• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@verik2 ty brdo:slight_smile:vy budete pocetna rodinka,a mas vse v pohode?
14. led 2014 v 10:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanishka1710 taky jsem mela na silvestra,a taky na ni cekam:slight_smile:
14. led 2014 v 11:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já chtěla vždy 3 děti :grinning: no zatím je,sice budu mít zřejmě rizikový,ale delohu mám drzak,u nás k potratům nedochází a porody musí vyvolávat.Takže z toho strach nemám,teď jen zjistit jak dlouho jsem těhotná,podle menzesu už 8 tt,ale normálně tak 5-6 nevím,teď fakt nevím kdy se to stalo.Ale do toho 4 tt je nejvíc potratů,pak už to klesá a do 13 tt budu mít díky myomu hlídání a budem se modlit,aby nerostl,jinak by mě museli operovat.Ale zatím stojí víc se dozvím 22 jdu zase na gyndu a už dostanu prukazku.
14. led 2014 v 11:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanishka1710 Uplne...jen jsem vysadila uz v kvetnu :frowning2:
14. led 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Preju hodne stesti, at je s doktorem dobra domluva, ja uz se tam taky tesim, snad do 3 mesicu to vyjde:slight_smile:
14. led 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to ti verim,ale uvidis vse bude v poho:slight_smile:jinak ja jsem taky z pocetne rodiny,ale 3 bych nedala,mAx . 2:slight_smile:
14. led 2014 v 11:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak i když moc nepíšu, tak poctivě pročítám Vaše příspěvky - gratuluju těm co se zadařilo a soucítím s těmi, kteří zatím nic. U mě samozřejmě také nic, ale už mě to ani nepřekvapuje. Skoro se s tim začínám smiřovat a přestávám to už víceméně řešit.
14. led 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga Nevzdavej!!!!Verim,ze nam to vyjde vsem....jak dlouho uz se snazite?
14. led 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Děkuju, ale řikám si, že těch nervu už bylo dost. Snažíme se od přelomu května června
14. led 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga to je to co mi štve,když si vezmeš fetacky a ty co děti nechtějí rodí furt a nemají problém a ty co by dítě brali jako dar z nebe,tak se nedaří...i když je možnost umělého oplodnění.Je to všechno nespravedlivé,ale jednou se třeba fakt zadari....uvidíš.
14. led 2014 ve 12:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no tak mě 2 asi nestačí a ještě 1 jsem si chtěla užít miminko a čekání...vždy jsem věděla,že se zadari na poprvé a teď jsem čekala a otehotnela v době,kdy jsem podle doktora byla neplodna....hormonální léčbu nemohl a ani nestačil dát.Ale zvládnu to,už jsem měla s holkou problémy v těhotenství,hubla a holka měla ve 38 tt 3150 což měla váhu krásnou,až se divili,tak uvidím jak teď.Ale miminka ve mé rostou krásně.Pata měl 3580 a to jsem rodila 39+4 :grinning: takže pohoda....
14. led 2014 ve 12:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 To máš naprostou pravdu, spoustu lidí to bere jako samozřejmost, ale opak je pravdou
14. led 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga Tak to jsme na tom stejne...ale ja stale doufam a vim,ze se to povede!!!
14. led 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Moc Ti to přeju. Kdy jdeš do toho CARu?
14. led 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Jop, mamka taky říkala, že se mnou a ségrou prozvracela snad celé těhotenství a třeba obě tety taky jen se sestřenkama, s bratranci nic, nijak zle jim nebylo :slight_smile: Taky se prý říká, že holčičky kradou maminkám krásu, že mají ženy problematičtější pleť mnohem víc než u chlapců :slight_smile:
14. led 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga já vím a i když jsem těhotná po 3 pokaždé to beru jako zázrak co za 10 lunarnich měsíců vznikne ze 2 buněk,které nejsou vidět...bych mohla půjčovat svoji delohu,je moc chytlava.
14. led 2014 ve 12:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n Já mám "příznaky" od doby, co jsme se začli snažit :slight_smile: za chvilku sepíšu deníček na "Jak si vsugerovat příznaky, ale nezcvoknout.." :grinning: :slight_smile: .... Né, tak uvidíš :slight_smile: Já se snažím pozorovat co nejmíň, ale ten týden před mrškou mi to stejně nedá :slight_smile: Já myslím, že se prcka dočkáme, až se uklidním úplně a nebudu na to tak myslet :slight_smile:
14. led 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra jj přesně u Pati jsem ji měla krásnou q u malý jak pubertak...akorát břicho jsem měla naopak u kluka jde do špičky,já ho měla kulatý a u holky šlo do špičky,prosté obráceně...ale chce to na to nemyslet a zadari se uvidíš.Až to nebudeš čekat,koukat na příznaky,já se ty 3 měsíce hlídala a teď jsem to hodila za hlavu a pak bum a bylo to....a to jsem si říkala teď to dostanu,pripravuju se na to,pak spineni,tak říkám sláva a ono se to nerozjelo,druhej den konec a pak bylo jasno...a naděje umírá jako poslední a pokud jste zdraví,tak třeba na to jen moc myslíte,to se občas stává....
14. led 2014 ve 12:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 vydrzela jsem a netestovala :grinning:

Jinak me poboliva pod risek jak pred mrchou, ale zatim nikde nic...musim to zatukat at to neprivolam.
Dneska jste teho teda napovidaly....to byla prace vas docist :slight_smile: Koukam, ze vsechny statecne cekame co bude a nebude :slight_smile:
14. led 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja take nestiham cist heh,jinak me boli na leve strane podbrisek,spise tahne,tak ja zase nevim ,pred menstruaci nemam zadne priznaky ani bolest prsou ani tlaky,jen prvni den ms myslim vzdycky,ze mi praskne podbrisek ,ale pak je to ok,..uz dvakrat jsem letelA na wc,pac su myslela,ze se to spustilo,ale je to jen slaby vytok,jinak uz mi hrabe:slight_smile:
14. led 2014 ve 13:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 my ted na to myslime furt,pac mame par dnu do mrchy:slight_smile:
14. led 2014 ve 13:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no já mám tlaky v podbřišku jak kdybych to měla dostat a nikde nic...zase mě láká test,ale nechce se mi do toho, že tam nic nenajdu :slight_smile:
14. led 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 je tys psala:slight_smile:nestiham cist:slight_smile:tak to je skvele,ze to takhle mas:slight_smile:ja bych tri nezvladla
14. led 2014 ve 13:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak ho zkus:slight_smile:ja bych do toho sla:slight_smile:ale nemam zadnej doma:slight_smile:
14. led 2014 ve 13:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no já jsem vše dočetla,ale nějak jsem zapomněla na co vše jsem chtěla reagovat :grinning:
My jsme jeli s manžou na výlet do Prahy,tak jsem tu dopoledne nebyla a odpoledne půjdeme s malou nějak na prochajdu...ale kam to nevím protože je tu ošklivo...ale musíme pokoupit nějaké jídlo,tak to nějak vezmem na jednou...
Až se teda vychrupká...
14. led 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já mám doma dva :slight_smile:
14. led 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak dneska jsem 10den od ovulky...to si myslím, že je ještě brzy....Chtěla bych vydržet jestli nedorazí mrcha ve čtvrtek,tak v pátek testovat...ale jestli to vydržím....to teda nevím :slight_smile:
14. led 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a sleduje některá čípek? Jak vypadá před MS a jak má vypadat když je to těhotenství? Já si ho běžně nahmatám,ale včera a dneska mám teda proglém tam vůbec dosáhnout...?
14. led 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to právě myslet nesmis...ovulka může bejt v podstatě kdy koliv,tak to vypyst z hlavy,vím o čem mluvím,...kamarádka se snažila 10 let,dlouhých let,pak ji doktor řekl,že je neplodna a za 2 měsíce cumela,ale fakt cumela na pozitivní test.
14. led 2014 ve 13:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 2 nebo 3 to už rozdíl není a já občas nevím ani o těch 2....jedna paní z vesnice tu má 8 děti!To už bych nechtěla.
14. led 2014 ve 13:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek