Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
lupinpupin
8. črc 2014
@danielka1985 u nas noc katastrofa...mala do jedne porad kuckala, tak jsem nemohla zabrat....pak jsem kni zas asi 5x vstavala...takze jsem trosku mrtva...ted chrupka, tak nabiram silu.
danielka1985
8. črc 2014
@lupinpupin chudinka malá, i Ty😞..já byla mrtvá, jak mi bylo blbě..takže jsem byla uplně tuhá🙂..a pročpak si taky nejdeš lehnout?🙂
lupinpupin
8. črc 2014
@danielka1985 ležím u PC,ale teď neusnu...dáchnu si po obídku 🙂
teok
8. črc 2014
@lupinpupin a ptala ses dr. na ten výtok?
verik2
8. črc 2014
@lupinpupin a co žaludek u tebe? Dobry a nebo ti není zle? Mě teda nebylo jen u 1 tehu, 2 katastrofa. A 3 se to dalo, ale žaludek byl těžkej furt.... Včera mě bylo těžko i po kakau, ale přestala mě pálit zaha 😃 ale myslela jsem,že vrhnu? Hlavně fakt Odpočívej a ať je malá brzo fit a zdravá.
lupinpupin
8. črc 2014
@teok vzpomněla jsem si na to až včera večer....takže v pondělí 🙂....snad nezapomenu.
lupinpupin
8. črc 2014
@verik2 žaludek zatím dobré...u malé to nastalo zhruba až 8 nebo 9tt tak na 2-3 měsíce...to jsem jedla jen přesnídávky a ráno u postele piškoty. V lednu mi bylo zle hned a tak uvidím co mě bude čekat tentokrát.
Odpočívat se snažím...jak jsem psala, malá hodně spí jak je jí blbě,tak to jde...nevím jak to půjde až bude řádit.
lupinpupin
8. črc 2014
@teok za to tobě se to blíží...už jen 2x se vyspinkat a mrnouska uvidíš. kolikátý jdi dneska den? Já 5+6 a jestli správně počívám,tak ty 5+1?
danielka1985
8. črc 2014
@lupinpupin taky si po obědě dáchnu, než pojedu🙂
lupinpupin
8. črc 2014
@danielka1985 jj, od ovulky je tomůj takovej rytuál....málá jde spát, já zkouknu Pc, poklidím tady a jdu se natáhnout...pak kolikrát za mnou příjde a říká, maminko vstávej já jsem už vyspinkaná 🙂
teok
8. črc 2014
@lupinpupin jj, měla bych být 5+1, tak snad bude něco vidět 😉 a snad si aspoň já vzpomenu na ten výtok, ale dnes ťuk, ťuk to je lepší 😉, mě to zatím ani nepřijde, že už je 2x, ale ono to přijde zítra večer a pak budu ve čt nervní jako pes 😃...
lupinpupin
8. črc 2014
@teok ve čtvrtek budeš 5+3 a to určitě už uvidí zda je v děloze a taky nějakého pár milimetrového drobečka jako včera u mě. A pak si ještě počkáme na další kontrolu na srdíčko 😃
teok
8. črc 2014
@lupinpupin jeee, dnes jsem 4+6, takže ve čt budu 5+1 😉
verik2
8. črc 2014
@lupinpupin jj já vím. Mě děti taky hodně spinkaji, když jim není dobré. To Patrik Tudle 2 dny jen ležel a řádila jen Tynka.... Ta snědla svoje mysli a teď se pustila i do mé porce. To je jedlík.ale stejně mám dost, zase mi stačí malba jsem najedena. Tak je to dobry
andrusinka
8. črc 2014
Teok-Velikanska gratulace já jsem na tenhle měsíc zvědavá chlap mi odjíždí 18! S fotbalem na týden k mori a já to dostala ted 4! Tak jsem zvědavá na ovu ,prostě 18 Rano ho prepadnu a pak se dej ,,vůle bozi'😅 🙂
lupinpupin
8. črc 2014
@teok pockej...ja jsem dneska 5+6 a ovulku jsem mela 13.6. a ty si ji mela 18.6. ne? Tqk bys mela byt dneska 5+1?
teok
8. črc 2014
@lupinpupin kujva, se to neposlalo, ten MK je čím dál víc rozbutý 😞... co jsem zkoušela kalkulačku na pc, tak tam mi píšou, že sem 4+6, ale teď jsem zmatena, jsem 35DC a 20DPO 😉
andrusinka
8. črc 2014
@teok kdy myslis ze se vám to povedlo? Den po ovu nebo před?
teok
8. črc 2014
@andrusinka před, pač sex byl 17tého, 18tého už spal manžel u rodičů s mladým a já 19tého brzo ráno odjela na dovču, takže se museli chytiti z toho dnu před 😉...
andrusinka
8. črc 2014
@teok tak to jsem zvědavá jak dopadnou já🙂 kolikaty den mas ovu?
teok
8. črc 2014
@andrusinka 15DC ji mám pravidelnou, naštěstí 😉, ale šoupla se mi ms měsíc před, tak se mi i šoupla ovu, ale věřím tomu, že to tak mělo být a díky tomu teď máme krásně pozitivní test 😉, prostě sem tomu nevěřila, byla smířená, že to nevyjde a vyšlo 😃 a hlavně sem neměla milion příznaků jako každý měsíc 😃
danielka1985
8. črc 2014
@lupinpupin hihi, dobrý 🙂jinak před hodkou přijel a bylo znásilňování, hihi
lupinpupin
8. črc 2014
@danielka1985 chi chi, jsem zvedava na tvuj dnesni testik.
andrusinka
8. črc 2014
@teok no jo mám od 15-17 DC ovu jak kdy to znamená 4.7 jsem to dostala tak 19-22ovu a chlap? 18 mizí smůla co?
lupinpupin
8. črc 2014
@teok tak jestli jsi 20DPO tak to sedi 4+6. 20dpo+co se pocita 14dni predtim...tak to je 4+6 zitra budes koncit 5tt. 😉
teok
8. črc 2014
@andrusinka hele, nech být, oni si počkají a třeba budeš překvapená další měsíc 🙂
@lupinpupin n, už sem si připadalo jako blázen 😃, to sem ráda, že to mám dobže a snad bude i něco vidět 🙂
mikracek
8. črc 2014
Holky, já mám pocit, že je už je tady více těhulek než snažilek, že? 🙂 jen tak dál, jen tak dál....ať ty snažilky tady vyprázdníme a těhulky zaplníme 🙂
@lenkasaf Jéé, ty se máš 🙂 závidím 🙂
@verunka_korunka tyy jo, tak to si dovedu živě představit, místní to asi berou tak, že pokud je méně jak 35°C, nastává zima a tudíž svetry na sebe 😃 my byli v Turecku předloni začátkem září, no hyc tam byl šílený, a moře taky teplé.....budu se spíš snažit, ať letíme ještě v to září, ať máme jistotu tepla 🙂
lefik02
8. črc 2014
@lupinpupin to, že si dělám testy v pohodě, ale ten zbytek ani nevím... :-| 🙂
mikracek
8. črc 2014
@lefik02 ahojky, tak ulovila jsi nakonec ovulku?
lefik02
8. črc 2014
@mikracek dávala jsem tu včera testy a podle všeho to vypadá, že ne... 😞 jako testím dál, ale nevím no... asi to ještě zkusím do konce tohoto týdne a pak se na to vyprdnu... 🙂