• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@lupinpupin
@teok
HOLKY MYSLÍM NA VÁS, zítra dejte vědět já dám info v pátek :slight_smile:
9. črc 2014 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ja se zeptam asi blbe, ale uz me to napadlo kolikrat - ten digitalni tt clear blue s ukazatelem jak dlouho je tehu, to je na jedno pouziti nebo opakovane? Nejak jsem se to v popisu testu nedocetla.
9. črc 2014 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin tak mi ted tehu kalkulacka na netu ukazala dle data posledni MS, ze jsem 4+5, takze az pujdu pristi stredu k dr. budu 5+5, jak jsem si myslela. Tak uvidime, co uvidi :slight_smile:
To je stejne zvlastni, clovek ledva najde // na testu, uz zacina druhy mesic :grinning:
9. črc 2014 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 No ještěže se může nastoupit 6-8 týdnů protože já půjdu asi co nejdřív, už mi tam hrabe :grinning:
9. črc 2014 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 jj, je.....taky to tak mam.....byva to tak :slight_smile: ber to tak, ze za 24-48 od posledniho pozitivniho testu ma nastat ovulace :slight_smile:
10. črc 2014 v 05:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin nevím.někdo mi to říkal, že dyl už to test nemusí ukazat. Vyzkouseni to nemam...
10. črc 2014 v 06:35  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia a proc už 8 pak mě mateřská konci o 14 dni dřív a na delší dobu se rozpicitava rodicak. Nikdy,ani když jsem chodila do práce jsem nenastupovala 8 tt před, jen těch 6 a šla bych klidně dyl. Ovšem nejde to :frowning2:
10. črc 2014 v 06:39  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vercik83 no já jsem na mateřský a čin dyl tim líp. Mě se ani z práce nechtělo tech 6 tt před porodem. Jsem byla vorkoholik, práce mě bavila,zrala jsem ji,vybornej kolektiv... Pohoda. Jsem byla asi divná... Ty jo tobě to taky letí 30 tt.já 33 zachvili Budem hekat na sále :grinning: u mě to zatím vypadá, že zkusí spontalniho porod... Císař bude jak krajní řešení a doufám, že na něj nedojde.vše mám v normě. Ani chudokrevnosti netrpím jak u dcery, magnezko neppiju, sice mám všechno bolavý, ale pak ten porod děs... A už jsem i přibrala, ale furt mám -1 kg od původní váhy :grinning: a i primář říkal, hlavní je,že roste pupek :grinning:
10. črc 2014 v 06:45  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 aha, to me nenapadlo, ze se tim krati, kdyz jdes uz 8 pred. no ja taky u obou sla az tech 6 a to jen proto, ze jsem musela :grinning:
10. črc 2014 v 06:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia 1 použití a baterka ti výsledek ukazuje max 24 hodin
10. črc 2014 v 06:46  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia no protože ti PPM vyplácí asi 24 tt a když ti začnou platit o 8 tt dřív než porodis, tak ji bereš o tech 14 dni min. Jrdnoduchej počet. Pak ti to u rodicaku udělá rozdíl 200 Kč. Což sice není moc, ale dobrý jsou. Vím,že u Tynky mě platili do pulroka, protože jsem měsíc po nástupu porodila a tudíž ne vyplaceli dyl. Teď si budu muset zastavit rodicak.
10. črc 2014 v 06:50  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle ahojky, ja dnes nakonec nikam nejdu. Byla jsem v pondeli jako akutni a tak me preobjednala na pondeli. Jsi hodna, ze na nas myslis. Ty dej taky urcite vedef.
10. črc 2014 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle také ti držím palečky, aby bylo vše jak má být a viděla jsi prďolku krásně :slight_smile:...
@lupinpupin a jak je princezně? už to je lepší? zabírají prášky?
10. črc 2014 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia tak to budes stejne jak jsem byla jq v pondeli....to jsem videla kde to je, zaklad miminka 2mm, ale srdicko jeste ne. Ale v 6tt se vytvari, tak v pondeli by byt uz melo. To budu 6+5 podle ovulace a podle MS o tyden vic...porad nevim jak to mam brat...musim pockat co nqm povi doktorka.
10. črc 2014 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 tak jdi na neschopenku :wink:
10. črc 2014 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 taky nevim...jen kdyz to vezmu logicky, tak hcg tam je porad dost vysoke, tak by to melo byt na testu videt.
10. črc 2014 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 uvqzujes presne jako ja :slight_smile: cim dL tim sice o par korun, ale lepsi peniz na rodicaku.
10. črc 2014 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teok diky moc za optani. Zda se byt lepsi. Nudle i kasel ustava, tak snad bude lip. Jen me zaclo pobolovat v krku, tak snad se to vic nerozjede. Chtela jsem jit na chvilku ven, ale prsi nam, tak snad se pocasi umoudri.
10. črc 2014 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
TAK SEM SE I JÁ DOČKALA DÁLNICE, JSME 22dpo A ODPO HURÁ ZA DR., SEM ZVĚDAVÁ, ZDA NĚCO UVIDÍ, SNAD JO :grinning:... držte mi palce :wink:
10. črc 2014 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@lupinpupin no nám pršet nesmí, nemám tu ani jedno auto, tak abych vůbec nakoupila na oběd :grinning:
10. črc 2014 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin no s tím hcg nevím... To už se pak nedělá... A je to jedno, hlavně že mimco je.jj však si to spočítat umím. A my zaslouzile maminky víme o čem mluvíme. To je jasnacka. No u mě jde do tuhého. Už jsem přibrala, ale stejně mám -1 kg než na začátku. 33 konci. Za 14 dni kultivace pochvy a za 3 tt už převod do porodnice a porod povedouspontalne. Teda zatím to říká primář. Uvidíme podle ultrazvuku v porodnici, tam je dělají často. Dostala jsem i papír na jména miminka do porodnice....no asi mě to nedochází, ale zachvili 3 prcek na krku :grinning: to je něco. Ale už se těším. Už mě všechno bolí, ale člověk se pohybuje, aby nezlenocatel. A zítra směr Plzeň, dokud jsem ještě celá. Po porodu se tam jen tak nedostanu.... To budou muset oni k nám.
10. črc 2014 v 07:52  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, už na mě zase lezou blbé nápady typu kupovat si těhu test a zkoušet se testovat už před MS...praštěte mě někdo kyjem přes hlavu, ať si ty blbé nápady vytřískám z hlavy :grinning: dnes jsem 10DPO / 25DC a jak jsem doteď to myšlení na těhu úplně vypustila, tak se zase začíná vracet nervozita....přece jen už je to 10.kolo snažení.....v pondělí bude verdikt....ale jestli to do toho pondělka vydržím, no těžko říct.....je tady některá nedočkavka taky okolo 10DPO? :slight_smile:
10. črc 2014 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teok teda taková dálnice :grinning: krása. To asi fakt těhotná jsi,co? :grinning: no užívej si sladkej začátek, mě už jde do tuhého, furt mě silene pálí zaha, bolí celý břicho, záda, třísla, ale hejbat se můžu, ta bolest jde vydržet. To mám od minulé soboty namozene a ještě to nepolevilo. To počítám ještě tak 14 dni, pak už by mohlo byt líp. Uvidíme :grinning:a malej teda děsně kope, to bude divoch.
10. črc 2014 v 07:55  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 joooo, my měli takz akčňáka a zůstalo mu to :grinning:, no snad ta bolest přejde a doklepeš to nějak v klidu už :wink:, mě šíleně bolela stydká kost jak se roztahovala, ani chodit sem nemohla :frowning2:, na to se těším nejmíň :grinning:... snad bude vše v poho a dr. už něco uvidí :slight_smile:, za dva týdny bych mohla jít na srdíčko, no mám to hezky naplánované :grinning:
10. črc 2014 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky těhulky, který DPO jste na sobě vypozorovaly uhnízdění? :slight_smile:
10. črc 2014 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek já 9DPO měla takové píchání :wink:
10. črc 2014 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mikracek já hnízdila 5-6dpo .
Tak kdoví jak testy do kdy ukazují, teď jsem četla že jsem v 9tt kdy hcg dosahuje maxima.
10. črc 2014 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mikracek Tak to asi máme všechny snažilky stejně, čím více se blíží MS, tím víc jsme nervózvní a nedočkavé. :slight_smile: Já jsem dnes teprve 7DC, takže do ovu daleko, zítra jedeme na dovču, takže testovat nic nebudu a nechám to tento měsíc volně bez měření, testování, prostě nic. A příští měsíc se uvidí. :slight_smile:
10. črc 2014 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@teok to je teda dalnice :slight_smile: urcite uvidis mrnouska, drzim palce!
10. črc 2014 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 no ono stoupa hcg do nejakeho 12tt, pak klesa a drzi se v urcite hladine a pred porodem zase roste....to hcg tam proste porad je tak test by mel reagovat. Jj porodnicni kontroly....to uz je porod za rohem :wink:
10. črc 2014 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek