• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
ještě hodinu, uaaaaa, nervy už pracují :grinning: :frowning2:
10. črc 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 no jasně u normálního porodu ano, to si prcek řekne sám,ale u plánovaného císaře...tak tam by se prcek mohl ještě chvilku píct v bříšku a podle tabulek už ho vyndavaji...
10. črc 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 s tím hořčíkem a no...on zastavuje práci dělohy (aby netvrdlo břicho) a tak se pak doporučuje ale teď nevím jak dlouho před porodem ho nebrat...jestli 6 nebo 8týdnů...
10. črc 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak to je mazec :slight_smile: v takovém extrémním případě, to vůbec nechápu ty jejich tabulky...
10. črc 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to už je za chvilku :wink: . Držím palce!
10. črc 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no, to doufám, už chci domů :slight_smile:
10. črc 2014 ve 12:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a co testík dneska?
10. črc 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin To je vlastně logické..no teď mi to tuhnutí vadí, tak zatím budu brát.a taky mám dost křeče v lýtkách v noci. No ale co bych nevydržela pro píďátko.
10. črc 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin ahoj kocko, test negativní, druhá carka je slabší nez ta první :slight_smile:
10. črc 2014 ve 13:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok držím palecky :slight_smile:
10. črc 2014 ve 13:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 přesně tak...vydržíme pro mrňouse všechno :grinning:
10. črc 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no tak super! Teď držím palce ať ulovíš ty // na těhu testu :wink:
A už to v Polsku zabal a frč domů :wink:
10. črc 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, už Vás od prosince čtu, neboť patřím k Vám, jen bohužel nikdy nebylo čím přispívat. Dneska jsem si ráno udělal test CEMIO GRAVITEST a po 2 hodinách se vybarvilo tohle. Nemám s duchy a ničím podobným žádnou zkušenost, tento test mám poprvé, obyčejně již 7 měsíců testuji dr maxem, ale ten neměli, tak jsem vzala to cemio.
nevím jestli to není falešnák nebo takto, jsem cca 9-10dpo
díky za zkušenosti Veru
10. črc 2014 ve 13:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, chci domů, ted ti trcim na schůzce :(a navíc me furt tlačí podbřišek :(takže se těším domu :slight_smile:
10. črc 2014 ve 13:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin snad ulovim:slight_smile:ted u jen čekat :slight_smile:
10. črc 2014 ve 13:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@korunka23 zkusila bych zopakovat test za 2dny... dušíka tam vidím...jen po dvou hodinách je dlohá doba...držím palce ať se testíky vybavují. Taky mám nejraději testy od Maxe
10. črc 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a co děláš na těch schůzkách? Tojim tam překládáš a nebo děláš nějaké zápisy? Jsem zvědavá co :slight_smile:
Kdy mrchu, nemrchu máš čekat?
10. črc 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin děkuji ji ti, taky gratuluji k miminku:slight_smile: tenhle mám ještě jeden, a 4 maxe v kabelce:slight_smile: ráno budu pokračovat
10. črc 2014 ve 13:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korunka23 tak hlavně dej vědět jak si dopadla :wink:
10. črc 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korunka23 duch je na správným místě. Je pozitivní. Zopakuj test za 2-3 dny a uvidíš.
10. črc 2014 ve 14:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem 10 dní po vysazení HA . Už jsem zoufalá z těch různých názorů ..Zda si dávat 3 měsíce pozor a nebo to prostě neřešit ...:( Je tu někdo kdo tuhle otázku taky řeší ?
10. črc 2014 ve 14:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin do 34 tt.já ho tak vysadila u Tynku a jak jsem rodila 37 tt tak porod hrůza, kontrakce slabý a museli je hnát kapackama.no co si člověk užije menší miminko. Je dopeceny, tak radci 3 kg než 4 :grinning:
10. črc 2014 ve 14:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem na tom trošku podobně :slight_smile: dnes jsem 32 DC, a asi 13 PO, v út, tj. 30 a 11 jsem to nevydržela a udělala jsem si těhu test a vyšel mi naprosto negativní. Akorát mně dost nahlodalo, že jedna známá mi v út řekla, že jak mně viděla, tak ji okamžitě napadlo, zda nejsem těhotná...a to je někdo, kdo absolutně nepočítal s tím, že bychom chtěli ještě dítě. Tak teď mi jen zbývá čekat :sunglasses: pač nemůžu do lékárny, jsem na chalupě. Zatím stále nic, akorát včera, když jsem si na mobilu pročítala tuhle diskusi (mimochodem - skoro vždy sem chodím z mobilu ) se mi udělalo špatně od žaludku, jako v autě..a více méně to setrvává doteď...tak jsem z toho tumpachová :slight_smile: A co Ty, máš nějaké příznaky nebo pocity? :slight_smile: Já teda jinak nic necítím, ani jsem neměla nějaký pocit z hnízdění nebo tak...prostě nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2014 ve 14:10  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek nějak mi to uteklo...ta předchozí zpráva byla odpověď na Tvůj příspěvek o pár stránek vepředu... :sunglasses:
10. črc 2014 ve 14:12  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 hořčík do 34 tt aby stihl do porodu klesnout. Já jak začala rodit 38+0 tak jsem asi měla vysokou hladinu, tak mě porod dovyvolali,kontrakce jsem měla kolem 40 ty jejich stupnice po 7 minutách dali tabletu, tak zesilili, ale pakvslabli. Začala jsem rodit ve 12 v noci do 12 odpoledne jen 3 cm a zase skoro nic,nasadili oxytoxin po něm taky nic,tak nasadili další kapacku po ní bolesti kolem 200 nedalo se tovrozdejchacat, ale jen prohekat, brnelo mě celý tělo. Tak po 1 hodině 8 cm do 10 mě roztahli ručně, já už nemohla a malá se narodila 13:16.. Navíc při tlačení jsem si vytáhla kanilu z ruky. Okamžitě přestali kontrakce a tak jsem malou musela vytlačit sama. Proto teď už asi měsíc hořčík neberu, nenechavam si ho ani napsat a snad bude porod lepší a i s epiduralem, po něm super.u kluka mě ho pichli po 4 a půl hodinách, kdy jsem byla 5 cm a do hodiny byl malej venku. Ten mě takburychlil porod,kontrakcevsuper, šití jsem necítila a 5 minut před tlacenim maminko máme 8 cm ale na porod to není a za 5 minut sáhla jiná. Ježíši pojde sem všichni rodime! Cože vždyť byla na 8 cm...ne teď je na 10 a rodí. 2 kontrakce a malej byl venku ani jsem to necítila. Jen tlak. Proto teď magnezko neberu a nechám si datvepudural a bude to super :grinning: snad jsem tě nevydesila. Jen bez magnezka 1 rodicka a prekopnej porod 5 a půl hodiny a 2 porod 3 tt před tím vysazení magnezko porod 13 hodin a 16 minut a děs.takže bych ho nejdyl 32 tt už nepila. Snad ti to v něčem pomůže
10. črc 2014 ve 14:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka188 neboj se já u kluka otěhotněla při ní a u holky hned po vysazení a děti jsou zdravé. Nemají zadnej problém. Neboj se toho :wink:
10. črc 2014 ve 14:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek tak teď jsem dočetla úplně všechno a četla jsem i o Tvých příznacích :slight_smile: tak něco podobnýho jsem měla možná taky, ale teď nic...Už jsi si tedy někdy dělala testy dřív než termín ms? Já tentokrát poprvé a zbytečně...
10. črc 2014 ve 14:19  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Takže myslíš , že se nemusíme chránit ? Tchýně měla přednášku jak mam počkat d 3 přirozený ms a krom listovky ještě posilovat ledviny (čajem) . Bojim se , že otěhotním budou problémy a ona mi to vyčte . Ví kdy jsem vysadila dělá homeopatii tak se na to ptala a koupila mi listovku .Nemyslí to zle je jinak hodná . Jen nevim co ted :_(
10. črc 2014 ve 14:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena nene, zatím ještě netestím, snažím se na to nemyslet a počkat do dne očekávané MS, ale jestli to vydržím, to je otázka.....mám lehce citlivé prsa na bocích, potom takový krémovitý výtok a dneska mi v pracovní kuchyňce něco hrozně smrdělo, ikdyž kolegyňka říkala, že tam nic nesmrdí...i smaženka, kterou často jím, mi dneska nějak smrděla....ale fakt to může vše být i z pracovního stresu, tak se snažím to nepřisuzovat těhu, ať nejsem zklamaná....a kdy budeš z chaty doma, ať můžeš zkusit další testík? :slight_smile:
10. črc 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra ráno holky určitě napíšu, tento měsíc byl pro několik z vás mooc štastný, také bych už ráda.
10. črc 2014 ve 14:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek