• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin aha,tak to mozna bude brzy,tady je taky hnusne,chodim ven se psem a nikam jinam nemuzu,auto je nepojizde,tak tu uklizim a valim se,pac umiram pri pohybech:-/
14. led 2014 ve 13:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga Ve čtvrtek...tak jsem na to zvědavá!
14. led 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no ovulku jsem měla 19dc a dnes jsem 29dc...MS podle poslední by měla dorazit 31dc...
14. led 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pohoda konci mala vstava :slight_smile:
14. led 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 pokusim se,u me to je prvotni euforie,kdyz to nevyjde,tak to ze me opadne:slight_smile:jinak kamaradka ma divneho gyndare,ten muj jakmile zjistil,ze mam leidenskou mutaci v rodine,tak mi vysadil ha a delal mi testy,pac jsem ha brala 10 let,a nastesti vse je ok a jsem zdrava a vse je ok,rikal at dal beru listovku,kterou mi doporucili na genetickem,ze to pry odbourava to,co by mi leiden mohl zpusobit,tak uvidim,a dekuji za radu:slight_smile:a jak probihala tva rani tehotenstvi jako priznaky atd.:slight_smile:
14. led 2014 ve 14:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin me ma taky za dva dny dorazit dle nejdelsiho cyklu 32dni,myvam 28,ale par krat jsem mela i pozdejsi:slight_smile:hehe,a jak dlouho mala spala?
14. led 2014 ve 14:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no ja nejdelsi mela 35dni....
spala pres 1,5hod. Ted kouka na prasatko pepu..
14. led 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak pockej s testem do toho terminu:slight_smile:,taky to radsi tak udelam,heh tak je mrne zaneprazdneno,to je dobry:slight_smile:
14. led 2014 ve 14:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no aspon do ni nasoukam jidlo...je to mala mrska na jidlo uz od narozeni.
jinak asi vydrzim do toho ctvrtka...i kdyz me zitrek teda laka hodne :grinning:
14. led 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zeptat Vás co máte zkušenosti s ovulacními testy. Minulý cyklus jsem testovala od 9 dne do 15 a čárka každý den o něco sílila. Včera jsem začala opět 9 den testovat čárka byla oproti minulému cyklu o dost silnější ale ta dnešní nebyla skoro viditelná. Je to normální? Může opět zítra sílit?
14. led 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 teď mimo to,že nemenstruuju,jsem unavená a mám tezkej žaludek nic nepocitiji...už se to usadilo,takže břicho a ani prsa nebolí.Takže to jde,jen čekám kdy začnu zvracet,moc mě k tomu nechybí a bude to...jo a jsem jak pubertak :grinning:
14. led 2014 ve 14:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova to ti moc neporadim....ja je mela jen s duchy, pak jeden den zesilila a dalsi jsem mela arkusil ejsi jak kontrolni a dalsi den zase trosku slabsi a pak uz nic...
14. led 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prave jsem byla v diskuzy s zarijivym terminem a jsou tam uz tri holky tady od nas :slight_smile: mam rafost, zese dari miminka :slight_smile: a doufam ze se budu moc pridat a i vy ostatni...
14. led 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to je dobry,ja vcera jsem mela i rano pocit,ze to dostanu a ted zase nic,2x jsem letela na wc ,ze vytahnu tampony a on jen slabsi vytok,tak cekam a jaky si mela priznaky nez si ted otehotnela?
14. led 2014 v 16:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak si udelej test a uvidis:slight_smile:
14. led 2014 v 16:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin U Tebe to vypadá opravdu nadějně, skoro bych to na ten testík viděla :slight_smile:
14. led 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin já taky pořád odolávám :slight_smile:
14. led 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 stejný jako bych to měla dostat,přesně ten den a začala jsem i spinit,tak jsem se připravila a ono vždy jen má toaletaku jinak nic,do večera jen todle,tak jsem říkala to je divný,břicho bolelo,vajecniky a pak nic a za 4 dny duch na testu a asi 2 dny na to bolest prsou,ale to jsem nevěděla, že je to od těhotenství,ale kojení a malá začala. z ničeho nic odmítat mlíko.Teď už toho moc nenakojim,stejně se zastavuje,ale já vůbec nepoznala,že jsem těhotná.test jsem dělala jen kvůli tomu,že jsem si chtěla napsat prášky na zastavení laktace a že bych su nechala nasadit hormonální léčbu a cumela jsem jak husa do flašky na pozitivní test a druhej taky 3 taky,tak říkám hm dobrý,ale fakt kro těch predmenstruacnich věci jsem nic necítila.Ono je to fakt stejný jen s tím,že to nedostanes,teď už mě prsa ani břicho nebolí.jsem jen příšerně unavená.
14. led 2014 v 17:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 :slight_smile:dobry,eee,uz zase umiram asi mi roste nejaky balon v podbrisku,..jaj,tento mesic je tak debilni,od predminule soboty,to mam jak na horske draze,chvili klid a pak jsem hotova,..ted zacinam litovat,ze jsem souhlasila s mimi,kdybych nesouhlasila tak mi tak neni,kdyz se blizi ms,tak si fakt myslim,ze prijde..vis co bych si prala ?aby si to chlapi vymenili s nami:slight_smile:
14. led 2014 v 17:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 a jak to zvladas s praci?
14. led 2014 v 17:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jsem na mateřské,Ale s klukem jsem chodila do práce až do konce,kdybych neměla ten balón,tak jsem tam i porodila,měla jsem to v pohodě.Ale co by mamci neudělali pro svá mimca,uvidíš,že až porodis,tak na vše zapomenes a až se má tebe bude mimi smát a řekne ti mámo,tak ti dojetím potecou slzy....já když viděla syna po porodu,tak tak emotivní a krásnej okamžik jsem nezažila.Hlavně ultrazvuky byly krásný,přítel všude se mnou a chce být i posledního porodu,zdá se sežene hlídání.
14. led 2014 v 18:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985
@kajuga
Holky neukecavejte me nebo to nevydrzim a rano test udelam.... :slight_smile:
14. led 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 jsi taky sikulka! Jde to ale tezko co :unamused:
14. led 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je den dneska!!!! Nemocná, rýma jak blázen, hlava jak patrací balon a babička si zlomí nohu ve stehni :( A pak se má člověk o něco snažit :( Achjo, když se daří, tak se daří :(
14. led 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to znam...takove dny stoji za to. Hlavne at jsi brzy zdrava a babicka at ma taky brzy nozku v poradku.
14. led 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 pani,tak z materske na materskou:slight_smile:je to pekne jak se protejsek stara..ja mam strach,pac jsme oba rozlitany a s pupkem tolik litat nebudu moc,jezdime na grilovacky,oslavy atd..tak se nejak toho bojim..bude to zmena:slight_smile:
14. led 2014 v 18:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja myslim,ze v tom budes:slight_smile:a jak bylo v praci?
14. led 2014 v 18:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak to je mi lito:-/
14. led 2014 v 18:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ja nejsem v praci...ja jsem na materske :slight_smile: . Bylo by to pekne kdyz bych byla tehotna...tak drz palce. Jinak si myslim, ze i ty budes tehotna.
14. led 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja myslela,ze castecne a ze pracujes doma:slight_smile:
14. led 2014 v 18:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek