• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lefik02 gratuluji k řidičáku:D...no, tak třeba se opozdila ovu..já mám dnes ovu test stejný jako toho 30.6.:frowning2:...a vůbec taky nevím co, to je:-/
7. črc 2014 v 16:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 koukam, ze ti zacinaji testy az 14 DC a jeste ve 23 hod. to uz je pozde. Ja treba jeden mesic mela pozitivni uz 13DC. To spis vypada, ze bud mas bohuzel anovulacni nebo jsi ji mela uz drive.
7. črc 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 holky, kam ty na carky chodis ? :grinning:
7. črc 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 hihi..no já jsem asi taky dle špinění 14dc:D
7. črc 2014 v 16:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia co, co?nechápu:frowning2:30.6. a dnes 7.7...a jsou stejné:frowning2:..bueee...já chci pomoct:frowning2:
7. črc 2014 v 16:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia nene, nevešlo se mi to všechno do foťáku, začala jsem 11DC, ale kolem 20.00 ten jeden 23.00 jsem dřív nemohla :slight_smile: a viděla bych to spíše na ten anovulační, takže super... :frowning2: včera jsem na sebe přítelovi práskla, že si dělám testy a že jsem asi mimoň... :frowning2:
7. črc 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok diky za optani, MS nikde, rano jsem vydrzela a netestla. No, ale volal mi manzel, ze mi koupi tt, tak jsem si mohla dovolit vypatlat jeden navic a testnout i ted odpoledne. Na to, ze je to po ca. hodine bez zachodu a hlavne naredene, jak je vedro, tak piju, tak druha carka pekna :sweat_smile: Se tesim na ranno na silnejsi.
7. črc 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 ja mam asi zavareny mozek, pisu nejak divne na preskacku :grinning: :grinning:
to melo byt - holka, kam ty na ty carky chodis.
To jako ze je mas, pak zase nemas, pak zase mas a tak, vis.
7. črc 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin super, ze je vse ok, tak na sebe davej pozor. :wink:
7. črc 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@lupinpupin
holky, kdyz jsme +/- par dni stejne, tak se optam, jestli to tak taky mate - uz tyden po ovu pozoruji, ze se na zachode nejak nemuzu furt docurat, nebo jak to nazvat. Proste sedim a furt trosku ucuravam, mam pocit, ze to neskonci. To jsem si prave rikala, ze to mozna vyslo, ze je to proste jinak. Tak jsem divna jen ja, nebo i vy? :grinning: :grinning:
7. črc 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no, to mi řekni ty:frowning2:..já vůbec nevím..nevím co si mám myslet..asi mám kouzelné pondělky:D
7. črc 2014 v 17:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 kazdopadne bych je delala ve stejny cas a od stejneho vyrobce, at do dokazes lepe porovnat
7. črc 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no, já jsem zase dělala od maxe..pač tamty co jsem dělala, jak byly slabé obě čárky ,tak měly splatnost do září..a navíc v pondělí jak jsem dělala ot, tak je taky od maxe i dnešní ot je od maxe..a minule jsem to sice dělala v sedm,a dnes ve 12,pač v šest jedu na slovensko,ale to by zase nemělo mít vliv:-/

maminko, řekni mi, co to tak může být?
7. črc 2014 v 17:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to jsem měla taky a trvá to pořád občas :grinning:
7. črc 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 a jak to vzal?
7. črc 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj jsem stastna jak blecha. Jak je mala nemocna, tak se valim sni a odpocivam. Vecer zavedu prvni podpurne tbletky a bjde dobre.
S tim curanim to tak nemam...spis me budi obcas cjrani v noci. A dnes treba jsem sla dopoledne asi 5x behem chvilky a fakt hodne.....ale to bylo spis nervozitou co bude.
7. črc 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no uvidíme no, kdyžtak si alespoň užijeme krásnou dovču a mrňousek bude později no... ale jsem ráda že jedeme alespoň se nebudu mít čas do pátku stresovat... snad už tam doktor v pátek bude, protože jestli ne tak budu moct až další pátek a bůhví jestli nepříjde ms.... otázka je jestli ovulka může přijít, jestli tam není ještě ta cysta. No dozvím se snad v pátek :slight_smile: jinak díky za držení palečků všem co na mě myslely
7. črc 2014 v 17:18  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (14. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 tak treba zmizela a ovulka probehne a podari se. Bylo by to moc fajn.
7. črc 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky jsem vam holky zapomnela napsat, ze muj pupik se uz trosku vyfouk...pokud teda zrovna nejsem prezrana tresnema :slight_smile:
7. črc 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin pani,,a jak je možné ,že se vyfoukl?:D
7. črc 2014 v 17:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no kéž by díky jsi hodná, spíš počítám s tou horší možností ať si nedělám zbytečné naděje a pak nejsem zklamaná, ale bylo by to hezké překvápko k mým narozkám :slight_smile: Ty na sebe a na mrňouska dávej pozor a já vaší silnou trojku snad budu brzy následovat.
7. črc 2014 v 17:28  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (14. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 jo to nevim...ale vim, ze to tu nekdo i psal, ze se nekomu pupik nafoukne na zacatku a pak trosku splaskne...
7. črc 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin aha, tak to jo..holka, za chvili jedu:frowning2:..přemýšlím zda ještě udělat ovu,anebo až zítra:D
7. črc 2014 v 17:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jee, tak to jsem rada, ze nejsem divna sama :grinning: za jak dlouho se ti to vylepsilo? si to nejak nevybavuji, ze bych to u deti mela
7. črc 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to sem psala ja :grinning:
jsem to nekde vycetla. tak ti sfouklo brzy.
7. črc 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska nejedu, jedu až zítra,:slight_smile:slovensko se zrušilo a jedu jen do polska:slight_smile:
7. črc 2014 v 17:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 taknmas rozhodnuto kdy delat testik. Muzes pekne v klidu zitra. Jeste, ze si nevyrazila driv...by ses musela vracet.
7. črc 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, zítra zase ve dvanact, jako dnes:slight_smile:..jsem ráda..pač mi fakt není dobře
7. črc 2014 v 17:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no aspon mi to tak pripada....nebo spis ja nemam nejak extra potrebu jist...tak je mozne ze i tim. Ale paktrba sezeru misku tresni a jsem jak koule.
7. črc 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek