• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@senoritapetra týýý jo, ty už jsi teda 12tt? to to letí... já dneska končím 7tt podle MS, podle ovulace a UTZ končím 6tt
9. črc 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra je super, že si vše měla v pořádku a určitě si dostala i nějakou pěknou fotečku mrňouska co?
9. črc 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 mám zkušenost ze svého okolí, že výsledky vyšly negativní a žena cukrovku přesto měla (měla to tak u obou těhotenství - orvní dítě se narodilo v 34. tt - po té co ji 6 týdnů drželi vleže, aby neporodila dřív. U druhého to již věděli a šla na testy později znova, kde se již cukrovka prokázala. Za mě lepší držet dietu - nikomu to neuškodí :slight_smile: než cukr přijímat a miminko ohrozit. Ale jak píšeš, je to Tvá volba, kterou děláš za vás oba. Jako jich budeš v budoucnu za oba dělat ještě mnoho.
9. črc 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 náš názor si věděla když už si se ptala na to poprvé...tak si asi nemohla čekat jiné odpovědi. Myslím si, že nic nedramatizujeme...jen si uvědomujeme riziko. Fakt mi to nic neudělá si nechat vzít krev, vypít glukozu a zase krev....jen se ujistím, že je doopravdy vše v pořádku.
9. črc 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lupinpupin Jasně, fotky mám v albu :slight_smile: Dneska bylo otočené nosánkem dolů, řádilo jak splašené :slight_smile: Jinak já už jsem ve 13tt (12+4) :slight_smile:
9. črc 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 děkuju moc...
9. črc 2014 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ok, zkusím ,ale až kolem sedmé :slight_smile:
9. črc 2014 ve 13:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak to jsem zvědavá co z toho zase vyleze :grinning:
9. črc 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra tak to jdu juknout :slight_smile:
9. črc 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to jsem taky zvědavá, bojim se, ze neco se mnou je:(
9. črc 2014 ve 13:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tě včera vylekala ta kamarádka co? Neboj nebude...zítra bude testík slábnout. Je to ovulka. A nebo vydrží na těhu testu najdeš už konečně ty // :wink:
9. črc 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a jak ti dnes je? mě břicho nebolí, ale za to je zase výtok :grinning:, tak nevím co je lepší :grinning: a hlavně mívám už návaly tepla :frowning2:, ty mi chyběli :grinning: a to je dnes pod mrakem a celkem přijatelně :grinning:... a také občas pálí žáha, ale zatím pohoda jazz :grinning:
9. črc 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok dnes je fajn....nic neboli, vytok mam, ale myslim ze je to spis tim jak zavadim bobulky... Rano kdyz jsem vstavala k male, tak se mi udelalo trosku soufl, ale hned zas dobry :slight_smile:.
ja jak se tesis na zitrek?
9. črc 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já si to moc nepřipouštím ještě, věřím, že budu protivná jako pes jak budu nervní :frowning2:, no to dopoledne bude zítra dlouhé :frowning2:... v pátek máme jít na fesťák a já furt bojuji zda jít bo ne, jak by ses rozhodla ty?
9. črc 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok neboj, to utece. S tim festakem uvidis co ti rekne zitra dr. pokud by bylo vse ok, tak bych klidne sla, ale byla bych hodne opatrna a samozrejme nepila.
9. črc 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, vylekala, jsem ted nervózní :slight_smile:
9. črc 2014 ve 14:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 na tripltestech jsem byla 3x a pokaždé vyšli na výbornou. Ovšem testy na cukrovku bych fakt nepodcenovala. Já zastánce potratu nejsem, ale postižený dítě bych si nikdy nenechala. Mam postiženou tchyni, nevnímá svět normálně,dost věcí nikdy nepochopí a je s ní práce.s postiženým děťátkem musíš bejt doma 24 hodin denně. Žádné kamarádky,nákupy procházky nehrozí.... Tvůj nazorvtvoje věc.jen by jsi mohla probrat co říkají zkušené maminy. Já jsem těhotná po 3 vím o čem mluvím.
9. črc 2014 ve 14:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danielka1985 neboj, bude to dobre :wink:
9. črc 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok a bude hůř. Těhotenské hormony jsou pěkný potvory :grinning: a co teprve 6 ti neděli. Já ho celé prorvu a nevím proč. Manžel když vyndal dceru z postýlky a choval ji,tak jsem dojetím řvala jak želva. Ovšem u mě 6 ti neděli trvalo rok a půl!Pak už jsem tolik nekojila, tak to bylo lepší a pak bum zase těhotenství a zase hormony
9. črc 2014 ve 14:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin snad jo, co když ale furt bude stejný jako včera nebo obě carky stejně silné, tj. Furt pozitivní :(jsem 16dc po spineni a do 28dc je ještě dlouhá doba:(
9. črc 2014 ve 14:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak lítání, zjistila jsem,že jsem ztratila kartu,takže ta je už blokla, tak musím vyřídit novou. Jít na socialku přihlásit příjmení, zdravotní pojišťovna, ještě jsem si vzpomněla na auto, je psané na mě, tak taky změna, za kterou se platí 50 Kč což je dobré. A prepisou to hned. Ale co mě toho ještě chybí! Snad to do porodu stihnu :grinning: a snad dneska vyřídím co potrebuju. Vždy když potrebuju něco akutně, tak je manžel v práci do 5!
9. črc 2014 ve 14:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a jakpak se jinak máš?
9. črc 2014 ve 14:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to už by být nemělo.každopádně ovulka bude dneska,ještě mas vysokej hormon. Zítra by měl test už slavnost! Pochybuju, že by jsi byla až takový "exot" :grinning: ze by jsi ovulovala týden :grinning: :grinning: :grinning: by jsi byla jediná.
9. črc 2014 ve 14:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 kdyz by byl porad pozitivni, tak bych udelala tehu test z ranni moci s citlivosti 10.
9. črc 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to mas pekne na pilno....to prepisujes jeste po svatbe? To bylo tenkrat papiru...to si pamatuju...nezavidim.
9. črc 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 mam se fajn, male je uz lil, ale porad spinka dost, tak mam klidek a odpocivam za to jsem moc rada. Ale uz se tesim i ven. Vcera kdyz manzel dojel domu, tak jsem sla aspon obeji barak, abych se nezblaznila. No a pokud bude zitra male zase lip, tak na chvilku ven vyrazime...dnes jsme doma 5ty den a uz mi hrabe. Aspon, ze dneska uz muzu mit roztahle zavesy....vadilo ji svetlo na ocicka skrze rymu.
9. črc 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj obcanku mám týden a bez ní nemůžeš nic dělat. A to ještě pojistky,penzijko, hypotéka, paušál, doktoři. No mám z toho hrůzu... Jen nechápu, že ti do občanky nenapíšu rodné příjmení... Vždy tam bylo. A co mě štve nejvíc, že ani děti tam nemáš
9. črc 2014 ve 14:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 a jakou mas obcanku? Ja mam jeste tu zelenou a tam jsem si malou nechavala dopsat a i manzela...nedavaji oni uz jen tu malinkou jak je kreditka? Myslim, ze mit tam manzela a deti je super vec a ne jednou se mi to hodilo.
9. črc 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj jako kartička pojišťovny, to víš evropská unie!nic nemůžu! Před 2 rokama změna kvůli bydlišti a teď todle.výměnu mel povinnou i manžel, mel tam,že je svobodný, což už prej není :grinning: :grinning: :grinning: no štve mě to.ale tak jsou rodný listy děti, tím se taky prokazuje. A u manžela oddací list, ale je to pracnejsi no
9. črc 2014 v 15:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no to je teda na prd....tak to musim rict kamaradce...chtela si tam dojit dopsat dcerku... myslim, ze by to tam melo byt...vse by bylo jednodussi. Jen treba kvuli blbej poste...
9. črc 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek