• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
Ahojky holky, uff to je dneska den :slight_smile: měla jsem ráno školení a za chvilku půjdu z práce pěkně domů :slight_smile: na autě máme botičku, tak se nesmírně těším :slight_smile: jinak jsem si opět dělala ovu test a nebudu Vám to tu asi spamovat, je hodně podobnej včerejšímu :unamused: :unamused: opět lehce špiním, dneska v noci jsem byla i několikrát na wc " nějakej střevní problém " no a ráno mi bylo též zle... takže pecička.. jestli na mě něco leze, tak ať je to aspoň chlap společně s ovulkou :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 ahojky, kukala jsem se vcera na grafy z fertilityfriend, a vzpomnela jsem si na tebe...byly tam i grafy, kde mely ovulku az okolo 50DC a ten cyklus otehotnely.. drzim ti vsechny palecky, co mam :slight_smile:
9. črc 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no právě...jj teď už ti tam nenapíšu skoro nic.a ještě když si ji bereš, tak tam dáváš kód. 4-8 číslic
9. črc 2014 v 15:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ahojky, tak to si hodná, že sis na mě takhle vzpomněla :slight_smile: jojo taky mě holky psaly, že měly OVU až nevím kdy :slight_smile: takže jeden den jsem v pohodě, druhý den jsem z toho všelijaká... no hormony semnou hážou z jedné strany na druhou a to ještě nejsem těhotná, co budu dělat pak, to teda nevím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 může být i při menstruaci, vem si mě :grinning:
9. črc 2014 v 15:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To říkám někam spěchám a manžel je furt v práci. Bych se pos....
9. črc 2014 v 15:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jooo to mas pravdu a ti povim, ze vubec netusim jakej jsem tam dala malej.... az ho jsednou po me nekdo bude chtit, to bude prca... :sweat_smile:
9. črc 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no, exot nechci být :slight_smile:..uvidíme, od pěti nebudu pit, a testnu v sedm, no, pokud ovulka je zítra, tak včerejší mazlení bylo k ničemu :slight_smile:
9. črc 2014 v 15:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak doufám, ze to klesne :slight_smile:abych zase nemusela do lékárny :slight_smile:..jinak asi k ovulce nedoslo vid, tak včerejší ranní mazlení bylo k ničemu :(
9. črc 2014 v 16:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to je dobře, ze jo je lépe a snad i počasí se umoudri na procházku :slight_smile:a kdy jdeš na kontrolu?
9. črc 2014 v 16:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 hihi, tak ty boticku nezavidim :(jinak vyckej času :slight_smile:poleze to na tebe:slight_smile:
9. črc 2014 v 16:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Já si měnila občanku měsíc před svatbou - končila platnost, potom po svatbě, za půl roku znovu kvůli změně bydliště a za další rok zase kvůli změně bydliště, totálně na palicu :grinning:
9. črc 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no je mi to jasný no, ale já bych si přála, aby nebyla :grinning: :grinning:
9. črc 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok zitra na tebe budu moc myslet, at si uzijes kontrolu. Jsem zvedava co tam bude videt, abych vedela co me ceka pristi tyden. Musim zjistit zda tam dr. bude.
9. črc 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co uz jste vice tydnu tehotne, zkousely jste v prubehu jeste nekdy tt? By me zajimalo jestli je pak stale stejne silny, nebo se to v prubehu tehu meni?
9. črc 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já ho dělala ještě asi ve 12 tt a dálnice jak svin :grinning: :grinning: :grinning: ale pak už ne a ono už asi v 5 měsících vyjde negativně přej... Ale vyzkoušeno nemam
9. črc 2014 v 18:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 :grinning: mo já doufám, že jsem měnila naposledy. Už mě to nebaví. A za týden nástup na mateřskou :grinning:
9. črc 2014 v 18:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to bude, ale já si ho zatím pamatuji. Ovšem objehano jen auto, technicak musel bejt prepsanej. A banka.ztratila jsem kartu, tak za týden bude nová. S novým příjmením. Ale účet má manžel, tak od sebe převedu peníze k němu a bude to
9. črc 2014 v 18:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia dekuji :wink:.... podam info hned jak to pujde :wink:
9. črc 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jestli budes mit ovulku zitra, tak by spermonici mohli jeste vydrzet...uvidis. Uz testujes?
na kontrolu jsem mela jit puvodne zitra, ale jak jsem tam byla v pondeli, tak me preobjednala na pondeli.
tady je sice chladneji, ale neprsi, tak to na prochazku nevadi.
9. črc 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nevim, ale myslim si, ze tt by vysel pozitivni porad...hcg je v tele porad cele tehotenstvi...jen po par tydnech klesa, ale nikdy ne na nulu...nekolik tisic porad je.
9. črc 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chjo poboliva me krk...doufam, ze jsem to nechytla od Vanesky.... by me smejklo...snad to brzy prejde.
9. črc 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 už na mateřskou? :D to letí. Ať už je prosinec, já chci taky :grinning:
9. črc 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to jsem ted nasla na netu, pekne, tak to zkuste, ktera uz jste tehu :wink: :wink:
nahore jen zadat datum posledni MS (zmente rok) a pak to male kolecko "vyhodnotit udaje"
http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kalendar
9. črc 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to je to klasické kolečko co mají doktoři... nebo spíš sestry... :slight_smile:
9. črc 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak ovu test je slabší, uff, co to znamená? Jinak, zítra testnu naposledy :slight_smile:
9. črc 2014 v 19:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak pokud je slabší,tak budeš mít ovulku, buď dneska a nebo max. zítra....to by mohlo vyjít. Zítra zase testni. A pošli foto :wink:
9. črc 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a neprobehla už? Pac je o polovic slabší nez ta první, chjo, tak tento měsíc zase ms bude:(pac pochybuji, ze jeho mrsky tam ještě zijou :(
9. črc 2014 ve 20:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dam si radši syrovou pizzu, jinak mi hrabne :slight_smile:
9. črc 2014 ve 20:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no je možný, že si ji měla dneska...to by včerejší mršky v pohodě vydrželi. Pošli foto jestli můžeš?
9. črc 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek