• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@lupinpupin tak co ti řekla? a co jsi dělala, že jsi zjistila, že jsi začala špinit? nemůže to být stresem? když je malá špatná, tak určo nějaký ten stres máš :frowning2:...
7. črc 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak jsem nakonec nevolala a dojedu tam. Rekla jsem si, radeji jedna zbytecna navsteva navic, nez neco zanedbat.
No vcera jsem si dala vecer sprchu a pohoda. Pak jsem sla curat lred spanim a zdqlo se mi ze tam neco je a jak jsem vstavala v noci k male, tak jsem sla na zachod a spineni. Rano jeste malinko a ted se zda, ze nic.
To vis, ze jsem ve stresu z male...ma teploty a bojim se zase kreci... Tak cekam na muzicka a az dorazi, tak vyrazime s malou k dr. A pak ja.
7. črc 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, mládě mělo také minulý týden teploty a já měla mírě růžový výtok, ale usuzuji to tresu z něho :wink: a zatím se držím, ťuk, ťuk, na tebe myslím a určo to bude dobré :wink: musí být!!!!!
7. črc 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 no dobrý teď to svadej na ovu testy :grinning: teda ve studenej se koupu furt. Teď když je vedro a já s břichem teplou vodu nesnesu. Tydle hyce mě ubiji. Už ať je večer a ty bouřky. Ty totiž miluji :grinning:
7. črc 2014 v 10:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin budu držet palečky at je vše ok:slight_smile:
7. črc 2014 v 10:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 nesvádím to na testy..jsem ve stresu, co se tam objeví či neobjeví..jinak děkuji...já totiž jedu v šest hodin na Slovensko,takže se mi fakt nádherně v bouřce pojede:frowning2:
7. črc 2014 v 10:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to taky může udělat dost. Sama vím, jak mi je,když jednou za čas dětí marodi. Taky jsem z toho špatná. Ale radci tam zajdi ať ti dá kdyztak něco na podporu a udržení. Člověk snad nikdy nemá klid, to je děs
Hlavně dej vědět jak jsi dopadla.
7. črc 2014 v 10:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 no taky dobry. Večer se to má priritit z toho vedra. Mě to nevadí. Spis jsem radci i za ochlazení. V baráku mám 25 stupňů, to je děs. Ochlazuji i morcatka, chudinky mají ještě kožich chlupatej. A sebe a hlavně břicho malýmu to dělá dobře, když si břicho omeju studenou vodou.
7. črc 2014 v 10:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jste zlaticka!!! Manzel uz je na ceste domu, tak za chvilku vyrazim. Urcite dam vedet az budu hotova.
7. črc 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verik2 hihi..tak si dones větrák..:Dmám puštěný 3:slight_smile:..jdu lulat:D..a obléknout se, musím do banky a na poštu:slight_smile:
@lupinpupin budeme na Tebe čekat maminko:slight_smile:
7. črc 2014 v 10:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jojo, vím přesně, o čem mluvíš...to čekání je hnus...nevím, který vůl ho vymyslel :grinning:
Budu držet palečky, ať tu ovulku ulovíš. A kolikatidenní cyklus máš? Pokud prý máš krátkou luteální fázi, tak může být problém s otěhotněním....někde jsem četla, že na prodloužení luteální fáze je dobrý vitamin B6 - jinak ten vitamin i posouvá ovulaci dopředu, tak ho zkus, třeba ti pomůže :wink: ale osobní zkušenost nemám, jen píšu, co jsem vyčetla v článcích a na fórech :slight_smile: já mám dnes 22DC/7DPO a už zase začínám být trošičku netrpělivá, ikdyž jsem na to doteď skoro vůbec nemyslela..no, snad mrcha nepřijde ani mně ani tobě :slight_smile:
7. črc 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin také na vás myslím, ať jste obě ok a malá brzo zdravá.
7. črc 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, mě z toho picne..ovu test mi zase začíná sílit:-/
7. črc 2014 v 10:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf my od října, ale to jsem ještě pořádně nevěděla, kdy mám ovulaci, první ovu testy jsem dělala v lednu, a pak až od dubna nebo května, teď nevím :slight_smile: neboj, ono se to brzy podaří...už se těším :slight_smile: ale teď v létě na to jaksi méně myslím, což je plus.....stále trajdám po venku a pořád mám nějaké zařizování anebo sport :slight_smile:
7. črc 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ted jsem se podívala po vložení foto na ovu test a čárka druhá je silnější:-/a je to uplně stejné jako v pondělí:-/
7. črc 2014 v 10:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak já toho vitamínů mám v sobě tuny. Když ovuluji tak 8 den cyklu, tak mam literární fázi 20 dni a někdy i 27 dni, když ovuluji při mesickach :grinning: to jsou věci teda....takže za to,že hned otehotnim nemůžu já, ale literární fáze a je to :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2014 v 10:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 větrák nepoužívám, není to zdraví a pak to odnesou hlasivky. A stejně je na nic.musel by běžet celý den.... Heh teď mi tu 2 léta dcera pije domácí kefir, sklebi se u toho a říká dobrej jefil :grinning: jelikož neumí R,tak ho vypustí a řekne místo něj l :grinning:
7. črc 2014 v 10:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 hihi..jinak u nas je už zataženo:D..takže vypínám větráky:D
7. črc 2014 v 10:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, udělala jsem ot a tt..a ot je zase pozitivní jako v pondělí, mam dotaz, včera a predevcerejskem jsme měli styk, je možné, ze bych otěhotněla, když mam ted znova požitívni ovu test?
7. črc 2014 v 11:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 určitou hladinu hormonu LH máme celý cyklus většinou, jen před ovu začne sílit a je kontrolní čárka stejně silná jako testovací, pokud je slabší, ovu test je brán za negativní :wink: a ta hladina v těle hodně lítá... nedělla bYch zatím žádné závěry :frowning2:, kor když místo MS bylo jen mírné špinění :frowning2:
7. črc 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tyy brďo, ty míváš ovulaci tak brzo jo? No slyšela jsem, že některé ji mají při MS....to je stejně zajímavé, že tělo každé ženské funguje úplně jinak :slight_smile: :grinning: člověk sbírá informace a ve finále jsou mu stejně na prd, protože jeho tělo to má jaksi nastaveno jinak :grinning:
7. črc 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek No snad se zadaří, ale už jsme se s přítelem domluvili, že po dovolené zajedeme do Ostravy do CARu a budeme to řešit tam. Nechci to řešit se svojí dr. , tm by mi nasadila nějakou další 3 měsíční kúru hormonů a ve finále by se třeba nezadařilo a stejně bychom v tom CARu skončili, Tak to budeme řešit na přímo s něma a uvidíme.
7. črc 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, vse je v poradku, miminko odpovida 5+5 coz odpovida podle ovulace. Miminko ma 2mm. Spineni jsem si udelala pravdepodobne stresem a nosenim male. Ma chuderka ted utrum. Dostala jsem utrogedtan na udrzeni a ascorutin na spineni. A na kontrolu jdu v pondeli v 10:15.
7. črc 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin super a co malá, co jí je?
7. črc 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jak budu na kompu, Poslu to:slight_smile:
7. črc 2014 ve 12:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok mala je s tatinkem doma. Je to nejaka chnisna viroza...tece ji z nosu, z oci, cela zahlenena a ta teplota. Pokud to neprejde do ctvrtka, tak zase na kontrolu.
ted jdu prepadnout lekarnu...to abych si na to vzala poradnou igelitku :slight_smile:
7. črc 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek standartne mam cca 30dc a 15-16dc mam ovu. Ale ted jsem uz 25dc a ovu nikde. Uz se mi to stejne stalo v dubnu... Ovu byla az 26dc a ten cylkus byl tehdy 39 dni. Takze delka luteralni faze je vzdy v norme :slight_smile:
7. črc 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak ať je brzo fit, beruška jedna :wink:, my měli naštěstí jen teploty dva dny a nic víc, ale stěžuje si na camprdíka :frowning2:, ale u čůrání ho to nebolí, červený ho nemá, na dotek je to o.k., ale nejde mu přetáhnout no a pokoždé když kňučí, tak ho má houpnuté, tak asi ho to tahá, asi budeme muset na stžení, já nechci :frowning2:
7. črc 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia a co je dnes nového u tebe? :wink:
@andrusinka Ahojky dovolenkářko :wink:, já bych na tchýňu prděla a užívala sijedna báseň :wink:... ta by mě nezastavila :grinning:, jinak jsem našla // na TT a ve čt jdu na k.o., tak sem napnutá jako kšandy :wink:, snad to bude v pohodě :slight_smile:
7. črc 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok snad jo, cestou domu jsem pokoupila leky a hned ji nadopovala a ted chrupka. Tak snad bude brzy lip. Na toho pindu vim, ze je i nejaka kura na pretahovani s nejakou spesl mastickou...rikala mi to kamaradka. Tak trebaby pomohlo. To pretahovani je na prd...jeden rika to a druhy zase tam to. My zas roztahujeme pipinu, aby nezarostla....kazde ma neco...
7. črc 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek