• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
Taďy to je:slight_smile:pozitivní?
7. črc 2014 ve 13:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, tgaké sem četla, že miminkám zarostli pipky :frowning2:, no nevím co je horší :frowning2:, snad to nějak zvládneme :wink:... je fajn, že chrupká :slight_smile:, hodně podložit hlavu a já dávám přes postýlku ještě mokrý ručník, aby měl vlhko u sebe :wink: a pomáhá to, naštěstí :wink:...
7. črc 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 žekla bych, že mu ještě chybí, aby byl pozitivní :frowning2:
7. črc 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2014 ve 13:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no vypada hodne silne....tak uvidis co zitra. Myslim, ze to bude brzy pozitivni a bude ovulka :wink:
7. črc 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok my uz spinkame ve velke postely, tak rucnik nejde...ale hlavu ma vysoko a kapky zabraly. Jj nejvic zarustaji kolem 3 a 4 roku...to se jim pry tvori nejaky hormon nebo co.
7. črc 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985
@lupinpupin jj, viděla bych to den před ovu, aspoŇ U MĚ TO TAK JE :slight_smile:...
7. črc 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin další ovulka, no, ale milovali jsme se o vikendu a zase budeme o víkendu, takže to zase prosvihnu :(
7. črc 2014 ve 14:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak tak :slight_smile:
7. črc 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 dneaka uz nestihate nez odjedes? A nebo spermoni vydrzi cekat na vajicko..uvidis.
7. črc 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin je v práci a prijedeme až v pátek :(a nemá moc toho :(
7. črc 2014 ve 14:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jo mívám. U dcery jsem otěhotněla při menstruaci. Takže ji mam při menstruaci a nebo hned po ní. Po týdnu začnu mít hlen a proto jsem nikdy nezpozorovala Plodnej, když bylo po ovulaci. Já když chci otěhotnět, tak na to skočím den před menstruaci a den po ní a vím, že se chytnu :grinning:
7. črc 2014 ve 14:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ahoj maminko:D..jak se daří?
7. črc 2014 ve 14:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ju super, já říkala, že by ti melu dat něco na udržení těhotenství. A dali,tak to bude dobrý. Hlavně že miminko roste a 2 mm to je kus mimina. Stres dělá hodně, drž se v klidu. Miminko má přednost. Kort v tvém případě.
7. črc 2014 ve 14:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já stahuju pindika a roztajhuji pupinku občas. Ale je fakt,že s tím pindikem to říkala doktorka od začátku a je do dobrý, zatáhnout jde skvěle. Ale je to boj, jak mu byde 5 tak.už nechce, ale tak 1 za 2 měsíce to po koupání udělám
7. črc 2014 ve 14:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 uvidis ve mě spermonici vydrží i 4 dny snad. Teda tak to bylo u posledního těhotenství :grinning: proto mě nesedí ten kluk, protože vím 100% ze v byl sex po menzes asi den a já 4 den po ní otěhotněla... Podle spermií by měla být holka a vypadá to na klucika :grinning:
7. črc 2014 ve 14:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 hej holka, ale ten můj nemá zas takovy vystrik,takže si nemyslím a navíc včera ráno a večer bylo milovaní..takže pokud ta čárka více zesíli,tak pak je ovulka..takže zase nic nebude a navíc mi vrta hlavou ten test ovu min. pondělí,taky to bylo tak trochu pozitivní..nevím..vše je divné takové:-/ a až v patek se sejdeme:-/
7. črc 2014 ve 14:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no trosku jsem si o to na udrzeni i rekla...rikala jsem dr. ze jsem to mela s malou a v Motole mi to na pohotovosti dali a tak se ptala jestli to chci taky, tak jsem rikala, ze radeji ano. Budu se snazit byt v klidu a hlavne uplne odbourat noseni vseho tezkeho a hlavne malou prestat chovat...sem tam se radi ponuchame, tak musime v sede...
7. črc 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to je skoda....ze to nemuzete pojistit. Tak treba nejaka mrska vydrzi :slight_smile:
7. črc 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, holky, nejsem schopná Vás zase dočíst.. Jsem tu jen na skok, protože Vám musím oznámit, že jsem tu AUTOŠKOLU dneska udělalaaaaaa... Vím, že to není nic asi zajimavého, ale juchuuu :grinning: :grinning: :grinning:

a abych neodbíhala od tématu, tak ovu nikde, podle testů.. :grinning: :grinning:
7. črc 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin no, nevím, uvidím zítra ve dvanáct, co bude delat test:slight_smile:..ale to asi nepošlu foto, pač záleží jaká budu wi-fina:-/..ted by byla prdel, kdybych v tom byla už:D
7. črc 2014 v 16:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, nevím, uvidím zítra ve dvanáct, co bude delat test:slight_smile:..ale to asi nepošlu foto, pač záleží jaká budu wi-fina:-/..ted by byla prdel, kdybych v tom byla už:D, když zase další pondělí je ovu test téměř pozitivní:D..ale zase by ovulka seděla po špinění to je 14dc dnes:slight_smile:
7. črc 2014 v 16:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, doktor měl dneska asi dovču, v každým případě čekárna prázdná a ordinace zavřená... no tak snad mi to výjde v pátek, holt teď na vodě nebude čas na přemýšlení a pak se snad už dozvím jak na tom jsem... jinak včera pěkný plodný hlen... ale furt mě bolí levý vaječník... a beďárů víc než v pubertě, tak to na vodě radši nebudeme zanedbávat kdyby náhodou ovulka byla..:slight_smile: dneska jsem 14 DC
7. črc 2014 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 superrr!!! Gratuluji!!!
7. črc 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 zase to by ti vysel aslon duch na tehu testu ne?
7. črc 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
takže asi takhle...
7. črc 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jek jen pekne tuleni na dovolene a dovezete si dovolenkoveho mrnouska :slight_smile:
@lefik02 no super, velka gratulace, to vis, ze je to zajimave. Jakakoli pozitivni zprava je vitana :grinning:
@lupinpupin nevim , když první ovu test byl 30.6. a je podobný s dnešní a máš 7.7.:-/...jsem celá divná:frowning2:
7. črc 2014 v 16:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@donia

děkují, děkujíííí a teď se jdu " opít " :slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek