. črc 2014
NO, mě z toho picne..ovu test mi zase začíná sílit😕
mikracek
7. črc 2014
@lenkasaf my od října, ale to jsem ještě pořádně nevěděla, kdy mám ovulaci, první ovu testy jsem dělala v lednu, a pak až od dubna nebo května, teď nevím 🙂 neboj, ono se to brzy podaří...už se těším 🙂 ale teď v létě na to jaksi méně myslím, což je plus.....stále trajdám po venku a pořád mám nějaké zařizování anebo sport 🙂
danielka1985
7. črc 2014
holky, ted jsem se podívala po vložení foto na ovu test a čárka druhá je silnější😕a je to uplně stejné jako v pondělí😕
verik2
7. črc 2014
@mikracek tak já toho vitamínů mám v sobě tuny. Když ovuluji tak 8 den cyklu, tak mam literární fázi 20 dni a někdy i 27 dni, když ovuluji při mesickach 😃 to jsou věci teda....takže za to,že hned otehotnim nemůžu já, ale literární fáze a je to 😃 😃 😃
verik2
7. črc 2014
@danielka1985 větrák nepoužívám, není to zdraví a pak to odnesou hlasivky. A stejně je na nic.musel by běžet celý den.... Heh teď mi tu 2 léta dcera pije domácí kefir, sklebi se u toho a říká dobrej jefil 😃 jelikož neumí R,tak ho vypustí a řekne místo něj l 😃
danielka1985
7. črc 2014
@verik2 hihi..jinak u nas je už zataženo😃..takže vypínám větráky😃
danielka1985
7. črc 2014
Tak holky, udělala jsem ot a tt..a ot je zase pozitivní jako v pondělí, mam dotaz, včera a predevcerejskem jsme měli styk, je možné, ze bych otěhotněla, když mam ted znova požitívni ovu test?
teok
7. črc 2014
@danielka1985 určitou hladinu hormonu LH máme celý cyklus většinou, jen před ovu začne sílit a je kontrolní čárka stejně silná jako testovací, pokud je slabší, ovu test je brán za negativní 😉 a ta hladina v těle hodně lítá... nedělla bYch zatím žádné závěry 😞, kor když místo MS bylo jen mírné špinění 😞
mikracek
7. črc 2014
@verik2 tyy brďo, ty míváš ovulaci tak brzo jo? No slyšela jsem, že některé ji mají při MS....to je stejně zajímavé, že tělo každé ženské funguje úplně jinak 🙂 😃 člověk sbírá informace a ve finále jsou mu stejně na prd, protože jeho tělo to má jaksi nastaveno jinak 😃
lenkasaf
7. črc 2014
@mikracek No snad se zadaří, ale už jsme se s přítelem domluvili, že po dovolené zajedeme do Ostravy do CARu a budeme to řešit tam. Nechci to řešit se svojí dr. , tm by mi nasadila nějakou další 3 měsíční kúru hormonů a ve finále by se třeba nezadařilo a stejně bychom v tom CARu skončili, Tak to budeme řešit na přímo s něma a uvidíme.
lupinpupin
7. črc 2014
Ahojky holky, vse je v poradku, miminko odpovida 5+5 coz odpovida podle ovulace. Miminko ma 2mm. Spineni jsem si udelala pravdepodobne stresem a nosenim male. Ma chuderka ted utrum. Dostala jsem utrogedtan na udrzeni a ascorutin na spineni. A na kontrolu jdu v pondeli v 10:15.
teok
7. črc 2014
@lupinpupin super a co malá, co jí je?
danielka1985
7. črc 2014
@teok jak budu na kompu, Poslu to:-)
lupinpupin
7. črc 2014
@teok mala je s tatinkem doma. Je to nejaka chnisna viroza...tece ji z nosu, z oci, cela zahlenena a ta teplota. Pokud to neprejde do ctvrtka, tak zase na kontrolu.
ted jdu prepadnout lekarnu...to abych si na to vzala poradnou igelitku 🙂
verunka_korunka
7. črc 2014
@mikracek standartne mam cca 30dc a 15-16dc mam ovu. Ale ted jsem uz 25dc a ovu nikde. Uz se mi to stejne stalo v dubnu... Ovu byla az 26dc a ten cylkus byl tehdy 39 dni. Takze delka luteralni faze je vzdy v norme 🙂
teok
7. črc 2014
@lupinpupin tak ať je brzo fit, beruška jedna 😉, my měli naštěstí jen teploty dva dny a nic víc, ale stěžuje si na camprdíka 😞, ale u čůrání ho to nebolí, červený ho nemá, na dotek je to o.k., ale nejde mu přetáhnout no a pokoždé když kňučí, tak ho má houpnuté, tak asi ho to tahá, asi budeme muset na stžení, já nechci 😞
teok
7. črc 2014
@donia a co je dnes nového u tebe? 😉
@andrusinka Ahojky dovolenkářko 😉, já bych na tchýňu prděla a užívala sijedna báseň 😉... ta by mě nezastavila 😃, jinak jsem našla // na TT a ve čt jdu na k.o., tak sem napnutá jako kšandy 😉, snad to bude v pohodě 🙂
lupinpupin
7. črc 2014
@teok snad jo, cestou domu jsem pokoupila leky a hned ji nadopovala a ted chrupka. Tak snad bude brzy lip. Na toho pindu vim, ze je i nejaka kura na pretahovani s nejakou spesl mastickou...rikala mi to kamaradka. Tak trebaby pomohlo. To pretahovani je na prd...jeden rika to a druhy zase tam to. My zas roztahujeme pipinu, aby nezarostla....kazde ma neco...