• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@danielka1985 pozitivní test je až když je čárka stejně silná či silnější. Pokud je slabší, tak je test negativni a Ovulku to neznaci. Trochu pozitivní neexistuje. Všechny testy co sem dáváš jsou negativní ještě musíš čekat.a na vystriku nezáleží, spermie své místo najdou vždy :grinning:
7. črc 2014 v 18:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak si to užívej to lenošení. Bordel počká, fakt nic nedělej, malou netahej, mohla by to pochopit...i když syn to chápe, dcera 2 roky jen obxas. Tak jde k tátovi. Ale teď to zase neřeším, porod mám za pár a mimco už v pohodě zachrání, kdybych rodila.tak to nehrotim, ale do 12 tt jsem ji taky netahala a muchlovaly jsme se v sede,, teda mě zase silene pálí zaha... Už mě to nebaví
7. črc 2014 v 18:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no, jsou to malé mršky potvorné:D..jdu si dát mekáč:D
7. črc 2014 v 18:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo a jinak, já jsem teda už nic dávat nebudu..a je to:slight_smile:
7. črc 2014 v 18:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já neučůrávám, ale mám furt vlhko tam dole :frowning2:, což je také na draka, běhám furt na záchod a jen si cvrknu, pač to je pouze výtok, co mě sejří a škádlí :grinning:
7. črc 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak vytok ja zase zatim nepozoruji. Takze jsem "ucuravaci" jen ja a Ivet :grinning:
7. črc 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no jenžš já ji dokud neuvidím srdíčko pořádně,tak jí to říkat nechci, že budeme mít miminko...i když si myslím, že to prostě ví když mi o tom pořád povídá. Ale prostě musí to tu chvilku nějak vydržet. Válení si užívám,ale už mě to nebaví...tři dny válení a bolí mě kde co. A jak jsem pořád v klidu,tak pozoruju každé píchnutí... :-/
7. črc 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak ji rekni, ze te boli zada, ze nemuses tahat nic tezkeho, to pochopi ne?
7. črc 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no já jí říkám,abych němela bolavé bříško...tak dá pokoj,ale prostě to pak zase zkusí...nikdy nebyla v chování nějak omezovaná,tak jí to teď připadá divné...však ona si zvykne. Nic jiného ji nezbyde, protože ji fakt nosit nehodlám.
7. črc 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, to uz je velka slecna, tak to pochopi. Pujde vubec ted do skolky?
7. črc 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj, jde do školky. V pátek byla naposledy v předškolce (tam chodila od 2,5let aby si zvykla).
7. črc 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin predskolka, to bylo neco soukromeho?
7. črc 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia říkám, trvá to občas do teď :grinning: Jsem 9tt.
7. črc 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hele co jsem nasla, to sedi presne na tebe
6. týden těhotenství: budoucí maminky
V 6. týdnu již část maminek pociťuje některé potíže, které s sebou těhotenství přináší, jako je např. bolest prsou, nevolnost, zvracení či změny nálad. Poměrně časté je v tomto období špinění či drobné krvácení. Zpravidla se nejedná o závažný příznak, přesto se v takovém případě vždy poraďte s lékařem.
7. črc 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 no super vyhlidky, diky :grinning: to mam jeste nekolik tydnu pred sebou
7. črc 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka a ani dnes nebyl ovu test pozitivni? no, nebo me napada, ze jsi ji treba nezachytila, ale tak jestli testujes denne, tak to by v tom byl cert, aby se neukazala :slight_smile:
7. črc 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak uz i ja (vice mene pasivni clen vasi skupinky) nasla // na testu. Tak snad to bude vsecko ok.
7. črc 2014 ve 23:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ani dnes nebyla :slight_smile: no promeskat jsem nemohla... Merim teplotu a je porad nizko. Uz se drzi 2 tydny porad na 36.5-36.6 takze ovu jeste nebyla... Budu testovat dokud neco nedorazi... At uz ovu nebo menzes :slight_smile:
7. črc 2014 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka určitě testuj dál, pěkně si na tu potvoru posviť :slight_smile: budu na tebe myslet :slight_smile:
8. črc 2014 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, chystáte se některá někam letos na dovču? My chceme jet na konci září a váháme nad destinací....byla jste některá třeba v Bulharsku na konci září? Je tam ještě teplo? :slight_smile:
8. črc 2014 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy, tak jak to dnes jde?
@donia těším se na foto testíku :wink:, já mám dnes au skoro dálnici :grinning:
@lupinpupin jak se cítíš beruško? odpočíváš? a jak vůbec takový odpočinek vypadá, když jsi malou sama doma a manža v práci?
8. črc 2014 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ahoj, já vyrážím už v pátek a už se moc těším. V Bulharsku jsem byla, ale v červenci, tak ti neporadím.
8. črc 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek V Bulharsku jsem nebyla ale v prvni pulce rijna jsme byli v turecku. Sice jsme zrovna chytli nestandartni vichrici s destem na zacatek ale jinak bylo prijemne polohasno- jasno cca 30 stupnu. Voda tepla ze jsem tam vydrzela klidne 2 hodiny a hlavne nebylo tak nesnesitelne vedro. Opravdu to bylo fajn.Jen mistni chodili ve svetri a na moje tilko se divali jako jestli jsem se nezblaznila :grinning:
8. črc 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ju dneska mi líp, včera tu byla konečně bouřka, já otevřený okno a koukala na blesky. Nádhera, slejvak, tak se ochladilo,neprselo a je příjemné. Ráno v 5 mlha, že by se dala krájet... A prej bouřky vyvolají porod :grinning: včera do něčeho uhodil blesk, viděla jsem jak letí k zemi a rána jak z děla a s malým to ani nehlo. On má snad bouřky taky rád :grinning:
8. črc 2014 v 08:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, jsem nejak vyklidnena :slight_smile: uz mi ani nevadi ze se ovulka couca, vubec me nezamrzela zprava ze se predevcirem kamaradce narodila holcicka. Asi se mi neco stalo... Asi jsem to napsala spatne, ale pei zprave ze se nekomu neco narodilo jsem byla sice moc rada a prala jsem jim to a na druhou stranu me pichlo u srdicka s pocitem ze se nam to treba nikdy nepovede :frowning2: a ted uz ten spatny pocit nemam :grinning: Ze by se ze me staval malinko optimista? :wink:
8. črc 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no ono je to statni organizace co ma ruzne krouzky pro deti od zhruba 1,5roku a pak maji ikonzultace s fyzioterapeutkou to je od narozeni a nam treba pomohla ohromne(mala ma nizke svalove napeti). No a pak maji krouzky pro starsi a i od 2,5 let pripravu na skolicku. Bylo to od 9 do 12. A rezim jak ve skolce. Prochazky, svacinka, hry, ucili se kde co...no klasicka skolka...ale jen na tri hodinky dopoledne.
8. črc 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ahojky, dekuji za optani. Je mi fajn, mrnousek dostal uz tri bobulky, tak bude fajn. Mala se zda o fous taky lepsi. Odpocivam...snazim se. Koukame s malou na pohadky a valime v posteli. Jak ji je spatne tak vcera spala pres den asi 4x a ted taky pospava, tak ja taky lezim. Tak odpocinek vcelku jde jak je z toho unavena.
8. črc 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka hlavu vzhuru!!! Optimisticke myslenky jsou lepsi :wink: co mas v hlave rozhoduje o vsem. Mrnojska se dockas a basta :wink:
8. črc 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ráno holky:slight_smile:jak se spinkalo?...a jakpak se všem těhulkám a netěhulkám vede?
8. črc 2014 v 09:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 hihi...taky by se mi z tvého bříška nechtělo:D
8. črc 2014 v 09:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek