• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@donia no super!!! já také udělám svůj poslední test ve čt a prdím na to :slight_smile:, krásně sílí :wink:, jsme prostě šikovné holky :grinning:... a teď se jen modlit, aby byl jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
8. črc 2014 v 18:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia gratuluji :slight_smile:
8. črc 2014 v 18:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja nepsala, ze bude muj posledni :grinning: Budu testovat co mi testy budou stacit :grinning: :grinning:
Jako jeden plod myslis?
8. črc 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 dekuju, to vis, uz jsem taky byla na vazkach jestli se vubec dockam. Tobe drzim palecky, ale casu mas spoustu, to vyjde, neboj :dizzy_face:
8. črc 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a dockala ses, ja jsem taky na vazkach, jinak kamoska mi nasadila brouka do hlavy, ze možná tohle ovu neni, tak uvidím dle zítřejšího testu:(,a navíc jsme se znásilňovali jen dnes, tak snad jeho mrsky vydrží :slight_smile:
8. črc 2014 v 18:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no jasan, třeba budou dvojčátka :grinning:
8. črc 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,posilam pozdrav z Recka...copak mezi nami noveho???
8. črc 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice ja mam mega pozitivní ovu:slight_smile:asi už po druhé :slight_smile:
8. črc 2014 v 18:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. črc 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Supeeeeer,tak hura na nej :wink:
8. črc 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no, už na me hupsnul dneska:slight_smile:tak snad to stačilo, pac se uvidíme až v pátek :(
8. črc 2014 v 18:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Jee, jak tam je? Tak jsem jeste nebyla, taky bych se tam nekdy rada podivala.
Ze vy chcete jeste jedno? :grinning: Nejdriv Egypt a mimi a ted Recko, tak co pak :grinning: :grinning:
8. črc 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Je tu uzasne :wink: jsme tu uz po x-te :slight_smile:
8. črc 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak to se pak tesim na nejakou fotecku. My tenkrat hledali piscitou plaz kvuli detem a to byl problem .-( Ale kvuli pamatkam a jidlu bych tam rada zavitala.
8. črc 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska 26DC teplota stale 36.5 a zase OT negativni a mam uz 2 dny bily vytok tak to na ovu nevypada...
8. črc 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to nevadí...oni vydržej. A proč by to neměla být ovulka? Test je snad jasnej ne? Nevidím důvod proč by neměla bejt :wink:
8. črc 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia podle MS jsi dnes 4+4, tak ano, příští středu bys měla být 5+5. a jestli si měla ovulku cca 14DC,tak by i mrňous měl být tak velký. Uvidíš kde bude,ale na srdíčko bude ještě brzy...
8. črc 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka třebaještě dorazí....
8. črc 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ona přece mohla být ovulka i min. víkend,dle testu z min. pondělí:-/..anebo ovu test reaguje i na srůsty ve vaječníkach prej:-/
8. črc 2014 ve 20:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 pokud by byla minulej víkend,to je možné....to může být ale i zítra...a jestli reaguje na srůsty...to nevím...připadá mi to divné...
8. črc 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 teď jsem to zkoušela někde najít na netu a fakt jsem nenašla ani zmíňku o tom, že by srůsty měly vliv na pozitivní ovu test...buď v klidu. Ovu je :wink:
8. črc 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin uvidime zitra:slight_smile:
8. črc 2014 ve 20:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin tak jak se citis? Dnes mi prislo, ze je vytok slabsi, coz bylo fajn, ale zase me boli bricho a pali zaha, to bude noc :grinning: :sunglasses: :angry:
8. črc 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Já se cítím fajn, občas cítím břicho,ale dobrý, žádné špinění nic, výtok taky ne. Za chvilku dám sprchu a zavedu miminku další dvě globulky. :slight_smile:. Malá zase začala hekat....to bude taky noc...lehne, usne a pak heká....chudáka dráždí rýma :-/
8. črc 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jooo, to zna.. nam pomahal vyvar z cibule a oslazene medem, ten ho krasne zahlenel do par dni a bylo lip hned :wink:
8. črc 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já jí rozmačkávám cibulu a dávám k hlavě na rýmu...to se jí pak pěkně dýchá a ráno hodně vysmrká a nebo odsaju pěkné nudláky... Ale smrad tam má pak jak ve vopičárně :slight_smile:
8. črc 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to verim :grinning:
8. črc 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin já bych taky nevyplachovala, narušis tam pH a to kW pro kvasinky....já se nevyplachuji mám je občas jen v těhotenství. Ale teď už se pěkně dlouho neobjevili. Uvidím zachvili budou dělat kultivaci :grinning:
8. črc 2014 ve 21:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak zase sprchlo, ochladilo se a je krásně. Konečně je mi fajn. Podbrisko neboli z bamozeni, ale bolí už normálně, děloha pracuje, ale naštěstí netvrdne tolik, tak snad ještě měsíc vydržím :grinning:
8. črc 2014 ve 22:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek