• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@lupinpupin to ja taky, za chvíli půjdu domů a testnu :slight_smile:
8. črc 2014 v 11:55  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, som tu nova, rada by som sa ku vam pridala. :slight_smile: Od zari 2013 sme nechali volny prubeh snazenicku, ale nic sa nedialo. Vyrazila som teda ku dr. a zacala som brat clostil tento mesiac (aj prve mimi bolo za pomoci clostilu, snazili sme sa 6mes). Vraj bez liekov u mna neprebiaha ovu. NIKDY. :pensive: Takze startujeme prve kolko s liekmi a 11kolo od zaciatku snazenia. Pijem kontryhel do polky cyklu, potom od polky bude utrogestan a papam kys. listovu.

Vsetkym tehulkam velka gratulace a nam snazilkam (cerstvym i stalym) prajem vela trpezlivosti a skore // na tt. :wink:
8. črc 2014 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teok určitě uvidí kde se mrňous nachází. Možná základ embrijka a na srdíčko si ještě počkáš...to se vytvoří až v šestém týdnu.
8. črc 2014 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 on to musí trošku přebrat po chlapském... :wink:
Já když jsem včera říkala manžovi co mi říkala doktorka,tak se mě ptal zpátky na milion věcí...mě to přišlo samozřejmé a on nevěděl pomalu o čem mluvím :wink:
8. črc 2014 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 tak testuj...jsem nedočkavá
8. črc 2014 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1sis Ahojky, vítám tě a přeju ti,aby si brzy našla // na tt :wink:
8. črc 2014 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Stačí, když jsme na to vlitli dnes? :slight_smile:pac pak se uvidíme až v pátek :(
8. črc 2014 ve 12:27  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@lupinpupin Dakujem. Vidim, ze ty uz si tehulka. Gratulujem! Ako dlho ste sa snazili?
8. črc 2014 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 juchůůůů ovulace. No konečně víš na čem jsi. Myslím, že si mršky můžou pěkně počkat na zítřejší vajíčko :wink:
8. črc 2014 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1sis díky za gratulaci. No my jsme se začali snažit v prosinci, to nic v lednu jsem otěhotněla a čekala dvojčátka. V únoru jsem potratila a pak jsme se začli snažit v květnu, to nic a v červnu nám to zase vyšlo. Naštěstí žádné dlouhé snažení,ale příroda nám to v tom únoru nepřála.
8. črc 2014 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin no, dik, ještě ho znasilnim nez pojedu :slight_smile:myslíš, ze to vyjde? Zítra radsi zase testnu :slight_smile:
8. črc 2014 ve 12:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Jejda, tak to mi je luto, som nevedela, ze mas takuto zlu skusenost. Drzim palceky, aby to teraz bolo vsetko v poriadku! :slight_smile:
8. črc 2014 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 až ho znásilníš,tak hlavně zůstaň nějakou dobu ležet a hned se nekoupej :wink:. To jestli to vyjde ti bohužel neumím říct,ale držím moc palce,aby vyšlo když si ulovila tak pěkně ovulku :wink:
8. črc 2014 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1sis no jo, to se nedá nic dělat...prodělala jsem těžký pásový opar a tak asi ve mě nějakej vir zůstal a miminka se pak přestala vyvýjet....nenadělám nic. Chvilku jsme si počkali a těď už prcka z těla do porodu nepustím. V neděli jsem sice trošku pošpinila tak jsem včera mazala k dr. dostala ascorutin proti krvácení a utrogestan na udržení. Teď se těším na srdíčko a bude to určitě už tentokrát v pořádku. Věřím v to :wink:
8. črc 2014 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin no, já nikdy se nechodím po sexu koupat:D..a navíc dnes bylo leženíčko na mě, a po jeho vyvrcholení, ještě byla tak ve mně 5 min.pač jsme se ještě tulili:slight_smile:a pak jsem vstávala až za půl hodky,pač jsem musela do banky:slight_smile:
8. črc 2014 ve 12:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 no tak to se tam určitě nějaká mrška dostala a počká si na vajíčko :wink:
8. črc 2014 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 no ovulka se blíží, spermie vydrží 2 dny, tak by to mohlo vyjít.... Uvidis no.já teda hned po sexu na koníčka vstanu a beham a stejně otehotnim :grinning: jsem asi exot.no u tebe by se chytnout mohlo, když byl nahoře... Snad měl dobrej vystrik :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2014 ve 13:00  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 haha..on ale moc vystrik nemá:D...ale před 11 lety asi měl, když splodil kluka:D..no , uvidí se..zítra testnu zase ovu:slight_smile:dodělám ten zbytek:slight_smile:..no snad ty jeho malé mršky u mě vydrží:D..ale pokud budou liné jako on, tak nevím,nevím:D..je totiž aktivní jen když chce:D
8. črc 2014 ve 13:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda to je něco,stejně je vedro, při pohybu mě bolí třísla a podbrisko, no zítra jdu na gyndu, tak mu tovreknu, ale hořčík do sebe už cpát nebudu, pak mám šílený porody.... Radci budu trpět. Dá se to vydržet a po porodu by se to mělo srovnat. Ty jo klidně za měsíc tu může malej bejt. To je hrozný jak to letí. Sakra zastavte ten čas někdo kruci, ať si užiju kopance....ale včerejší bouřku malej prospal. A když skončila, tak se ozyval... Což bylo asi tulenim... Ovšem manžel si dává pozor, se asi boji aby spermie nevyvolali porod :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2014 ve 13:04  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin to jako už tam čekají od půl jedenácté jo?:D..hihi
8. črc 2014 ve 13:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 no tak to je možná tím.manžel je moc akční a tak i jeho spermie ve mě vydrží 4 dny, až jsem sama cumela ale 2 dny udávají minimum :slight_smile: tak třeba budou chtít bejt aktivní :wink: a holky čekají... I když u mě naposled čekal 1 klucik... Bych se nedivila, kdyby z toho byla ještě holčička :grinning: do 7 tt se to dozvím, přenášet mě 109% nenechajiba navíc tydle vedra, budu rodit radci dřív.38 tt na porod stačí.
8. črc 2014 ve 13:07  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 testni zítra a když už bude slabá,tak netestuj...schovej testy na očekávanou MS....by ti mohly pak testy našeptat... :wink:
Tak jen ať pěkně čekají mršky malé.
8. črc 2014 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka Ahoj, tak to jsme na tom stejně, já to taky dostala taky 4.7. a ovu mám tak většinou 18DC. To se budeme vracet z dovolené, takže to taky nevidím tento měsíc.
8. črc 2014 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 tak yjsem se těšila na nějakou spršku...všude zataženo a ono ani nekáplo... Jj letí to strašně rychle...tosnad není ani možné.
8. črc 2014 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 no , uvidíme..a neva, když si ji večer propláchnu ve vnitř..?nebo to dělat nemám?dělám tu kvůli vedru,abych neměla kvasinky pak:-/
8. črc 2014 ve 13:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jj..schovám je..jen jsem zvědavá, jak zítra bude ot vypadat:D
8. črc 2014 ve 13:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 jo a já jsem se narodila o 8 týdnu dřív:slight_smile:a jsem zdravá a největší z rodiny:D
8. črc 2014 ve 13:13  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 no super, kéžby se mi taky takhle pěkně ukázala, mrška jedna se pořád schovává :slight_smile:
8. črc 2014 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 nic nevyplachuj! A nevyplachovala bych vůbec. Omej se intim mejdlem zvenku a to stačí...to prostředí je tam potřeba...
8. črc 2014 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 to je největší blbost, proplachovat se zevnitř :frowning2:, kdo ti to poradil proboha? si akorát ublížíš než pomůžeš :frowning2:
8. črc 2014 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek