• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@mikracek ja hnizdila zhruba 8 nebo 9dpo. 12 den jsem mela dusika
10. črc 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf jen si paradne uzi dovolenoj a treba si dovezete poklad z dovolene.
10. črc 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja furt nevim jak mam pocitat kolikaty jsem....dle MS dneska zacinam 8tt....podle ovulky zacinam 7tt
10. črc 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf užijte si krásnou dovolenku a třeba se zadaří tam :slight_smile: to bývá často, dovolenkové mimča :slight_smile:
@teok já mám takové slabé píchání dnes a takový tlak v prsou (10DPO) ale to může být i cokoli jiného, nechci si nic namlouvat...ale je pravda, že se dneska hrozně sleduju :grinning: se zas bojím, že jak na sobě budu hledat těhu příznaky, že v pondělí zas budu zklamaná a nic z toho nebude..
@ivet1987 5-6 DPO? To je docela brzo :slight_smile: tys myslím psala, žes to na sobě taky poznala, že?
10. črc 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak to si nemyslím, pokud budu brát, že jsem minulé 2 měsíce po sobě měla ovulku 18DC, tak to teď vyjde krásně na pondělí, kdy už budeme z dovči doma a den předtím taky nic nebude, protože přítel bude celou noc řídit, tak musí být redy. Ale to neva, hlavně si potřebuji odpočinout a jeden měsíc nestresovat s testy.
10. črc 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin ono se to prý bere dle MS...takže 8tt :slight_smile:
10. črc 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Děkuji, určitě si to užijeme ! :slight_smile: A budu na vás všechny snažilky moc myslet a držet vám palce ! A vám těhulkám samozřejmě taky, ať slyšíte krásná srdíčka svých prcků v bříšku a je vše OK !!! :slight_smile:
10. črc 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mikracek jo jo já měla brzo, jsem exot :grinning: 5dpo to začalo a 6dpo se pořádně zakousnul, měla jsem i 6 dpo velký pokles na grafu a poznala, bolelo to :grinning: a myslím maličký fliček na kalhotkach.
10. črc 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj, to jsem četla, že to často bývá ten jednodenní velký pokles BT při uhnízdění....no škoda, že neměřím, možná bych aspoň měla přehled...jsem líná měřit :grinning: já mám dneska takové chvilkové píchání, možná takový trošku tlak v podbřišku....ale špinění žádné, jsem z toho jelen....no uvidíme pondělní verdikt, jestli se mrcha zase vetře, anebo už konečně dá na 9 měs. pokoj :grinning: :grinning:
10. črc 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jj dr. to berou podle MS a pak mam za to, ze to srovnavaji podle UTZ na screeningu tusim....
10. črc 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tqk nikdy nevis co si priroda vymysli :wink:
10. črc 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to jsem koukala,akorát mi uniklo to pondělí, no nevadí v pondělí budu myslet znovu a lépe :grinning:
10. črc 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin No tak jasné, příroda je nevyzpytatelná :wink:
10. črc 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok tak se těším na tvé dojmy z kontroly :slight_smile: určitě to bude dobré a uteče to jako voda. :wink:
10. črc 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle chi chi, diky :wink:
10. črc 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to už asi nepřijde. Už se děloha dost roztahuje,malej bude mít 2 kila, tak je už velká,všude tlači... No řekla bych,že minimálně 38 tt donosim. CS mám 0 :grinning: jen jsem včera povysetreni zakrvacela, ale v pohodě.
@mikracek no já otěhotněla 4.12 a zaspinila jsem až 20.12 :grinning: dost pozdě, ale byla to čerstvá krev. Jinak u jiných tehu jsem nepozoroval.ani bolest, pichnuti nic :grinning: každá to má jinak
@lupinpupin no mě povídej 7 tt uteče jako voda a za 5 už můžu klidně rodit :grinning: to je děs a.nedávno jsem lovila duchy :grinning:
10. črc 2014 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin počítají to podle menstruace. U mě si ultrazvukový termín nenapsala a to je o 9 posunuje.
10. črc 2014 v 09:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vcera zase OT negativni... Ale dnes stoupla teplota z vcerejsich 36.4 na 36.7 a navic mam hodne silny vytok ciry a vazky jak bilek... Ze bych dneska nasla //?
10. črc 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak to bys dnes a nebo zitra mohla nejit // drzim palce a dej vedet :wink:
10. črc 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 je pravda, ze u prvniho tehu mi to taky pocital dle MS cele tehu a cyklus jsem mela tqky 35...ovu 23Dc... Ale nechapu to...prece lokud vedi datum poceti, tak by to meli pocitat podle toho....je to preci presnejsi a lepsi....no jo co bych chtela vid...domtori a jejich tabulky.
10. črc 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin právě ty jejich tabulky :grinning: no stejně si mimco samo řekne kdy na svět. A kamarádka rodila 36 tt a dítě v pohodě,jen menší, ale plíce jsou taky vyvinutý. Tak to neřeším. Teda dneska mě to břicho bolí pěkně... To bude asi z toho počasí, včera jsem měla nizkej tlak :grinning: a 20.7 nastupují mateřskou. Už mám vypsané papíry :grinning:už to jen poslat na personální oddělení české pošty a oni to pošlou na socialku
10. črc 2014 v 11:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No taky doufám, že porod bude přirozeně. polohu mimise nevim, ultrazvuk jsem měla naposledy nějak v tom 20. týdnu, to bylo příčně, ale hodně kope do žeber, tak snad. Opravdu máš zkušenost, že po hořčíku byl porod děs? jak jako? Doufám, že i přes ten tvůj myom to bude v pohodě. kdyby ti dělali císaře tak by ti ho asi rovnou vyndali ne??V práci se mi taky jinak líbí, ale musím ráno dojíždět a vstávat už ve třičtvrtě na 6 takže to je ten nejvíc opruz...děti ještě nemám, tak si užiju léta než to začne..no, užiju..kdyby bylo jak bych chtěla, tak bych vyjela cestovat, ale přeci jen mi bříšek začíná omezovat. Já mám nahoře 6 kilo, ale teda že fakt budeš mít leda tak svou váhu, to je věc..
10. črc 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin kamaradka to tak mela... Ms asi o 3 mesice driv nez poceti. Ze zacatku to mela na prukazce tabulkove a po nejakem ultrazvuku zapsali podle velikosti plodu. Pak uz se orientovali podle presnejsiho udaje ale pry kdyz nekomu dala prukazku tak se divili ze jakto ze uz nerodila :grinning:
10. črc 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek dle me nastala včera, pac ot byl nejvybarvenejsi v úterý, pak ti začlo klesat, jsem to čerpadna netu :slight_smile:
10. črc 2014 v 11:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré poledne holky, ja ted vstávala :slight_smile:jinak ve dvě poslední schůzka a pak hurá domu:slight_smile:
10. črc 2014 v 11:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne dámy, jak pak se tu dneska máme? :slight_smile: já právě přišla do práce a budu tu až do 20.00 :confounded:
10. črc 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, musím vás pobavit....bavím se takhle s kolegou v práci o dovolených a on říká, že byl v Turecku, a tak říkám, že já taky, a ptám se ho, že ve kterém letovisku přesně, a on že "ANALYA" :grinning: :grinning: :grinning: já asi pomřu od smíchu dneska :grinning:
10. črc 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no, taky pekne, ja mam ve dvě schůzku, pak večeře,sbalit si a smer cr, takže přijedu ráno:(
10. črc 2014 ve 12:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no,taky moc pěkně.... tak ať Ti to rychle uteče :slight_smile:
10. črc 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 mě se malwj otočil až ve 32 tt a kopance do žeber jedou, tak máš mimco taky už otočené. Myom mi u případného císaře nevypadají. Počítá se s tím,že se po porodu menší a než by ho odoperovaly, tak bych mohla vykrvacet. Když může mít třeba 10 cm.děloha se musí dát do normálu, uvidíme jak se zmenší a popřípadě se to bude řešit až pak, pokud bude dělat problémy. Zatím se připravují na spontalniho porod,císaře neřeším avdoufam, že na něj nedojde....
10. črc 2014 ve 12:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek