• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@danielka1985 u nas noc katastrofa...mala do jedne porad kuckala, tak jsem nemohla zabrat....pak jsem kni zas asi 5x vstavala...takze jsem trosku mrtva...ted chrupka, tak nabiram silu.
8. črc 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin chudinka malá, i Ty:frowning2:..já byla mrtvá, jak mi bylo blbě..takže jsem byla uplně tuhá:slight_smile:..a pročpak si taky nejdeš lehnout?:slight_smile:
8. črc 2014 v 09:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ležím u PC,ale teď neusnu...dáchnu si po obídku :slight_smile:
8. črc 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a ptala ses dr. na ten výtok?
8. črc 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a co žaludek u tebe? Dobry a nebo ti není zle? Mě teda nebylo jen u 1 tehu, 2 katastrofa. A 3 se to dalo, ale žaludek byl těžkej furt.... Včera mě bylo těžko i po kakau, ale přestala mě pálit zaha :grinning: ale myslela jsem,že vrhnu? Hlavně fakt Odpočívej a ať je malá brzo fit a zdravá.
8. črc 2014 v 09:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok vzpomněla jsem si na to až včera večer....takže v pondělí :slight_smile:....snad nezapomenu.
8. črc 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 žaludek zatím dobré...u malé to nastalo zhruba až 8 nebo 9tt tak na 2-3 měsíce...to jsem jedla jen přesnídávky a ráno u postele piškoty. V lednu mi bylo zle hned a tak uvidím co mě bude čekat tentokrát.
Odpočívat se snažím...jak jsem psala, malá hodně spí jak je jí blbě,tak to jde...nevím jak to půjde až bude řádit.
8. črc 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok za to tobě se to blíží...už jen 2x se vyspinkat a mrnouska uvidíš. kolikátý jdi dneska den? Já 5+6 a jestli správně počívám,tak ty 5+1?
8. črc 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin taky si po obědě dáchnu, než pojedu:slight_smile:
8. črc 2014 v 09:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj, od ovulky je tomůj takovej rytuál....málá jde spát, já zkouknu Pc, poklidím tady a jdu se natáhnout...pak kolikrát za mnou příjde a říká, maminko vstávej já jsem už vyspinkaná :slight_smile:
8. črc 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, měla bych být 5+1, tak snad bude něco vidět :wink: a snad si aspoň já vzpomenu na ten výtok, ale dnes ťuk, ťuk to je lepší :wink:, mě to zatím ani nepřijde, že už je 2x, ale ono to přijde zítra večer a pak budu ve čt nervní jako pes :grinning:...
8. črc 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ve čtvrtek budeš 5+3 a to určitě už uvidí zda je v děloze a taky nějakého pár milimetrového drobečka jako včera u mě. A pak si ještě počkáme na další kontrolu na srdíčko :grinning:
8. črc 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jeee, dnes jsem 4+6, takže ve čt budu 5+1 :wink:
8. črc 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj já vím. Mě děti taky hodně spinkaji, když jim není dobré. To Patrik Tudle 2 dny jen ležel a řádila jen Tynka.... Ta snědla svoje mysli a teď se pustila i do mé porce. To je jedlík.ale stejně mám dost, zase mi stačí malba jsem najedena. Tak je to dobry
8. črc 2014 v 10:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teok-Velikanska gratulace já jsem na tenhle měsíc zvědavá chlap mi odjíždí 18! S fotbalem na týden k mori a já to dostala ted 4! Tak jsem zvědavá na ovu ,prostě 18 Rano ho prepadnu a pak se dej ,,vůle bozi'':slight_smile: :slight_smile:
8. črc 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teok pockej...ja jsem dneska 5+6 a ovulku jsem mela 13.6. a ty si ji mela 18.6. ne? Tqk bys mela byt dneska 5+1?
8. črc 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin kujva, se to neposlalo, ten MK je čím dál víc rozbutý :frowning2:... co jsem zkoušela kalkulačku na pc, tak tam mi píšou, že sem 4+6, ale teď jsem zmatena, jsem 35DC a 20DPO :wink:
8. črc 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok kdy myslis ze se vám to povedlo? Den po ovu nebo před?
8. črc 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka před, pač sex byl 17tého, 18tého už spal manžel u rodičů s mladým a já 19tého brzo ráno odjela na dovču, takže se museli chytiti z toho dnu před :wink:...
8. črc 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok tak to jsem zvědavá jak dopadnou já:slight_smile: kolikaty den mas ovu?
8. črc 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka 15DC ji mám pravidelnou, naštěstí :wink:, ale šoupla se mi ms měsíc před, tak se mi i šoupla ovu, ale věřím tomu, že to tak mělo být a díky tomu teď máme krásně pozitivní test :wink:, prostě sem tomu nevěřila, byla smířená, že to nevyjde a vyšlo :grinning: a hlavně sem neměla milion příznaků jako každý měsíc :grinning:
8. črc 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hihi, dobrý :slight_smile:jinak před hodkou přijel a bylo znásilňování, hihi
8. črc 2014 v 11:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 chi chi, jsem zvedava na tvuj dnesni testik.
8. črc 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no jo mám od 15-17 DC ovu jak kdy to znamená 4.7 jsem to dostala tak 19-22ovu a chlap? 18 mizí smůla co?
8. črc 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak jestli jsi 20DPO tak to sedi 4+6. 20dpo+co se pocita 14dni predtim...tak to je 4+6 zitra budes koncit 5tt. :wink:
8. črc 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka hele, nech být, oni si počkají a třeba budeš překvapená další měsíc :slight_smile:
@lupinpupin n, už sem si připadalo jako blázen :grinning:, to sem ráda, že to mám dobže a snad bude i něco vidět :slight_smile:
8. črc 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám pocit, že je už je tady více těhulek než snažilek, že? :slight_smile: jen tak dál, jen tak dál....ať ty snažilky tady vyprázdníme a těhulky zaplníme :slight_smile:
@lenkasaf Jéé, ty se máš :slight_smile: závidím :slight_smile:
@verunka_korunka tyy jo, tak to si dovedu živě představit, místní to asi berou tak, že pokud je méně jak 35°C, nastává zima a tudíž svetry na sebe :grinning: my byli v Turecku předloni začátkem září, no hyc tam byl šílený, a moře taky teplé.....budu se spíš snažit, ať letíme ještě v to září, ať máme jistotu tepla :slight_smile:
8. črc 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to, že si dělám testy v pohodě, ale ten zbytek ani nevím... :unamused: :slight_smile:
8. črc 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 ahojky, tak ulovila jsi nakonec ovulku?
8. črc 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek dávala jsem tu včera testy a podle všeho to vypadá, že ne... :frowning2: jako testím dál, ale nevím no... asi to ještě zkusím do konce tohoto týdne a pak se na to vyprdnu... :slight_smile:
8. črc 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek