• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@danielka1985 já teda nevím, ale pokud se jedná po sexu, tak já to dělám tak, že si chvilku ležím pohodička, pak si skočím na wc, jen se vyčůrat a potom si zas hned lehnout. Nesprchuji se potom. :slight_smile: :slight_smile: jenom vlhčené ubrousky :slight_smile:
8. črc 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok když máš kvasinky..se používá pumpa taková..a je to hygienické..obnovuje to mikroflóru vevnitř..se zeptej gyndaře..mě to doporučil, jelikož v létě mám furt výtoky, jelikož se mi zapařuje a tvoří se kvasinky,tak abych furt nelítala na gyndu pro čípky ,tak ji používám..
@lefik02 ona se objeví:slight_smile:neboj, budu držet palečky:slight_smile:
@lupinpupin ok, jen se ptám..jelikož jsem náchylná na výtoky a gyndař mi doporučil koupit takovou tu pumpu, aby nemusela furt běhat na gyndu pro čípky
8. črc 2014 ve 13:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 já jsem ani ted nešla na wc radši..ale bojím se, že to nevyjde zase:-/..jinak ted tu chriní vedle mě, pač je po 24tce..a přijel v půl desáté:D
8. črc 2014 ve 13:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak určo se objeví, ale tenhle měsíc už asi ne :slight_smile: dávám jí příležitost do konce týdne.. :grinning:
8. črc 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 budu držet pestičky a doufat, že to vyjde :slight_smile: :slight_smile:
8. črc 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 nikdy jsem jako o častým vyplachování neslyšela....vím, že je na to speciální roztok právě proti mykozám,ale zbytečně bych to nedělala...potřebuješ tam mít to svoje, příznivé prostředí pro mrňousky... Teď na záchod klidně jdi...mrňouskové se už schovali tam dozadu... :wink:
8. črc 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak ještě to nevzdávej :slight_smile: a ostatní cykly jsi měla ovulaci normálně?
8. črc 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek však ještě chvilku počkám :slight_smile: no když se testím tento měsíc poprvé, tak na rovinu řeknu, že nevím :slight_smile: minulý měsíc si myslím, že jsem ji měla kolem 21DC +- :slight_smile: protože jsem měla i ten průhledný vod. hlen, ale tento měsíc vůbec. Spíš jsem v průběhu už 2x špinila... Sice nic zásadního, ale lehce... :unamused: :slight_smile:
8. črc 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin často si to nevyplachuji, jen v lété, či když zjistím, že mám výtok..jinak ne...já už byla asi hodinu po milování,pač jsem to nemohla vydržet..jinak asi dnes další kolo nebude..leží tady vedle mě a je tuhej:D...no, ted si počkám ještě 13dní ,jsem po špinění 15dc:-/...jo a ráno jsem nesnesla kávu:-/..tak jsem si ji znová nedávala:-/
8. črc 2014 ve 13:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 aha :slight_smile: tak pokud by se náhodou nezadařilo tento měsíc, tak příští měsíc už to určo vychytáš :slight_smile: no a nebo nestresovat a sexovat obden, a není boha, aby se něco neujalo :wink:
8. črc 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 přesně, nevzdávej, a navíc třeba ještě ovulku ulovíš, třeba ji budeš mit těsně před nebo po ms..anebo během ms..uvidíš..já jsem mývala taky ovulku během ms,ale to bylo pár měsíců po vysazení HA:-/
8. črc 2014 ve 13:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to bude stačit uvidíš...se ndivím, že je po24hodinách v práci mrtvej...já bych byla taky :slight_smile:
8. črc 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, včera ráno vstával v půl čtvrte ,dnes přiel v půl desáté, z toho spal jen 3 hod...tj.dele než 24 h...takže třeba jeho spermijky jsou taky mimo:slight_smile: a navíc znásilnování bylo i v neděli ..takže nevím:slight_smile:)
8. črc 2014 ve 13:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 dneska máš úterý....to stihli pěkně dozrát :wink: Jestli bude ovu zítra,tak je šance velká....
8. črc 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no však v pohodě, bude to jen další měsíc na víc :slight_smile: no já se stresovala tou autoškolou, ale teď je za mnou, tak mám klídeček a snad to příští měsíc výjde :slight_smile: nebo další měsíc, nebo další :slight_smile:

@danielka1985 během MS snad nééé, nestraš :slight_smile:

holky, jak dlouho se Vám vybarvuje test v případě ovulky? :slight_smile:
8. črc 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ok..vsadíme se?:D
8. črc 2014 ve 14:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 ale to přeci nevadí:slight_smile:..no, jinak ohledně ovu sílení ti já bohužel neřeknu, pač já to měla divné:-/
8. črc 2014 ve 14:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 myslis po kolika minutach? To nevim ja pocurala, nechala 10minut vedle v mistnosti a pak sla juknout na vysledek.
8. črc 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, přesně tak :slight_smile: já vím, že je napsáno 10 min, tak mě to jen tak napadlo :slight_smile: tak a další test nalepen v sešítku a přijde mi, že žádná změna :angry: :grinning:
8. črc 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 nevsadim...tohle nijak neovlivnim :wink:
8. črc 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 ten pozitivni kdyz jsem pocurala...pak uklidila nacinicko umila ruce a odnesla do pokoje, tak tam vetsinou byl naznak carky...jindy jsem nic nejak extra nevidela.
8. črc 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin skoda..:slight_smile:

@lefik02 držím palečky,at do pátku se tam objeví..silná čárka:slight_smile:
8. črc 2014 ve 14:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase budu spamovat... :astonished: :sunglasses:
8. črc 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 třeba ovulka bude zítra:slight_smile:
8. črc 2014 v 15:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no mě se vybarví do 3 minut :slight_smile:
8. črc 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kolikátý DPO asi tak probíhá uhnízdění, pokud se zadařilo? Vím, že to má každá individuálně, ale jaký je přibližný průměr? To víte, mám 8DPO a už se zase blíží ta nedočkavost, která doteď nebyla :grinning:
8. črc 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak co znasilnilas ho jeste?
8. črc 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek rika se od 6-12 dpo.... tak vem prumer...9dpo :wink: ale presne jak pises...nekdo hnizdi 5dpo a nekdo az 11dpo a kazde tehu taky jine...
8. črc 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok hod sem dnesni dalnice :grinning: Ja rano testila, taky pekne, tak to nafotim a vlozim. Ted to necham asi na ctvrtek, budu se ob den kochat jak sili :grinning:
K dr. kdybych sla tu pristi stredu, tak budu 5+5 nebo jak to je vlastne? V patek 6.6. jsem mela MS.
8. črc 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnesni ranni testik
8. črc 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek